Чим порадите годувати кішку ?

Тема у розділі 'У світі тварин', створена користувачем Dobrodym, 7 бер 2016.

  1. Magistryoda

    Magistryoda Active Member

    Нещодавно почув про вологий корм для котів My Family. Хто-небудь вже купував або чув про корм цієї фірми?
     
  2. angelinaya

    angelinaya Member

  3. petrusia

    petrusia Member

    Корм My Family мабуть щось дуже новеньке. В інтернеті жодної інформації про нього нема.
     
  4. BrigLion

    BrigLion Member



    Чому немає ? Приймаємо участь в конкурсі на Фейсбуке.



    .
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Купив вчора сирок "Дружба" за 3 гривні. Котику. Він відмовився його їсти. Випадково випав сирок з моїх рук - разів зо три підпригував, як гумова куля ... Для собак і котів кращу їжу роблять.
     
  6. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Якщо він коштує дешевше 8 гривень, або у складі є слово "молоковмісний", то на краще годі й сподіватися було.
    Тільки навіщо Ви котикові пропонуєте людську їжу? Навіщо йому сіль, емульгатори, консерванти, згущувачі, підсилювачі смаку, барвники і інша гидота? Купіть коров'ячі субпродукти і зваріть із крупою. Це буде більш корисно і поживно для кота. А сирок "Дружба" залиште для себе, якщо вже так хотілося його купити. :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    То не сирок, а сирний продукт "Дружба") Воно неїстівне, не варто його брати ні собі, ні коту) Зараз і майонезні продукти є, і сирні, я уважно вивчаю анотації, бо в плавлених сирах і продуктах велика різниця в ціні, а в голандських сирах і віповідно продуктах бува й ні. Якось цапнула з полиці в магазині шматочок за 81 грн, а то виявився продукт, а зрозуміла коли спробувала його потерти на тьорочку, воно кришилось як дурне.
    З тією штучною продукцією не треба дружити.)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Вчора по "1+1" було "Життя без обману" якраз про сири, ну не показник це, вот мені подобаються сири із козячого, овечого молока, які можуть мати специфічний запах, коти їх їсти не будуть.
    Ну і коти їдять зі смаком польські паштети, так само не на 100% натуральні.
     
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    То я так купив, для теми. Звідки ж взнати, як сам не копнЕш? Взагалі не знаю, хто такі продукти їсть і навіщо їх виробляють? Хіба що для медіа супротивника, або поставити галочку із збільшення вітчизняних продуктів, а на тому чудовому фоні штовпхати продукти з ЕС, як демократичний вибір... Місяц тому взяв такий самий - то він був аж синій з пліснявою...Але навесні купив самий дорогий сирок (колись писав про те, як хотів зробити сирний суп) - то той сирок геть як шматок жиру і теж підозрілого походження - його навіть на тертку неможливо натерти, бо лізе як хробаки з м'ясорубки. Суп з нього теж не вийщов - той розщепився на окремі молекули і навіть коліру супу не дододав.
    Звісно, що я купляю 3-літрову банку кислого молока за 20 грн, знімаю півлітра сметани, з декількох банок роблю сир, а сироватку випиваю або робимо млинці чи шарлотку зі старого варення.
     
    Останнє редагування: 27 вер 2017
    • Подобається Подобається x 1
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    По темі: не купляйте таких сирків ні собі, на кішкам.
    [​IMG]

    [​IMG]
     
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Як на мене, смак як гума із маргариною, якщо якісний плавлений сирок - для дітей прекрасне надходження кальцію, тому що кисломолочний сир, мало кого примусиш їсти, використовую тверді сири для салатів із часником, сир потрібно потерти, або деколи варю супи із сирком, такі "молочні продукти" часто розраховані на дуже економних чи малозабезпечених, яка інша в них потреба?
     
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Краще за всі розмови - це вказати назву і виробника добрих сирків.
     
  13. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ай... наклейте краще собі, як пам'ятку. Бо мабуть вже всі знають, що таке їсти не можна :)))
     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Магазини забиті тими сирками - то напевно купляють і ви їм ніколи не казали. А продавці всі тільки їх і купляють додому. Чого сміятися? А я от сказав. І не сміюся. Всі хочуть жити як в Ес - їсти небезпечне, а інші нехай їдять, травляться і гинуть. То так завжди: спочатку роблять смачні, а потім змінюють рецептури, масло пальмове, прострочене сухе молоко чи сироватку смердючу з маслозаводів, натрусять туди ароматизаторів і жріть свині, а потім ті бізнесмени показують, в "Орел-решка", яка смачна їжа на сейшельських островах.
    Собака той сирок з'їла. Завтра піду подивлюся - чи жива...
     
  15. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Я кожного ранку бачу людей, які добровільно вживають їжу із сміттєвих баків, прямо так, на місці, вииягають з бака і у рот. Думаєте, що їм невідомо, що не можна зі смітника їсти? Чи думаєте, якщо я їм забороню, то вони припинять це робити?
    Так само і з сирками. Якщо вже хтось не хоче піклуватися про своє здоров'я, то його ніхто не змусить.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ви так гадаєте, що добровільно їдять з баків? Сумніваюся, але те, що довели себе до такого - то так. Хоча показували десь в 2010 році, як у Харкові молоді люди навмисно їдять за смітників, а є такі, що мають грощі і золото, але все рівно лазять по смітниках. Людина дивна істота.
     
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не на правах реклами, один з найякісніших ( за словами експертів ) плавлений сирок у нас "Звенигора", якщо мені потерти на салат чи до супу, купую тверді "Комо", "Шостка", "Ферма", якщо мастити на канапки - подовгасті польські.
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    О! Нагадали - плавлений сирок "Ферма". Такий жирний, що аж занадто...Який-то він не правильний. Плавлений той, з якого можна зварити сирний суп. А то бутербродний. Йой, щось пішло не так...
    [​IMG]
    Мій син наївся "Растішки", що більше мене набагато (. Але я тут не до діла... Коту точно не потрібне - мишей не буде ловити, та в зубах залипне, щей від задуши помре. (
    Сирок "Ферма" більше до пастоподібного можна віднести, ніж до шматкогово :haha:))).
     
    Останнє редагування: 27 вер 2017
  19. prius

    prius Well-Known Member

    Гілка називаєтся чим годувати кішку,таке враження що зібралися коти і думають чи можна запхати в кішку плавленний сир дружба
     
    • Смішно Смішно x 1
  20. prius

    prius Well-Known Member

    Вже 12 років годую кішку сухим кормом,зараз трошки округлилась але далі така сама жвава і бавиться як кошеня,та їжа що їсть людина їм категорично заборонена
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
а де твій аватар? :)