Чим порадите годувати кішку ?

Тема у розділі 'У світі тварин', створена користувачем Dobrodym, 7 бер 2016.

  1. Kornely

    Kornely миється в бані

    Не советую котов каждый день кормить сухим кормом, нужно хотя-бы чередовать каким-то консервным с пакеточным.
    Говорю это, потому что, у меня кота были проблемы с пищеварительной системой и-за этого корма, а он был не из дешевых и кормил кота им каждый день.
     
  2. prius

    prius Well-Known Member

    Корм був неякісним ,11років годую кішку сухим кормом ,немає ніяких проблем
     
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    У мене кіт сам добуває свій хліб. Ходить кругленький - як мохнатий клубок і відсипається вдень біля груби. Він у мене боець, що треба!. А за те я його пригощаю курятиною (обрізки), кіт-е-кет, ділюся ковбасою і молоком. Ходить до коробки і проситься на вулицю. Увесь в батька - такий розумний.
     
  4. Valerinka

    Valerinka New Member

    Ми годуємо кішку повнораціонним сухим кормом, іноді даємо як лакоминку котячі консерви. Також обовяково даємо молочко і сир. Готовий корм беремо на Зоокомплексі Корма и подкормки , а ще іноді рибку беремо у сусіда, він рибалкою захоплюється.
    [​IMG]
     
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Тепер у багатьох немало мяса, яке недодали у холодець, враховуючи запах часнику, воно котам не смакує.
     
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Вже до того обжерлись шо рирячі кишки псові утилізувати приходиться.
     
  7. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Мишами
     
  8. prius

    prius Well-Known Member

    Це все для сільских кішок і котів які приходять додому тількі поспати
     
  9. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Нічого страшного. І міські не повиздихають - натурпродукт )))
     
  10. prius

    prius Well-Known Member

    Та а ви прогодуйте домашню кицю яка не гуляє по вулицям всім цим що запропоновано і я б хотів побачити скількі вона у вас проживе
     
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Вони умудряються спати весь день)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. prius

    prius Well-Known Member

    І невже так кожен день іцілий рік? Я теж мав гулящу кішку коли жив в Україні так вона три чотири дня гуляла потім приходила додому , добу спала потім два три дні була дома і знову гуляти
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Таке хіба в березні буває, а так сплять по батареях, а старий кіт Бацило, має особливі привілеї, дозволяє собі спати навіть на дивані.
     
  14. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Думаєте, вона принципово спала тільки вдома? Може ті три-чотири дні вона ходила спати в інше місце :)))
     
    • Смішно Смішно x 2
  15. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    "Дадуть вони тобі виспатись" (с)
     
  16. prius

    prius Well-Known Member

    Та хто їх знає,моя теперішня живе дома і в загальний коридор боїтся вийти
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Magistryoda

    Magistryoda Active Member

    Раніше годували кішку кормом 4 лапи, недавно перейшли на корм преміум класу My Family. Натуралку теж даємо.
     
  18. Lalila

    Lalila Member

    Я своїм даю мокрий та сушку, зі стола не підгодовуємо. Наразі для кошеняти взяли новий корм, пізніше поділюся враженням. Використовуємо лише преміум корм, ніколи на давала Віскас та йому подібного.
     
  19. Lalila

    Lalila Member

    Місяць минув, то вже можу поділитися враженням щодо нашого нового корму - Корм для котят, беременных и кормящих кошек Eminent Kitten. Це чеський бренд і корма виробляються лише на заводі у Чехії. Кошеня їсть із задоволенням, жодного разу не лишив у мисці жодної гранулки. Може хтось тут теж вже знає цей корм, поділіться враженням? Там є для кошенят, 2 різновиди для дорослих котів та ще для кастрованих/з надлишковою вагою.
     
  20. Cendim

    Cendim миється в бані

    Данный корм для кошек Optimeal Optimeal считаю хорошим добавлением к ежедневному рациону питомца.
    Высокий процент мяса в составе и отличная линейка различных вкусов.
     
а де твій аватар? :)