Чи варто купувати вживаний мотоцикл?

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем Antirus, 19 лип 2010.

  1. Antirus

    Antirus Well-Known Member

    Люди я собі купив мотоцик МИНСК б/у,з документами всьо в нормі стан :good:,но потім я взнав шо на нього стоїт два штрафи по 400 грн,Скажіть будь-ласка якщо мене зловлять зловлять поліцаї мені треба буде платити штраф старого власника????
     
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    шо значить "зловлять зловлять"? Ви не тікайте, вони і не зловлять :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    пхах....
    На МІНСКУ дале не втикнеш...
    а зі штрафом треба іти до колишнього власника і по башці надавати і забрати 400 грн.
    ну я б так зробив...
    але то Я =)
     
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Хлопці, ви несете якусь маячню, правила порушує не мотоцикль, а той хто ним керує, отже і оштрафували не мотоцикль і штраф "стоїт" не на ньому, на конкретній особі
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Ви то розкажіть Antirus коли його ДАІшник зупинить і почне грузити!
    заженуть за раз...
    Не думаю шо Antirus зможе потягатись з інспектором...
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Тільки залежить, хто виступає власником мотоцикіля.
    За наявності хоча б пари клепок можна бути спокійним і спокійно відстояти свої права, а не вляпатися у халепу.
    Погоджуся з Темпляром:
    Довідка: тема створена з третьої спроби.
     
  7. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Штраф не накладається на транспортний засіб. Штрафують виключно власника транспортного засобу або особу, яка керує транспортним засобом за дорученням власника. Якщо право власності перейшло до нового власника (мотоцикл офіційно продано), то про це має бути документ, а в ньому - дата продажу, або техпаспорт на нового власника з датою реєстрації. Штрафи також мають дату. І якщо ви покажете техпаспорт, де буде вказано, що ви купили свого "Мінска" в травні 2010, а штрафи будуть за вересень 2009 року - то які до вас можуть бути претензії!?
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. kontra

    kontra Well-Known Member

    Звичайно власник засобу, не оштрафували ж мотоцикл))) А як раз правопорушника, тому спіть спокійно і не порушуйте правил. А так всі претензії до порушника хай хоч на виконавчу службу передають
     
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Proukr стопудово вирішив нагріти державу і придбав мінчака поза МРЕВ. Тим самим позбавив себе державної експертизи на ТЗ. Зекономивши на переоформленні надибув купу менінгіту. Зупинять його ДАЙці за порушення переїзду перехрестя, спитають документи і почнеться тягомотина... Або ТО. Там зара все через базу даних... І вилізуть "дороги", ТО за двадцять років, страхівки і штрафи... Можуть на штрафмайданчик поставити і кірдик моцику. А був би моцик переоформлений за законом, всі питання би відпали. Ось дата реєстрації МОГО моцика, а його минуле мене не цікавить.Ось така фігня, малята.
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)