Чим порадите годувати кішку ?

Тема у розділі 'У світі тварин', створена користувачем Dobrodym, 7 бер 2016.

  1. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    не вірете мені спитайте ветеринара, дробляться кістки стають гострими в кращому разы можуть застрягнути в горлы в грышому поранити щось в середині проколоти кишківник чи шлунок зробити внутрішню кровотечу чи зараження. Кості дають собакам з жадібності і бідності . Одне діло собака сита і товстенну кістку зубами поточить зовсім інше коли від голоду буду її їсти саму кістку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    @Mylnyk, може застрягнути, роз був випадок що застрягло між зубами в писку, прийшлось плоскогубцями тягнути, але то єдиний випадок за півтора року, так що фігня то всьо...
    Єдине що, значно краще він споживає свинські кістки, особливо "польські", вони значно мякші, і бажано щоб були достатньо великі, бо як дрібно порізані то незручно гризти...
     
  3. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Вчора чоловік скаржився на кота, що той жере як не в себе, тільки но з'їсть шмат м'яса і тут же просить знову. Сказав сердито, що треба кістками годувати :haha: кота :haha:
    Мені відразу подумалось, що @Hyligan з кістками для собак - то навіть дуже гуманно :pardon:
     
  4. krapkaSvetochka

    krapkaSvetochka New Member

    И наша кошка очень довольна этим кормом.
     
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Кішка наша в кількості двох з половиною штук годується в основному вареною картоплею, і молоком час від часу, зупи їсти не хоче зараза, хіба Бацило, то наш котяра головний навчився пазьораками витягати з зупи ту ж саму варену картоплю. Пробував його навчити ложкою їсти, але нічого не вийшло, так і їсть руками
     
    • Смішно Смішно x 2
  6. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А наш навпаки, перейшов на зупу. Тільки то окрема, лише для нього зупа. Там коров'ячі легені і трохи пшеничної крупи. Почав наїдатися :pardon:
     
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Штирлиц напоил кошку бензином.
    Кошка прошла три метра и упала.
    Наверное кончился бензин, - подумал Штирлиц.
     
  8. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ето конєц подумал Штірліц, а где же пістолєт ?
     
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    В нас жив кіт, який їв сиру чищену картоплю та огірки. Диню і кабачки він теж їв, а к патісонам підозріло принюхувався, але не брав.
    Кукурудзу консервовану тріскав, палички крабові. Мабуть, тому прожив мало.
    Зуп в мене ні один кіт не їв. Ще кашу з м'ясом, а то тільки свіжу сметанку та сир.
     
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Різні речі, одні коти дуже люблять рибу, інші дрібну рибу не дуже хочуть їсти, спеціальні корми ніби їдять всі, але краще ними не зловживати, особливо сухими кормами.
     
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Мені тільки віслюка не вистачає, щоб створити квінтет "... музикантів". Вогняний півень, розумний кіт, глухонімий пес і я. Поки що.
    Кіт їсть все. Роблю собі таку страву: одне яблуко і один корінь хріну стираю не тертці, добавляю сік лимону, намажу на хліб і їм. Кіт просив-просив. Дав . Він з'їв шматочек. Капусту тушковану, каші, сало - все їсть. А пес - то взагалі... У нього є ім'я, але я його прозвав "глухий коп". Коротше: він старий і іноді проходив повз моєї хати, та я почав йому давати їсти і він вже приходить до моєї хвіртки і лежить там, чекаючи на мене. Колись наша вулиця була тиха, але поселилися "нові" українці і гасають на лендроверах зі швидкістю під сто км... Тепер вони гальмують пред моєю хатою, бо там лежить "глухий коп", якого трактором не відсунеш.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. prius

    prius Well-Known Member

    В мене кішка одинадцять років на сухому кормі і ще гонить і бавится як кошеня
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Шоб кіт яблуко з хріном та лимоном їв...мало яка людина таке їстиме) це металеві шлунок та стравохід потрібні)
     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Якби ви поспілкувалися з ним з тиждень, то вважали б його розумнішим за декого з людей. Коли я посварився з ним нещодавно, то не говорили друг з другом півтори доби. Він спав на ліжку цілий день та іноді сідав неподалік від мене і дивився мовчки, як я роблю тепличку. Та от йду вже до хати перепочити і бачу, як він лізе з тину під шифер веранди. Став я, подивився і кажу:"Що, птичку ловиш?". Він повернув до мене голову і так кисло:"Ага...". Кажу:"Ну то пішли, дам тобі куряче крильце і давай жити дружно". Помирилися... А колись кажу:"Слухай, якщо ти розумієш, але не можеш сказати, то бери сірники і викладай піктограми, як Штірліц". І взагалі, такий розум, що аж очень і очень... Ніяк не можу про нього дописати вірша - щось ще "не доганяю" про нього...

    А яблуко з хріном - не так вже й гидко, а навіть смачно і корисно. Особливо для тих, хто буває часто у відрядженнях і страждає запорами, бо не може нормально харчуватися (правда я завжди брав із собою хрін з буряком червоним).
     
    Останнє редагування: 15 тра 2017
    • Подобається Подобається x 1
  15. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Мої починають полювати як тільки навчаться ходити...от меншенький приволік нині

    [​IMG]
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Одного разу мій притаскав щура і положив переді мною. А я дивлюся - недалеко сидить інший кіт, який напередодні гиркався з моїм. Кажу своєму котові:" Віддай щура ворогу своєму, а я тобі кращу їжу дам". Положив поруч шматок філейки, а коли кіт покинув свою здобич, то віддав її іншому коту. А так більше він любить куховарити, особливо рахувати печиво - див. фото.
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 15 тра 2017
    • Подобається Подобається x 1
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Але ж натрусить на ваше печиво ...Я згодна, що вони розумні . Але коли коти по столах лазять...цього не можу терпіти :).
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Не натрусить. Бачите, він не наклоняється над печивом ) Я йому написав три правила:
    1) проситися на двір в туалет
    2) не лазити по столах
    3) не облизувати посуд
    І якось він одразу зрозумів. Тільки от не збагну, чого він, такий розумний не йде туди, звідки прийшов до мене?
    Скоро прийдеться четверте правило писати - щоб не водив всіх своїх подруг кормитися до мене) А то вже й лікарню почали мені робити - біжуть, щоб кістки із зубів виймав, що застрягли.
     
  19. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ой! Та то ж кріт!
     
  20. LMV

    LMV Well-Known Member

    Мій "рижик", перед обідом, притягнув до хати каченя. Тепер прийдеться його закривати, щоб сусіди не вбили...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)