Чи варто йти на програміста?

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Міша Павчук, 12 сер 2013.

  1. Wanton

    Wanton Володар ноутбуку

    Навіщо йти кудись? В універі дають повно непотрібних знань типу філософії, політології і т.д.
    В інтернеті достатньо інформації, щоб освоїти якусь мову, знайти роботу (той же фріланс) і еффективно парцювати.

    Вища освіта - це втрачені роки, імхо)
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  2. manur

    manur Well-Known Member

    Як вам тре до дохтіра, то ви шукаєте виключно з купленим дипльомом?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Коли згадаю, який з мене інженер, страшно заходити до лікаря ©
     
    • Смішно Смішно x 2
  4. Yurchak

    Yurchak New Member

    Если есть желание и тяга к этому, а просто пойти надеясь что сделают из тебя крутого айтишника не стоит. Трата времени
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. albe

    albe -Do you speak English? -Шо-о-о?!

    Дочка мого товариша йде цього року в універ на програміста. Домовились з нею, що вона по програмуванню буде давати мені те про що вона буде вивчати, ну може навіть і буде допомагати в чомусь, наприклад в коді розбиратись. Там буде видно. Хоч я уже і не молодий, але хочу бути програмістом. html, css and cms якусь знаю, написав пару сайтів, але цього мало. Звичайно погано без наставника вивчати, але добрий програміст не буде безкоштовно мене навчати. А от першокурсниці не завадить для свого ж досвіду бути наставником. Звичайно, якщо в неї терпіння вистачить.
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    То тіпа ви хочете на халяву вчитися?
     
  7. albe

    albe -Do you speak English? -Шо-о-о?!

    Добрий програміст - добре заробляє, тому і не буде на мене витрачати свій дорогоцінний час. А халява - то є "солодка річ".
     
  8. Diiana

    Diiana Member

    одного сидіння за компютером замало, треба дуже багато навчатися щоб стати добрим програмістом бо охочих багато, а навчатися ні хто нехоче та стають недорозробниками сайтів на CMS
     
  9. oleksiyshutko

    oleksiyshutko New Member

    Погоджуюсь! В перше чергу, програмування - це думати!

    [​IMG]
     
  10. Звичайно йдіть! я думаю це престижна спеціальність
     
  11. Verbi

    Verbi Member

    Якщо є бажання, то звичайно треба йти! Щоб зрозуміти, треба спробувати)

    Багато не втратиш
     
  12. Joji

    Joji New Member

    Если будете трудится, то можно многого достигнуть
     
  13. Я от на днях( місяць) як почав розбиратись в програмуванні. Почав з елементарщини, як сказав мені мій брат, досвідчений програміст. А саме з сайта на вордпресі. Доречі кому не лінь гляньте на мою роботу і оцініть(дизайн, функціонал, контент). Ось цей сайт StarWay | "Зоряний шлях" - Світ без кордонів!
    Так от почав з вордпреса і СЕО оптимізації. На мою думку за програмуванням майбутнє, я навіть чув таку думку експерта по радіо, що: "в майбутньому вміння програмувати буде як вміння читати колись і ті хто не будуть цього вміти будуть просто не грамотними людьми." Чесно говорячи доля правди в цьому є так як на сьогоднішній день багато компаній переходять на продаж через інтернет. Ми так купляємо техніку, одяг, шукаємо роботу в Україні і за кордоном, розглядаємо покупку нерухомості і багато чого іншого. В мене сестра живе в штатах. Пару років тому кажу їй: "сходи в магазини подивись і випиши мені ціни на техніку" а вона мені: " по яких магазинах?" я кажу типу наших ельдорадо, комфі, фокстрот, а вона мені сказала таку річ, до цього дня в голову не лізе: " в нас нема таких магазинів, в нас практично все продається через інтернет. Все деталізовано настільки, що по інтернету мощна приблизити товар чуть не до міліметра і глянути якість. А кожна покупка застрахована, тобто не якісний товар можна повернути і при цьому ще й компенсацію отримати"

    Тому хто вагається йти в програмування, раджу рухатись вперед. Якщо комусь було цікаво то попрошу вас гляньте сайт над яким я зараз працюю і допоможіть порадою, якісь програмки для аналізу, чи на що звернути увагу. Буду дуже вдячний, так як я сам тільки почав цим займатись.
     
    • Тупо Тупо x 1
  14. Дайте будьласка пораду по цьому сайті StarWay | "Зоряний шлях" - Світ без кордонів! він на ворпресі(брат каже нудота) Та я тільки починаю. Може якусь літературу або що. Буду вдячний.
     
    • Тупо Тупо x 1
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Розвелося заробітчан в інтернеті)
     
  16. Lidama

    Lidama Member

    Да бо світ вже перестав бути аграрним чи промисловим, а став інформаційним.
     
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Дякую, але я мала на увазі диких спамерів))
     
  18. shankovskiy

    shankovskiy New Member

    Варто йти тільки, якщо ви самі цього бажаєте та є до цього здібності)
     
  19. GoodGame

    GoodGame Klingen des dunklen Mondes

    Програмісти круті завжди всім потрібні !
     
  20. ironstell

    ironstell New Member

    Теж вважаю що це затребувана професія, шкодую що в свій час не пішов на програміста.
     
а де твій аватар? :)