Чи варто розділити Україну?

Тема у розділі 'Євромайдан', створена користувачем КРЫМЧАНИН, 2 січ 2007.

  1. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Шановний Мікі, ви знову пригадали мою скромну персону. Не турбуйтесь, Педро не працює на росіян. На росіян працюєте ви, тобто данбас. Причому з 1991 року, з часу проголошення незалежності. Це завдяки вам Україна не відбулася. Це ви вбили понад 3000 українців. Це ви кричите: расєя, расєя, путін, асвабаді нас. Нічого особистого, просто ви асоціюєте себе з цим проклятим диявольським районом. Януковича-пуйла-расєю підтримують в вас 91%. Ви зменшили цей відсоток?
    Ще раз приводжу слова Андруховича:
    "Якщо ви думаєте, що це радує моє марнославство, то помиляєтеся. Але мова загалом не про мене, а про Україну, бо хто я такий. Я знаю лише те, що наша мета - вільна, людяна європейська країна - і без Донбасу досяжна з фантастичним трудом, а вже з Донбасом так просто недосяжна, забудьте".
     
    Останнє редагування: 4 жов 2014
  2. Petrov

    Petrov Well-Known Member

    А зачем Вам, если не секрет? )
     
  3. Moskal Charivnik

    Moskal Charivnik Комуняку на гілляку!

    НАЙБІЛЬША дурість - створювати собі кумира, ідола з людини, яка так само, як ви, чи я - земні люди. Талановиті теж деколи несуть ка зна шо. А вже про тонкі натури митців й нема шо казати. Ви портрет леніна для себе замінили портретом шевченка, маркса - Андруховичем, Мікі каже як раз про те(не треба набирати повітря, я розумію, що він з вами здатен собі раду дати й посередників не потребує). Комуняки ділили людей на достойних та "тріски"(щєпки), гітлер - на арійців та решту, ви робите те саме, лишень гірше, бо готові й землю віддати,- й скільки б ви не вигадали виправдань, факт залишиться фактом. До чого це я? У Чехїї валом циганів, У Франції - португальці, алжирці, мароканці, у Німеччині - турки, курди, у США - "гарлеми" з своїм маргіналом й т.п. Свій "долбас" є майже у кожній цивілізованій державі. Й там ніхто не веде риторику відторгнення, як ви. Ось й виходить, шо з Мікі скорше суспільство буде готове стати європейським, а не з такими, як ви.(це лишень ланц співставлення фактів,- я гадаю, ви просто не усвідомлюєте наслідки вкидання привабливих на перший погляд "ідей" й це колись минеться).
     
    Останнє редагування: 5 жов 2014
    • Подобається Подобається x 2
  4. kym

    kym Well-Known Member

    Мікі абсолютно правий відносно тих двох псевдоемігрантів. Я просив Педро вислати хоч одного фунта на допомогу нашій армії і по банківському переводу насправді можна б було визначити хто є хто.... Не поступив фунт... більше того думаю що і Педро і самойлович це одна і таж особа під різними реєстраціями і ІР і працюють на Росію
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Ну как зачем? :) .

    У Мiki все же агенти КДБ, буду в картотеку складывать :)))
    [​IMG]
     
  6. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Пане Москалю, постараюсь сюди не заходити. Я можу не звертати уваги на писанину клоуна Мікі чи комуняки-ленінця Кіма, але ви є розумною людиною.
    Я лікар. І знаю, що рак чи гангрену потрібно удалити з організму. Бо організм помре. Мене колись Донбас не цікавив. Але в Австралії в мене був найкращий друг, Марк з Донецька, єврей. Так ось він мені сказав буквально таке: я дуже люблю Донецьк, вернувся б туди зараз. Але коли згадаю "братків" і решту бидла яке там проживає, то розумію, що це неможливо.
    Марк розповідав багато подробиць з життя того декласованого і денаціоналізованого району. Якщо ви вірите, що 7 млн бидла можа зробити українцями... Блажен хто вірить... Але я думаю, що це ракова пухлина, яка вбє організм України. Про це і говорив Андрухович. На жаль я з ним згідний...
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Moskal Charivnik

    Moskal Charivnik Комуняку на гілляку!

    Виділеного порахую, що не бачив. Бо у мене,- того, хто є громадянином України, військовозобов’язаним, виборцем та постійно мешкаючим в Україні, трохи більше прав те саме озвучити вам, що я робити поки що не здурів, то ж будемо поважати реалії й одне одного.:drinks:
    По сказаному: Я З ВАМИ ЗГІДНИЙ НА ВСІ 100% й більше. Ба, Марк з Донецька практично МОЇМИ СЛОВАМИ думку висловив, як й ви про пухлину чи гангрену. Однак, гангрена - бидло, а не територія, алегорія відносно нації вдала, відносно держави - самі скажіть - я про це.
    -----
    Тепер поясню, що мав на увазі(треба було мені почекати до ранку, сформулював косо-криво, згоден).
    Андруховича читав, люблю й ціную - на відміну від інших "стовпів", які "наше всьо" - кажу зразу, щоб відкинути зайве. А ле його слова про "недосяжність", слова людини, яка вросла у обмежене середовище, є словами дитини, яка каже: мені у пісочниці не стане піску на вежу, висотою у 5 метрів. Коли для такої вежі взагалі потрібен не пісок, а камінь. Я кажу, що конкретно це ствердження Андруховича є більш романтика, інфантильного, безсилого підлітка, який дивиться на город й каже: ніфіга в мене не вийде, ніж прагматика-ґазди, який бере рискаль, кличе сусідів й робить з хащів грядки.
    ЗІ Бидлові треба створити умови, не допускаючи його поширення, для того, щоб воно бачило переваги стати людиною й вже через покоління отримаємо зовсім інший Донбас. Біда наша у тім, що хочеться вже завтра...
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Ще раз вернувся... Звертаючись до вас, я звертався до вашого ніку на аватарі. Нічого більше!!! колись я також сміявся, бо нік був Кіт і до нього звертались пане Кіт (хоч виявилось, що то була пані). Це так само як до мене звертаються Педро, хоча я ним не був за виключенням перебування в Іспанії.:)
    Щодо вашої думки про Донбас? Хотілося б вірити. Попри ту критику, Порошенко є розумною людиною, хоча невідомо в яку дудку він дме. Головна заслуга Пуйла, що той обєднав Україну (мінус Донбас і Крим) і ПІСУАР зник. Якщо Порошенко зможе розрулити Донбас - честь і хвала йому. Хоча важко повірити. Спротив населення і Пуйла, якому вигідний статус-кво дуже неймовірні!..
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Moskal Charivnik

    Moskal Charivnik Комуняку на гілляку!

    Не думаю, шо Порох месія... Але вірю, шо то під силу громаді...
     
  10. ELiKA

    ELiKA Дуже важлива персона

    Було би, під силу, якщо б вся ці роки не винних ліпили, а шукали порозуміння, бо, на жаль, проблема застаріла, а більшість і досі не має уяви, як таке сталося... І навіть на хоче мати... А декому все це вигідно, і вони 23 роки на форумах, і не тільки, підігрівають полум*я розбрату...

    До цього часу немає уявлення і про склад населення Донбасу, а тут українців етнічних, для яких українська рідною була, дуже багато. Понаїхали вони на початку 60-х і трохи раніше, дітей тут виховали, онуків мають...
    І вони ж бігли на референдум першими....



    І ще одне - якщо б реклама не приносила користі, не впливала на людей, ніхто б в неї не вкладав такі великі кошти. Политака - це мистецтво реклами відсотків на 90... Українські піарщики, ЗМІ, громадські діячи цим мистецтвом не володіють, але непогано придумують кричалки, призначають винних і "цапів відбувайл". З такими "талантами" ми й маємо те, що маємо...

    І якщо ничого не змінется - наступною буде Харківщина...
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Moskal Charivnik

    Moskal Charivnik Комуняку на гілляку!

    Ось тут я вам дозволюсобі НЕ ПОВІРИТИ. Чи то Ви на тих українців хочете перекласти відповідальність? Форуми форумами, але 70-80% Донбасу про ті форуми не мають уяви блідої. Ви повторюєте свою ж помилку - ототожнюєте себе з тим Долбасом, який Вас готовий розіпнути. Висока духовність ахвігенно читаючого Донбасу ДАВНО очевидна в "усій красі". Винних ніхто не шукав би, якби Далбас не звинувачував всіх й уся у своїх нещастях. Коли Долбасу кажуть: своє лайно прибери сам, то він чогось це оцінює, як "пошук винних". Повірте, Еліко, душа болить за Вас конкретно, але вибачте, не за весь решта набрід даунбасятський, який не тільки не цінує нічого доброго по відношенню до нього, а ще й готовий у будь-яку мить загризти того, хто йому робить добро. Бережіть себе й абстрагуйтеся від отари.
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. ELiKA

    ELiKA Дуже важлива персона

    А я и не прошу мне верить. Приезжайте - убедитесь сами.
    Насчет остального - жаль, что даже Вы не поняли, о чем я написала....И это большая проблема...
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Moskal Charivnik

    Moskal Charivnik Комуняку на гілляку!

    Всё и всем ДАВНО понятно про долбас. И его это страшно оскорбляет, потому, что он себе боится признаться в том, что всем очевидно, нкасколько он ограниченный, ущербный и убогий морально. И заметьте, я не о Вас говорю, но вы всё напяливаете на себя. А гадёныша шкодного не понимать надо, а воспитывать. Долбас, он как подкидыш из детдома, который озлоблен на всех и считает, что мир ему обязан. А никто не виноват, что там особый вид прямоходящих высших приматов - хомо советикус вульгарис, который считает, что кроме савеццких "ценностей" нет ни истории, ни культуры, ни других ценностей.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Petrov

    Petrov Well-Known Member

    А що на Вашу думку треба робити, як змінити цю ситуацію?
     
  15. ELiKA

    ELiKA Дуже важлива персона

    Перше, що зараз треба робити - то починати грати і вигравати на інформаційному просторі, бо без цього важкувато і нашим воякам. На жаль, у цьому питанні ніяких змін...
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Це точно. Захiдноукраiнський щирий бандерiвець iде до васточного даунбасiвсцявся ватнiка в лугандон вiджатi машини втiхаря за пiвдурно купувати. Вже гонщики з Польщi жалiються, що попит впав.
     
  17. Ukrainianxxl

    Ukrainianxxl Member

    Панове, тема єдиної-неєдиної України вкрай актуальна! Хотілося б дізнатися вашу думку. Ваші аргументи за і проти. Коротко. По суті. Без зайвого «словоблудія». Давайте думку!
     
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    По-моєму навпаки, вкрай неактуальна.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Ukrainianxxl

    Ukrainianxxl Member

    Актуальна. Поясню. Проблему актуалізувала так звана Революція гідності… В Україні гостро повстали глибинні, вікові протиріччя. Більшість громадян України до того навіть і не здогадувалися, що щось таке є…

    А Вашу думку я вже знаю. «Від Сяну до Дону»… Мені цікаво дізнатися про існування й інших думок.
     
  20. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    И какие же "протворечья" были? Расскажите, пожалуйста.
     
а де твій аватар? :)