Чи варто йти на програміста?

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Міша Павчук, 12 сер 2013.

  1. Vasyl Bobrov

    Vasyl Bobrov Member

    насправді програмування не таке просте, і мало людей можуть займатись ним на хорошому рівні. Саме тому вони і отримують такі великі гроші.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Sonya Matveeva

    Sonya Matveeva миється в бані

    те що ви любите погратись в ігри за компютером не означає, що ви можете бути програмістом
     
  3. KristinkaGyrtovaya

    KristinkaGyrtovaya миється в бані

    варто, якщо у вас э до цього захоплення
     
  4. Lizovna

    Lizovna Member

    Да у меня брат и дядя работают в айти сфере, и никто не жалуеться, зарплата очень хороша, думаю стоит
     
  5. exsbar

    exsbar миється в бані

    звісно, зараз це таке розвинуте направлення. Можна і закордон поїхати працювати, головне самому хотіти цим займатися.
     
  6. Nikkis

    Nikkis New Member

    Якщо аналітичний розум є то їди
     
  7. Nikkis

    Nikkis New Member

    Та математику любиш. Програмісти зорошо заробляють
     
  8. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

  9. larikon

    larikon Member

    Якщо будеш нормальним програмером(без претензії на вєлічіє), все одно матимеш. Але програмування це не просто "посідєть за компютером"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. shiftscora

    shiftscora Member

    якщо ви любите працювати з комп'ютером, і відчуваєте що це ваше по житті, тоді так"!
     
  11. Rita Y

    Rita Y Member

    Вам нужно понять для себя в первую очередь будет ли это интересно. Пройти проф тест. Можно сидеть за компом по-разному: учиться новому, решать логические задачи в голове, а потом применять это в программном коде, думать над тем почему код выдает ошибку и как ее исправить, или просто смотреть сериалы, видео, картинки с котиками и играть в игры. Понимаете?
     
  12. Nadushka K

    Nadushka K миється в бані

    Действительно, сейчас программисты хорошо зарабатывают.
     
  13. Irina Serova

    Irina Serova Well-Known Member

    варто лише тим, у кого є до того хист, в іншому випадку, то буде марна трата грошей і часу, бо поганий програміст нікому не потрібен, тож і грошей він заробити собі не зможе. Кожен має займатися своєю справою!
     
  14. Karll

    Karll миється в бані

    У мене є кілька знайомих які працюють фрилансерами в сфері програмування, оплата роботи висока
    Якщо у вас є бажання працювати програмістом і вам це подобається, то чому б і ні? Тим паче в офісах люди сидять не менше часу за компютерами, а отримують в рази менше
     
  15. amaksimova

    amaksimova миється в бані

  16. VolodyaVol

    VolodyaVol миється в бані

    Якщо ще думаеш яку мову програмування вивчати, то я порадив би почати з Англійської)
    А для початку виріши в якому напрямку хочеш розвиватись, я порадив би почати з веб технологій, основи це html та css а потім вже java script, php та ще багато іншого. Або є інші варіанти я їх називаю "хочю в ай-ті")) це тестувальники, сеошникі та веб майстри (але в будь якому випадку вчитися і працювати треба дуже багато, бо просто так хорошу зарплату в $ платити не будуть).
     
  17. coon

    coon миється в бані

    Варто, якщо є до цього схильність. Також, хотілося б зауважити, що наявність диплому не дає ніяких гаранітй працевлаштування за професією.
     
  18. Seven Sky

    Seven Sky Active Member

    Якщо хочеш йти програмувати через гроші, то не варто. Тому що в гіршому випадку твої енерговитрати не окупляться і ти банально зіп'єшся в постійних спробах зняти стрес. У кращому випадку, тобі доведеться багато витрачати на психолога, щоб знайти і реалізувати себе.
    Якщо хочеш йти з інтересу до справи, то варто. Тому що в гірші часи ти завжди будеш при роботі навіть якщо вона буде з низькою оплатою (що наврядчи).
     
  19. Pavilion

    Pavilion миється в бані

    як на мене гарна ідея,тим більше в наш час майже всі покупки проходять в інтернеті а отже і програмісти потрібні як ніколи!
     
  20. gembird

    gembird New Member

    Не варто йти на програміста
     
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)