Чим доїхати вночі з Києва до Львова?

Тема у розділі 'Подорожі Україною', створена користувачем Wertyn, 10 сер 2012.

  1. Wertyn

    Wertyn Active Member

    :hi: Погуглив я, походив по форумах і практично не знайшов необхідних варіантів виїзду з Києва вночі.
    Ситуація наступна: орієнтовно перша година ночі я прилітаю в Бориспіль (не сьогодні :) ) і до Львова маю потрапити до четвертої години дня. Залізниця відпала одразу (перший поїзд - 15год.22хв.), Автолюкс вже до Львова не їздить, а інших автобусів (крім міжнародних) знайти не можу.
    Може хто знає варіанти такого доїзду, підкажіть будь ласка. Дякую.
     
  2. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Київ - Львів
    рейс PS 1441
    аеропорт:
    виліт 7:55, прибуття 9:30
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Wertyn

    Wertyn Active Member

    Дякую, цей варіант розглядав, однак трохи дорогувато (більше двох тисяч гривень :scratch_one-s_head: ).
     
  4. Forest

    Forest Moderator

    Потяги були кожну годину з 24:00 до 7 ранку, проблем не було. Мабуть їх познімали щоби люди за експреси по 400 грн платили.

    Як альтернативний варіант пропоную з Борисполя на Південний вокзал (автобуси курсують кожну годину, але уточніть частоту в нічний час), далі підходите до мікроавтобусних маршрутників, що стоять через дорогу від Південного, на паркінгу і питаєте, хто повертається у Рівне. Річ у тім, що остання маршрутка з Рівного приїздить до Києва десь о 02:00 і водії, як правило, вертаються додому напівпорожніми. При виїзді з КИєва о 2:30 у Рівному будете десь пів до сьомої ранку, далі сідаєте на ранковий потяг Рівне-Львів (уточніть графік на сайті укрзалазниці, бо я за ним не встигаю) і ранковим потягом приїзджаєте до Львова. Як ще один варіант - ночуєте у Києві і вирушаєте вказаним маршрутом о 06:00 до Рівного (це вже офіційна маршрутка, їздить щогодини). О 09:00 Ви в Рівному, а далі див. розклад ранкових потягів Рівне-Львів, їх там 2 шт було. Дорога потягом до Львова займає до 3 годин.
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Автостопом не пробували?
     
  6. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    також є сайт хороший де можна знайти перевізника-bla bla car
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    я не думаю, що пані ще недоїхала... 2012рік...
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Це написала іншими читачам,якщо раптом зайдуть почитають
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  9. FreeDa

    FreeDa миється в бані

    Я например вариант доехать до Ровно ночью только узнала, спасибо) А вообще -блабла кар неплохое решение, недавно на нем в Киев ездили. Правда потом уже прочитала, что иногда люди едут вот так через интернет и пропадают... Теперь одна ездить не буду никогда) И обязательно рейтинг водителя нужно учитывать. в молодости, часто ездили не поездом, а электричками, но это больше на дневное время рассчитано и студенческие пустые карманы)
     
а де твій аватар? :)