China смартфон... ;)

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем tesla, 28 лип 2011.

  1. tesla

    tesla Member

    Хто користувався китайськими смартами на базі Android або Windows Mobile?
    Підкажіть будь-ласка, варто його взяти чи то пуста трата грошей.
     
  2. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Це пуста трата грошей і ще більша трата зору!
     
  3. Engineer

    Engineer ..........

    за свою ціну цілком пристойні телефони
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. tesla

    tesla Member

    не зрозумів, причому тут зір?


    Мене цікавлять телефони конкретно на Android або Windows, ти користувався ними? Як вони нормальні чи там Android-ом навіть не пахне? :)
     
  5. Engineer

    Engineer ..........

    на андроїді - ні, на вм-ці - http://www.davidmobi.com/category-14/t5388-single-sim-ru.html ось таким звідти і заказував для знайомого. Досить пристойний апарат

    ---------- Додано в 15:59 ---------- Попередній допис був написаний в 15:55 ----------

    дореці цей знайомий казав, що хоче продавати і хоче андроїда.
     
  6. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Матриці здебільшого там 320 на 240 при 4 дюймах... Ні?

    Схоже ні...

    [​IMG]
     
  7. Engineer

    Engineer ..........

    800*480 здаэться
     
  8. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Так, я це бачив.

    Писав бо за звичай при ціні в межах 100 американських айфони мають таки розрішення 320 на 240 :)))
     
  9. sani

    sani Well-Known Member

    я користуюсь ZTE Racer на андроїді, за свої гроші чудовий апарат. Настроїв під себе усі необхідні програмки і задоволений ним на всі 100%, єдине чого мені особисто в андроїді бракує то повноцінної qwerty клавіатури. Ну і розширення екрану би побільше.. але то вже зовсім інші гроші... але і при мінімальному 320 на 240 теж можна користуватись.
    Якби ще в Україні нормальні мобільні оператори були б то взагалі красота була б...

    ---------- Додано в 15:30 ---------- Попередній допис був написаний в 15:28 ----------

    мені дуже подобаються блекбері... з qwerty i трекболом, але читав що там ні скайпа ні аськи нема :sad:

    а сенсор мені не дуже, пальцями не попадаю, правда купив стилус, з ним нормально :)
     
  10. bobuk

    bobuk New Member

    я користуюсь китайським смартом на базі андроїд задоволений ним
     
  11. andre33

    andre33 Well-Known Member

    Задивляюсь і собі придбати на Миколая китайський смарт бюджетом у 100-150уе
    але питання , як там GPS працює , бо мій автомобільний пав смертю хоробрих,
    ось собі і шукаю заміну , щоб і телефон був та навігатор , телевізор що там є
    мені непотрібний , може хто вже юзає подібні девайси , як там з навігатором ?
    підскажіть яку модель краще взяти ( хочу з Андроїдом)
     
  12. tages

    tages Member

    у Львові є якісь нормальні (мінімальна гарантія + не великі ціни) фірми, які продають китайфони?
     
  13. vovast

    vovast New Member

    Де можна у Львові прошити кит. смартфон на базі андроїд???
     
  14. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Всюди! З радіобазару починаючи.
     
  15. Alinchik

    Alinchik Member

    По правді кажучи , китайці зараз нічим не гірше інших смартів середнього класу. Адже, всеодно вони вирообляються на одному заводі, тільки лейбли вже різні)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    у мене toshiba g900 брав 4.5 роки тому, телефон працює і досі, трохи батарея підсіла, але після такого активного використання я взагалі не знаю як він ще тримається))
     
  17. kur

    kur Member

    Не раджу брати відверті підробки. А власне апарати зроблені зі своїм дизайном і брендом у китайців виходять дуже даже не погано... наприклад ZTE і MyPhone.
     
  18. Stepan_Bandera

    Stepan_Bandera Well-Known Member

    Смартфон це класно, але ностальгія за безосними телефонами. Коли заряджався раз на тиждень...
    А тепер щодня заряджатись треба на тому смартфоні :sad: О така плата за навороти.
    Щось розвиток акумуляторів не встигає за часом.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Slonb

    Slonb Active Member

    Та й Meizu досить цікавий, але не за його гроші) Хоча його вважать клоном айфона.
     
  20. Angela Davis

    Angela Davis Member

    Нормальные телефоны. Не сравнивайте, конечно, самсунг галакси за 500$ и китайский cubot за 100$. Но тем не менее по нему можно не только звонить, а пльзоваться всеми благами смартфона. К слову, тот же iphone собирается только в Китае!
    Не так давно заказывала себе китайский телефон за 95$ плюс бесплатная доставка из Китая с большим экраном, двухъядерным процессором, довольна на все сто.
    Если кому интересно - покупала этот телефон (не сочтите за рекламу) _shop.wapstat.info/smartphones/p07-dg100.html
     
а де твій аватар? :)