Чоловік критикує Вашу їжу????

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем merlnmashka, 28 гру 2016.

  1. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ні, мій чоловік не критикує їжу, котру я готую. Але колишній - критикував. І в мене величезний досвід щодо критики в усіх сферах, не тільки кулінарних. І якщо Ви хочете отримати відповідь на своє запитання, то Вам таки прийдеться відповісти на моє. :)
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Якщо ваш чоловік такий позитивний, то може і справді ви готуєте несмачно?:scratch_one-s_head:
    Запишіться на курси кулінарів ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. merlnmashka

    merlnmashka Member

    Та ні,ну серйозно,їсти я вмію готувати. Ну ви ж впевнені у деяких своїх навиках??? Так само і я цілком впевнена в цьому,адже,це куштує не лише чоловік і всім подобається.
     
  4. merlnmashka

    merlnmashka Member

    Значить Ви вже спец!!! Не можу сказати,що він усі 5 років критикує,навіть не можу сказати точно коли це почалось,можливо,зараз уже просто накипіло,бо раніше я завжди хотіла придумувати щось нове,щось цікаве але,на жаль,зараз в мене зникло будь-яке бажання взагалі хоч щось готувати
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А когось іншого їжа йому подобається? Хоч когось він хвалить?
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. merlnmashka

    merlnmashka Member

    Буває,що в гостях,щось може сподобатись,то скаже,що йому саме це подобається але і обов'язково не забуде про те,що було не смачним)))) а більше йому ніхто не готує крім мене
     
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Прошу оголосити меню за останній тиждень. Цікаво, чим ви ту балувану галю годуєте :)
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Смішно Смішно x 1
  8. merlnmashka

    merlnmashka Member

    Останнім часом я перестала готувати так як раніше,адже,як я писала вже,немає ніякого бажання. Але готувати все ж приходиться тому :картопля,печінка,плов,макарони з сосисками,гречка з котлетами,салат олів'є і салат з тунця. А раніше,я запікала рибу,готувала лазанью,більш цікавіші салати за олів'є,голубці і тд. Звичайна, не вишукана кухня але тим не менше не мівіна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Зваріть йому баняк яєць на твердо і виварку чаю з патичків малини.
    Через тиждень розкажете про результат ;)
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  10. merlnmashka

    merlnmashka Member

    Спасибі,настрій підняли)))
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. npocmo

    npocmo дачник

    1. Ви з чоловіком виконуєте різну роботу, значить організми функціонують по-різному... тобто "смачно" - для кожного своє - це нормально!
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ну а шо він взагалі любить? Може йому, як і мені наприклад, більше смакує картопля зі скварками, котлета, і свіжий салат, чим всякі там лазаньї з пармезанами...
     
  13. merlnmashka

    merlnmashka Member

    Я й готувала те,що подобається але смак йому не той,говорить щось ти останнім часом не дуже готуєш,але фраза "останнім часом" звучить вже досить давно.
     
  14. merlnmashka

    merlnmashka Member

    Він любить деруни але йому не можна жареного)))
     
  15. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Може то в нього смак змінився до холєри?
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Можете спробувати казати як моя бабуля небощиця, Царство їй Небесне казала:
    -Хочеш жери, а не хочиш то йди кібєні мать, мене би душа боліла якби ти немав шо їсти, а як є і не хочеш то ......ітп :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 2
  17. npocmo

    npocmo дачник

    ага... от і розгадка... довели людину :acute:
     
    Останнє редагування: 28 гру 2016
    • Подобається Подобається x 1
  18. Forpost

    Forpost Стоїк

    да не одна з сотні так як я і передбачив....бульбу на фік. Печінка і плов складні дуже в приготуванні тому йдуть туди ж . Макарон- оксюморон. Гречку зіпсувати важко, хоча можна й таке втнути. Котлети хоч відбивні з полядвиці надіюсь. Тунець з пушки то негри не їдять ...



    Tapatalk
     
  19. Forpost

    Forpost Стоїк




    Tapatalk
     
  20. Forpost

    Forpost Стоїк

    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)