Чи варто йти на програміста?

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Міша Павчук, 12 сер 2013.

  1. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Значить вам не варто йти на програміста.
     
    • Смішно Смішно x 2
  2. torso

    torso Member

    зараз програмістів багато, саме початкового рівня джуніорів, а роботопавці беруть середняків мідлов
    від того і плящіть
     
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Шо?
     
  4. comanche

    comanche загубився у пошуках часу

    беруть всіх з руками і ногами.
    У нас склалось дуже дивне уявлення, що джун, це я вчора почав читати книжку про програмування, або получив диплом в політесі, протерши 5 років штани. Або купив диплому в ШАГу.
    А мідл, вже чувак який шарить в програмуванні. А того можна навчитись тільки на роботі, тому ті сволочні корпорації тільки мідлів і беруть. А як стати мідлом як мене джуна не хочуть взяти??? А я хочу сидіти вконтакті і заробляти 3000000 баксів!!

    А тепер поясню:
    Джун це програміст. Він зазвичай знає одну імперативну мову програмування. Він шарить в матемитиці. Шарить в алгоритмах. Він знає що таке машина Тьюрінга. Він розуміє як і для чого існує криптографія (можливо не знає її конкретних реалізацій). Його не лякають інтеграли в рівняннях. І цей список можна безкінечно продовжувати.
    Джун це все знає, але в нього досвіду нема роботи на реальних проектах. І повірте мені, коли до мене приходить такий джун і на листочку мені пише алгоритм обходу графу використовуючи англійську мову - я його з руками і ногами візьму на роботу. І мені буде начхати що він знає пайтон лише дуже посередньо. І я не один такий, так зробить будь який інтерв'ювер. Тому що ми розумієм, що мова / досвід - прийдуть. Дайте такому джуну пів року часу і він буде писати вже двома мовами. За два роки, він вже буде свої фреймворки розробляти

    Але ж ні, через високі ЗП почало навалювати випускників всяких ВКШ, ШАГ і інших 3-х буквенних абревіатур, які вивчили два слова на PHP і тепер думають що стали джуніорами, а компанії от такі сволочі - вимагають так багато і планку таку ставлять.
    А компанії не вимагають більше ніж університетська програма, якщо студент між пропитими сесіями, хоча б удосужився прийти на пари і відкрити книжку.

    І не тре заливати про застарілу програму в універах і про хабарі. Математика не міняється десятиліттями. Звісно є революції, але курс математики, необхідний щоб стати прогером - з 60-х років той самий. Те саме з базовою фізикою. Алгоритми - основні алгоритми написані ще до 90-х років і теж чудово викладаються в наших універах. Усі імперативні мови програмування: С-подібні. А С-шка до вашого відома, викладається просто прекрасно в університеті. Також я бачив доволі непогані курси по с++. Які вам дадуть уявлення об'єктно орієнтованого програмування. Все це - базовий курс математично-прикладного / компютерного факультетів. Фізики, хіба що, не вчать ООП, але для них воно і не потрібне, оскільки вони інтуїтивно його розуміють. Потім цю інтуїтивну підкладку треба вміти застосувати.

    Так, щоб бути програмістом треба трохи знати. ДЛя цього не треба червоних дипломів, чи відзнак. Треба просто не втикати 5 років в універі від сесії і до сесії. І вже на 3-му курсі вас візьмуть джуном на роботу. Тому що вже на 3-му курсі ви будете знати все що я перерахував.
     
  5. Femath

    Femath New Member

    Як розраховується час, потрібний для реалізації задачі? На роботі теоретично можна здійснювати нагляд, щоб працівник з 9 до 17 не сачкував, а займався службовими обов'язками. А як це зробити у фрілансі?
     
  6. Telyli

    Telyli Member

    все это классно что вы любите сидеть на компьютерах, главное что бы было желание сидеть на обучении
     
  7. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    В мене знайомий працює айтішніком в дуже хорошій іноземній компанії.Там створені шикарні умови праці та й зарплта прикольна)Тому думаю,якщо є клепка в голові і розуміння в тому всьому,то варто йти і не думати)
     
  8. Magistryoda

    Magistryoda Active Member

    Осталось выбрать язык программирования и вперёд!
     
  9. olexareznik

    olexareznik Муза

    Якщ є хист до математики + логічне мислення - авжеж йти)) мі
     
  10. olexareznik

    olexareznik Муза

    Якщ є хист до математики + логічне мислення - авжеж йти)) мій брат пішов на курси, коли йому було 25 - і зараз він заробляє дуже добрі гроші, а головне - у валюті.
     
  11. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Відколи SEO стало програмуванням?
     
  12. KristinkaGyrtovaya

    KristinkaGyrtovaya миється в бані

    Это нужно любить, я вот сижу за компом постоянно, но программирование это не мое, через силу смотря что или тестинг
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    краще йти ЗА програміста, ніж НА програміста, нє?
     
  14. sumarva

    sumarva миється в бані

    Треба iти на програмiста. Залiзо за 50 рокв розвитку обчислювально технки помiняось 5-6 раз, а програмування осталось таким же як i 40 лiт назад, коли були придуманi мови программування високого рiвня. Дуже яскравим прикладом буде крах великих машин в СРСР в 90-х роках, коли за 2-3 роки були списанi та розiбранi на золото всi 15 тисяч совкових ЕС-ЭВМ. I всi десятки тисяч нженерiв, технiкiв, опраторiв, , у кожноi великоi машини був штат обслуговування10-40 чоловiк, всi вони, в тому числi i я сам, пiшли за ворота. А програмiсти тiльки помiняли бумажки, звичайно, толковi програмсти.
     
  15. sumarva

    sumarva миється в бані

    йти ЗА програміста, це замуж. А вчитися таки стоiть йти НА програмiста. Нє?
     
  16. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Українську мову спочатку вивчи.
     
  17. Howell

    Howell Member

    Привіт всім, теж програмую, самостійно,... правда самостійно вивчати програмування це дещо складновато проте вважаю все можливо,...
    що ж до програмування то займаюсь вже напевно ж більше двох років, маю власний сайт, та навіть після двох років самостійного навчання все ще залишається велика кількість матеріалу для розгляду.
    Правда варто відзначити, що я маю основну роботу та сімю, а програмування моє хоббі і маю відзначити що часу на хоббі вкрай мало, хоча знаю, що користь від програмування для сімї може бути справді значна,...
    от наприклад, якщо зорієнтуватись лінк на USA ресурс з працевлаштування програмістів , що ж програмісти отримують із платні то це досить приємні суми
     
  18. Cobimen

    Cobimen Well-Known Member

    Суми гарні, а як перевести в гривні, то взагалі :)
     
  19. Howell

    Howell Member

    Проте і я веду, глянувши на такі суми, гадаю варто витратити навіть і декілька років (скажімо біля 4-х) на вивчення програмування... та ще тут варто й вивчити англійську мову, хоча англійська мова в наш час стане в нагоді в любому випадку навіть і не в сфері програмування.
     
  20. AlexShevchenko

    AlexShevchenko Будівельник

    Після такого запитання можу дати одну відповідь - "Ні"
     
а де твій аватар? :)