Чи хочуть українці бачити нові обличчя в політиці (оптування)

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Danilo, 10 бер 2010.

?

Поява нових облич в українській політиці

Голосування закрито 18 чер 2010.
  1. Є життєво необхідною для подальшого розвитку України

    78,0%
  2. Є важливим, але не вирішальним для України

    19,5%
  3. Вважаю неактуальним оновлення української політичної еліти

    0 голосів
    0,0%
  4. Не можу дати відповіді на вказане питання.

    2,4%
  1. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Пропоную на ЛФ висловити свою думку за такими вариантами відповіді.


    1. Оновленняє життєво необхідною для подальшого розвитку країни
    2. Оновлення українського політикуму є важливим, але не вирішальним для розвитку України
    3. Вважаю неактуальним оновлення української політичної еліти
    4. Не можу дати відповіді на вказане питання.
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Скоріш за все, людей цікавить не морди лиця, а нові шляхи і методи...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Так ,але нова мітла, чисто мете.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Пробачте, - ПО-НОВОМУ!
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Danilo

    Danilo Well-Known Member

     
  6. Mikolaj

    Mikolaj миється в бані

    я вважаю, що відсоток насправді вищий, аніж 60%. Вже всім без винятку остогидли поточні політичні діячі.
     
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

  8. UDALA

    UDALA Well-Known Member

    Нови это хто - тягныбок:haha:?:haha:
     
  9. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    В.ЮЩЕНКО заявив: «Якщо ЯНУКОВИЧ піде такою дорогою(підпише Закону України «Про Регламент Верховної Ради України».), я звернуся до нації про непокору». Ну підписав, і що?

     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Проголосувала за це. Хочеться бачити при владі нових людей, з'являється хоч якась надія, що вони щось зроблять. Але розвиток України залежить від маси факторів, а не тільки від нових облич.

    А він хіба новий?
     
  11. nikolas

    nikolas Well-Known Member

    Я з теперішнього контингенту політиків нікого не можу виділити.Скомпроментували вони себе.Ера комсомольців ще не пройшла.:nea:
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. ricardo

    ricardo Well-Known Member

    Наголос не на слові "новий". Пан дописувач просто хотів написати якусь пакость про Тягнибока.
     
  13. UDALA

    UDALA Well-Known Member

    Почему же пакость?
    Он прекрасен , я его запомнил по его визиту в Крым:))) В Одессу он так и не ...решился , а зря , тут бы ему оказали еще более теплый прием:haha:
     
  14. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    Тігіпко-комсомолець, але на фоні політиків які вже намуляли очі, він є дійсно більш новим, але все таки він комсомолець."Великий" економіст Шлапак,перший секретар Львівського обкому комсомолу.А Матвієнко бувший перший секретар ЦК ЛКСМУ.Чи може новий Олесь Довгий-як мені здається по духу і по ділах найстаріший підлабузник і крахобор.
    Мені здається що нові це ті кому тепер 23-25 років.
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. nikolas

    nikolas Well-Known Member

    Дай Боже аби з них шось вийшло путнє.Я думаю, шо ще не скоро виросте покоління,яке справді буде стояти за інтереси України.Дуже все у нас якесь спотворене.На очищення потрібен час,якщо це очищення взагалі буде відбуватися.
     
  16. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    Мені здається,що благими намірами вимощена дорога в пекло.Хто найбільше кричить про любов до України, той можливо найбільше шкоди інколи їй приносить.Ющенко всюди говорив і буде говорити що він любить Україну,а зробив стільки шкоди,що це оцінить історія.
    Сьогодні Ющенко підняв гевалт,що буде закликати народ до непокори,якщо Янукович підпише закон про зміни до регламенту,напевне думає що народ дурний і не знає,хто Януковичу поміг прийти до влади.
     
    Останнє редагування: 10 бер 2010
  17. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Хто знає? А раптом все це не так і погано. Припустимо що Янукович, який вже почав топтати Конституцію, все ж таки влізе в уряд, немає сумніву. Що далі? Читайте
    Політологи: коаліція "тушками" погано закінчиться для країни

    і тоді як раз можливо з'являться абсолютно, чи відносно нові обличчя у владі. І зовсім не обов'язково це буде БЮТ на чолі з Тимошенко...
     
  18. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    Тігіпко вже хотів стати новим лицем,але комсомольці вони і є комсомольці,хоча і високого польоту.
     
  19. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Так, але погодьтеся, все пізнають у порівнянні. І ще, гадаю у 2004 як би його, а не Януковича висували, Ющенко б тоді навряд чи переміг. Можливо не довелося б і фальшувати, Тигіпко мав шанс набрати значно більше голосів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Tanka

    Tanka Well-Known Member

    Усьо проект Тігіпко - тю-тю. Комсомолець вже віцепрем'єр у "неконстутиційному" , за його ж словами уряді, Януковича. А якщо захоче на вибори зі своєю партією піти через 2 роки, то краще йому на полювання не їздити.
     
    • Подобається Подобається x 4
а де твій аватар? :)