Чи варто закладатись у автоломбарді?

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Saleh, 11 жов 2016.

  1. Saleh

    Saleh Member

    Привіт. Склалась така ситуація, що потрібна велика сума грошей, для інвестування, якої я не маю. В банку взяти кредит - не варіант. Порадили закласти машину. Але знайомий розказував, що закладав автомобіль, здається, в копійочці. Добре, що сфоткав кілометраж перед цим. Коли забирав, показники відрізнялись на 80 км. Адекватних пояснень не отримав. Може хтось порадить нормальний автоломбард? Які взагалі підводні камні можуть бути при закладі авто. Хто з цим стикався?
     
  2. Pavilion

    Pavilion миється в бані

    ой та одне слово ломбард вже наводить на жах мене(
    не зв'язуйтесь краще з таким
     
  3. Saleh

    Saleh Member

    Мене, теж відмовляли. Кажуть "Це ж ломбард, без машини залишишся". Хоча, маю знайомого, який декілька разів закладав машину в ломбарді, щоб купити партію товару, для магазину. Перший раз заклав десь біля південного, то на його машині чуток поїздили. Потім став закладати на вул. Коновальця. Всім задоволений. Мав протермінування, але машину не продали, чекали його. Я, по його пораді, теж там заклав. Коли терміново потрібна значна сума грошей - автоломбард, досить хороший варіант.
     
  4. Forpost

    Forpost Стоїк

    Ну і скільки з 1000грн закладУ ломбард бере за послуги і який термін викупу

    Tapatalk
     
  5. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Автоломбард такий же ломбард, як і всі решта.

    От тільки не починайте роздавати контакти :dirol:
     
  6. Forpost

    Forpost Стоїк

    Яке'м гімно знав таке'м сі довідав

    Tapatalk
     
  7. Isokrat

    Isokrat миється в бані

    Я ті ломбарди шось боюсь... як згадаю, в минулому році, під вікном стояло авто, на ранок воно без коліс, а через декілька годин виносять 4 колеса... збіг мабуть. Ото тільки крадене там продають, а викупити свою річ...
     
  8. Pavilion

    Pavilion миється в бані

    во во,і я так кажу,тільки крадені речі там продаються(
     
а де твій аватар? :)