чи завжди корисна правда?

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем маюнка, 24 лют 2008.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: чи завжди корисна правда?

    Залежить, коли не казати і що. Якщо вас питають, а ви не кажете, то очевидно. Але так, наслідки зазвичай будуть схожі, як від брехні.
    Наприклад, викладач робить помилку і ви йому на неї вказуєте. Ну, і якщо викладач не дуже мудрий, то весело вам потому буде. А якщо змовчати, то інші студенти вивчать неправильно. Хоча, якщо вони також недурні, то теж ту помилку побачать. :)
     
  2. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    Відповідь: чи завжди корисна правда?

    або якщо один із подружжя зрадив іншого і не сказав... а потім виплило.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: чи завжди корисна правда?

    Як на мене приховати зраду - це в будь-якому випадку обман.
    І якщо мовчати - то лише гірше.
    Я от після прочитання форуму та різних дискусій усвідомила, що саму зраду пробачити ще можна, але пробачити те, що тебе довший час дурили і ти був/ла ніким...
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: чи завжди корисна правда?

    :beee: А, я ніфіга не свята. Ось сьогодні збрехала. ДиреХтору. Він також не святий. Також бреше...:beee:А чим я КРАЩА?
     
    • Подобається Подобається x 9
  5. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: чи завжди корисна правда?

    якщо "призводить до наслідків", то це "злочинна мовчанка"... [​IMG]
    мається на увазі, що правду сказати треба у потрібний час у потрібному місці....
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: чи завжди корисна правда?

    то залежить від контексту....
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    Відповідь: чи завжди корисна правда?

    от наприклад люди таємно бачаться, більше ніхто про те не знає - тоді як???
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: чи завжди корисна правда?

    Одружені?
     
  9. Niemand

    Niemand Active Member

    Відповідь: чи завжди корисна правда?

    Правда потрібна завжди...Скільки б твоїх сліз це не коштувало,наскільки бю це було б образливо..Просто знати паравду найкраще,що може бути..
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: чи завжди корисна правда?

    Ну то менше заздрити будуть) Навіщо їм всіх ставити до відома- на то воно і особисте життя. Інша річ - одружені. Тут не про правду думати треба, а про наслідки зустрічань, при чім для обох.
     
  11. Малявка

    Малявка на своїй хвилі

    Відповідь: чи завжди корисна правда?

    якщо дівчина погано виглядає, ви їй будете казати неправду?:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: чи завжди корисна правда?

    і спокою не мого, а людського. от вчора збрехав (в очі правда дивитися не зміг) - щоб менше заздрили.


    Малявко ви собі можете уявити ситуацію, що ваш кохайний вам каже - ой мила в тебе такі синяки під очима!
    якщо такий випадок в мене буде я буду згладжувати свої слова (тобто говорити не зовсім правду)
     
  13. Малявка

    Малявка на своїй хвилі

    Відповідь: чи завжди корисна правда?

    Вони в мене постійно, так що він теж звикне:) Якщо він каже правду, коли мене та правда цікавить і коли я її хочу чути - то без проблем, буду тільки вдячна. Хай краще він, ніж хтось чужий.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: чи завжди корисна правда?

    Я вам скажу,що хами теж вважають себе правдомовними(не маю на увазі когось з присутніх).
    Дуже багатьох таких знаю.
    - Хіба з такою фігурою таке можна носити?(до жінки)
    - Як,ти не читав такого елементарного?
    І т.д і т.п.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Олена_ua

    Олена_ua Well-Known Member

    Відповідь: чи завжди корисна правда?

    Імхо якщо людина не хоче образити іншу, вона скаже правду так, що правда не образить.Типу, кохана, ти вчора виглядала суперово, сьогодні уже не так, але я тебе будь-якою люблю.
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: чи завжди корисна правда?

    Думаю таке хамство не від правдолюбства а від міри толерантності-вихованості залежить. ну і звісно від мети. Я завжди в усьому шукаю мету вчинків та слів - часто де вона там і правда.
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: чи завжди корисна правда?

    Не знаю, корисна чи не корисна, але з нею якось легше:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Мата Харі

    Мата Харі миється в бані

    Відповідь: чи завжди корисна правда?

    Ото ж і воно, що не завжди корисна, а то хто б тоді брехав? Інша справа, кому і чому говорити неправду (чи то просто щось не розповідати), бо як не парадоксально, іноді ми брешемо з благих намірів. Як наприклад, брешемо смертельно хворому про його діагноз, брешемо батькам, про якісь моменти особистого життя...
    Недопустимою вважаю брехню коханій людині, не важливо яка в тої брехні мета і про що саме йдеться, бо в цьому випадку не стільки важливий момент брехні, скільки гостро стоїть питання довіри. Адже усвідомлення того, що тобі не довіряє кохана людина іноді може завдати значно більшого болю, ніж гірка правда, і відповідно призвести до гірших наслідків.
    Але, якщо вже вам довелося збрехати (ех, що не кажіть, а тяжко в світі жити без кулемета :) ), брешіть мудро, і не забувайте, що ви коли кому казали, або ж попереджайте людей, які можуть мати стосунок до тої брехні, аби часом не "попалили контору". Бо тоді може бути ой-йой я не зручно... і доводь тоді, що ти "не трамвай", тобто знову бреши...
    Фу, яка гидота, та брехня...Та ще й "затягує"...
     
  19. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: чи завжди корисна правда?

    правда корисна завжди тому кому її кажуть, навіть якщо вона дуже неприємна
    так здобувається життєвий досвід, який в подальшому дозволяє уникати таких же помилок, дозволяє краще зрозуміти себе і людей
    тому кого правда виставляє з поганого боку правда корисна далеко не завжди, бо майже стовідсотково гарантує якусь втрату - стосунків, репутації тощо
     
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Відповідь: чи завжди корисна правда?

    Мій чоловік правдомов, так що не змовчить нікому. Часами я вважаю що він перегинає палку але це однозначно набагaто краще ніж мовчати, особливо коли бачиш несправедливісь.

    Приклад. Приїхали великі гості з родіни і дуже випитували про фінансовий стан нашої родини. Чоловік відповів що заробітки у нас не такі вже й великі але видатки їх явно пожирають. Гість так культурно сказав що мій коханий бреше, тоді мій чоловік не стримався і сказав а я ж вам не рахую як це ви прості смертні їздите в Америку на прогулянку.
    Мораль, не треба мого чоловіка зачіпати, бо він не змовчить. :D:D:D:D
    Я навіть не питаюсь як я виглядаю, бо мені треба чи не треба скажуть - о, вже знову друга борода появилась. :shy:
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)