Чому Бог так "покерував", що людина народилася калікою чи з невиліковними хворобами? Чи Бог .......

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Slav, 29 сер 2017.

  1. Levko

    Levko Well-Known Member

    :)
    Я за Бога, Котрий є першим і останнім...
    Коли твоя рідна людина опиняється перед лицем смерті, то жартувати зовсім не хочеться... Бог, буквально витягнув з того світу мою маму... , яка зламала собі шию і стала повністю паралізвана в одну мить, Він її підняв і поставив на ноги.
    Хіба після такого схочеться жартувати, чи казати що то все казочки? Звичайно що ні...
     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Можу зрозуміти вас, бо в мене батько 10 років сидів після інсульту з паралічем лівої сторони тіла. Але не це мене привело до Нього. Тут набагато складніше, але напрочуд не сумно і немає часу витрачати час на всяке відволікання від мети. Якщо відчуваєте потребу у чомусь такому ..., то заходьте до моєї хати, тобто до теми "Хроніки апокаліпсису".
    Якось запропонував грузину Міхо (продавця хачапурі) кинути курити за однієї умови.... Він погодився вислухати, а після почутого закурив ще дужче. І руки тряслися з переляку.
     
  3. Levko

    Levko Well-Known Member

     
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ну то ви вже не утрируйте так, бо то навіть не з контексту вирвано. Честно - не пам'ятаю такого. Але якщо хочете, то скажу - то така казочка для дорослих. Бо діти чомусь вірять, а дорослі - ні... От хто повірить, до того і прийде Бог. А мені до нього ще рано - багато роботи, пізнавання, учення, дослідів та що там казати... Зайдете - розкажу, а так чого базікати?
    Не кожний витримає здійснення свого бажання, наприклад Богдан-Ігор Антонич.
    Ті, хто пізнав Бога ніколи не вішають носа і не сумують. Іноді плачуть, але сльози їх висихають від подиху Господа нашого.
     
  5. Slav

    Slav Well-Known Member

    Християнство також в інших питаннях пояснює, що Божа справедливість буде встановлена вже після смерті людини ТАМ - на тамтому світі.
    Тоді не можна вважати і говорити , що Бог є найсправедливішим та наймилосерднішим на цьому земному світі, зокрема у випадках, коли люди народжуються каліками та зі спадковими хворобами через гріхи своїх предків-родичів. Отже, наскільки я розумію, мається наувазі, що Бог встановить справедливість та буде милосердним саме ТАМ у вічному житті людини після її смерті на цьому земному світі.

    Всі інші питання, які в цій темі обговорюються, - це дотичні питання, які можуть бути окремими темами для обговорення на форумі.
     
  6. Levko

    Levko Well-Known Member

    Цікавий у вас висновок вийшов -через гріхи предків люди народжуються каліками, а винним у тому і несправедливим є Бог.
    Це як сказати : тато пив- його дитина народилась хворою - а винним у тому є Бог.
    Чому Бог є винним у тому?
    В чому Його несправедливість?
     
    Останнє редагування: 13 вер 2017
  7. Slav

    Slav Well-Known Member

    Бога несправедливість на цьому земному світі, що Бог створив цей земний світ з такими біологічними законами, що дитина страждає за тата-пияка, бо дитина не може жодним чином повпливати на татове пияцтво, тим більше, не може жодним чином повпливати на татове пияцтво ще перед своїм народженням. Так виглядає, що "швець ( тато ) завинив - коваля ( дитину ) повісили".

    Навіть негіднику всіх часів і народів сраліну приписують всім відому людську істину: "сьін за отца не отвечает".

    В цьому випадку з татом-пияком та його дитиною діють очевидні біологічні закони і страждання дитини можна пояснити тільки одною наукою, припускаючи що Бог не існує. Як і можна вважати, що саме Бог створив цей світ з такими природніми законами, які відкриваються та описуються наукою. А як бути в інших випадках вроджених дитячих патологій, якщо батьки і прабатьки не пили і не чинили будь-яких інших гріхів? Наука дає
    своє пояснення, а релігія пояснює так, як я та @Мих вище виклав.
     
    Останнє редагування: 14 вер 2017
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я знаю багато випадків, коли маленькі діти гинуть через необережність батьків, у більшості яких лежить і самовільне дійство самих дітей, і як деякі батющки казали: "Хто знає, хто із них виросте - що може краще, щоб помер". Вибачаюся за грубість таку, але таке є теж. Можна теж звинуватити Бога, що він не догледів. А може давайте жити за законами еволюції за Дарвіном, як спартанці: родився калікою - то кинули у прірву, щоб сам не страждав і інших не доводив до гріха своїми питаннями... Ваша "предвзятость" к Богу зав'язана на тому, що ви про нього нічого не знаєте - бо якби ви хоч трохи вірили - то таких обвинувачень у вас не було б. Побоялися б. Не бояться тільки нерозумні.
    Я колись написав притчу - прочитайте будь ласка і подумайте: чи то гріх батьків не дозволив мати дітей, чи тим людям діти не потрібні були взагалі?
    Другий брат - теж не має дітей. Він не злий, не палить, не п'є горілку, але він хоче жити, щоб його не чіпали. То що, хто йому винний?
    Сестра - теж без дітей... А хто знає з якої причини? Гріхи своєї молодості? Аборт чи ще щось?
    От нове:
     
    Останнє редагування: 14 вер 2017
  9. Levko

    Levko Well-Known Member

    Але ж Бог не створив світ з такими біологічними законами.
    Бог створив землю досконалу, створив людину за образом Своїм, дав їй свободу вибору, дав їй силу і владу володіти на цій землі, дав безсмертя в кінці кінців...
    Але людина від цього всього відмовилася добровільно... Передала свою владу іншому створінню, після чого вступив в дію інший закон- закон гріха і смерті.
    В чому тут Бог винен?
    В чому Його несправедливість?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Воно наче й так, своїми словами до написаного, але ж там немає печатки нотаріуса, що так і відбулося, як записано, або як ви кажете. Тому виставляти комусь у якості доказу - немає підгрунтя. Вірніше сказати, що там написане для тих, хто вірить у це. А тим, хто не вірить, але "валить" все на Бога - неможливо щось довести, крім конкретних випадків та пояснень, якщо можете. Бо якщо казати тільки завченими текстами - бо то виглядає догматично, сумно і не правдоподібно. Писання не для того, щоб ним кидатись у будь-кого, але для самонавчання и натхнення.
     
  11. Slav

    Slav Well-Known Member

    Я згідний, що я про Бога дуже мало знаю. Гадаю, всі люди погодяться, що вони про Бога дуже мало знають, бо, як це пояснює християнська релігія, ми можемо знати про Бога лише те, що нам Бог дозволив про себе знати. Через те мені священник пояснював, що пояснення в релігії, які видаються нелогічними, треба сприймати лише на віру.

    Я Бога зовсім в ні чому не звинувачую, а висловлюю свої суб'єктивні ( може дуже помилкові ) думки так, як я суб'єктивно сприймаю релігійне вчення, керуючись здоровим глуздом та законами логіки.

    Стронній людині може здатися, що не бояться також і необізнані в певних знаннях люди, бо, наприклад, навіть дуже поверхнево обізнана в електротехніці людина не буде доторкатись до оголених високовольтних проводів.
     
    Останнє редагування: 14 вер 2017
  12. Slav

    Slav Well-Known Member

    Щоб жити за законами еволюції, які відкрив Дарвін, не треба нікого кидати у прірву. Науково доведені закони еволюції самі статистично спрацюють таким чином, що каліки не будуть мати потомства у переважній більшості випадків.
     
    Останнє редагування: 14 вер 2017
  13. Slav

    Slav Well-Known Member

    Мене ці випадки, коли діти страждають через гріхи своїх батьків менше цікавлять, бо тут ще є певний зв'язок. Хоча я не можу зрозуміти, як Бог може бути справедливим та милосердним до дітей, які страждають через гріхи своїх батьків. Правда, як я зрозумів, вже в цьому випадку, коли діти страждають через гріхи своїх батьків, не діють закони Божі, а діють якісь інші закони ( закони злого духа ? ).

    Мене більше цікавлять випадки, коли діти страждають через гріхи попередніх поколінь, навіть тоді, коли про наявність цих гріхів ніхто не знає і не підозрює.
     
    Останнє редагування: 14 вер 2017
  14. Slav

    Slav Well-Known Member

    Хто створив закон гріха і смерті? Злий дух створив закон гріха і смерті?

    Якщо Бог не має впливу на закони гріха і смерті, то очевидно, що він не може бути винен. Але тоді не можна говорити, що влада Бога є необмеженою, що він є всемогутнім і всім керує.

    Чи треба все таки вважати, що одночасно Бог є всемогутнім та одночасно існує інша влада іншого сотворіння ( злого духа - ? ) : таке собі "двовладдя"?

    Ці очевидні нелогічні речі можна лише сприймати на віру так, як це мені пояснював священник.
     
    Останнє редагування: 14 вер 2017
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Правильна думка, хоча якась заплутана. Але разрубаю все і скажу: тож не лізьте туди, де дуже небезпечно лазити необізнаним. Почитайте краще ПТЕ і ПТБ, та купу ще всього.
     
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ви так часто посилаєтесь на священника, що вже пора познайомити його з нами. А то може він зовсім не священник, або сектант якийсь. Який рівень його посвячення? Може то ваш друг - семінарист?
    Якщо хочете дізнастися істини, то треба задавати питання і слухати, а не виставляти свої версії, засновані на провокаційних питаннях.
    От дивіться як працює правосуддя у людей в країні з високим рівнем демократії - США.
    В 30-і роки в Чікаго жив і працював великий мафіозі Аль Капоне. Проти нього висунули найкращіх детективів, слідчих, сексотов. Ловили-ловили, та не можуть посадити за решітку, бо адвокати можуть доказати, що то люди самі застрелилися, або коханця підкинуть, свідків підкуплять - і закон не може переступити через себе.
    Так і з двовладдям на Землі - неможливо застукати злодія за місцем злочину - бо люди самі пригають з криши, самі кидають атомну бомбу і т.п. Який би Бог не був всемогутній - є закони, його, які не можливо переступити нікому. Один вихід - зробити так, щоб злодій сам себе спіймав за руку. Як мафіозі Аль Капоне - від жадоби він приховував доходи і був заарештований не за вбивства, а за не уплату налогів.
    Во, настрочив... Наче є логіка. Чи немає? Думайте.
     
    Останнє редагування: 14 вер 2017
  17. Levko

    Levko Well-Known Member

    Бог заклав закон гріха і смерті. Тобто за всякий переступ Божого слова- смерть.
    Якщо би не було цього закону, то людина не була би наділеною свободою вибору.
    А створіння без свободи вибору- це не є вільне створіння, а робот, раб...
    Бог створив людину за Своїм образом і подобою, тобто зі свободою вибору...

    Могли Адам з Євою не переступати Божий закон гріха і смерті?
    Звичайно, що могли!
    Але не захотіли, навіть при тому, що знали про цей закон, були попереджені навіть Самим Богом, що якщо переступлять, то помруть... Люди зробили свій вибір...
     
  18. Slav

    Slav Well-Known Member

    Це Отець Володимир з "Храму Всіх Святих Українського Народу":

    [​IMG]
    http://allsaints.at.ua/_ph/1/443935851.jpg

    Фотоальбоми - Парафія Всіх святих українського народу

    [​IMG]
    http://velychlviv.com/wp-content/uploads/2014/07/546927_437927086320943_14406761_n.jpg

    Храм Всіх Святих Українського народу у м. Львові відзначає престольне свято | Духовна велич Львова

    [​IMG]

    храм всіх святих: ХРИСТОС ВОСКРЕС :)

    Але це не його вина, якщо я щось не так чи взагалі неправильно зрозумів його пояснення.

    Він мені ЗАГАЛОМ сказав, очевидні нелогічні речі в релігії можна лише сприймати на віру так, як це мені пояснював священник.

    Є ще в релігії таке поняття як "тайни".

    Він мені майже нічого не розказував з того, про що ми говоримо в цій темі.

    Тобто він мені не розказував це:


     
    Останнє редагування: 15 вер 2017
  19. Slav

    Slav Well-Known Member

    Якщо Бог створив закони гріха і смерті, то залишаються далі актуальними питання:

     
    Останнє редагування: 15 вер 2017
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Мені до вподоби життя Н.Рериха. Є у ньому те, що мало хто розуміє. Або навіть зовсім не розуміють. То він писав таке:
    А все ж віра - найголовніше. Просто до неї треба прийти через дійство. А щоб правильно робити - треба знати. Якщо не знаєш або не правильно розумієш - то можеш помилитися. Тому треба відчути того, хто до серця твого і стати учнем. Бо сам не зрозумієш. То при умові, що то тобі треба. Але якщо просто хочеш бути людиною і робити справи угодні Богу, то сприймай все на віру і не задавай недоречних питань, бу то заведе тебе до лукавого.
     
а де твій аватар? :)