Чи варто йти на програміста?

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Міша Павчук, 12 сер 2013.

  1. Народ я от думаю я дуже сильно люблю сидіти на компютерах )))Варто менеі піти на програміста,вийде шось з того ,якась робота і звичайно чи будуть гроші??

    ---------- Додано в 12:06 ---------- Попередній допис був написаний в 12:05 ----------

    тай я хочу піти на програміста)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Little Miracle

    Little Miracle Well-Known Member

    А ви любитесаме працювати за комп"ютером, чи просто сидіти?))
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Одної хотілки троха замало, але йдіть, вчіться. А то шо ви сидите за компом і дивитесь порнушку ше не значить шо ви майбутній программер.
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. ні а роботя то буде в Україні))я то люблю і за фотошопом посидіти і сайди створюю)))
     
  5. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Та якщо станете хорошим програмістом, то звичайно, що гроші будуть)

    Може, сайти? :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. так так сайти)))
     
  7. BastardO

    BastardO Well-Known Member

    В принципі , програмісти потрібні , і робота оплачуєтся доволі добре.
    Але є пара нюансів :
    1.) процес навчання у ВНЗ вбиває тягу до знань
    2.) не все,що ти вивчиш у ВНЗ тобі пригодится. Навіть більше того - більшість того ,що тобі пригодится ти у ВНЗ не отримаєш , треба у більшості займатися самоосвітою.
    То по розповідям одного знайомого програмера .
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. iso

    iso Well-Known Member

    Може пропустив, скільки Вам років?
     
  9. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Правопис і Козачука до рук і спершу українську підтягнути;) А то завалите ЗНО і не вступите нікуди:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Кохана

    Кохана LuBimaya

    я от люблю сидіти на кріслі зі спинкою, це ж не значить, що я повинна бути мебельником)


    Вам би вартувало повчитися. Почніть з правопису, а там і до програмування не далеко.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Ні. В країні заводи стоять, а довкола - одні програмісти (с)
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Ви шо з Грузії :). Певне в 75% Львівських ІТ фірм є відкриті вакансії.

    Глупство. Пиятика і куріння вбивають.А процес навчання навпаки. О то шо ви пишете то відмазка чого не вчитися.
    То на любій роботі. Де б не робив - полюбому на роботі вчитися і вчитися.
    Який, мабуть, погано вчився і не зміг застосувати свої знання в роботі. А я зміг і не раз.
    Не трольте людину. Кодити можна і без правопису. Компілятор перевірить.

    Тому і програмісти шо роботи іншої нема бо заводи стоять. А то на нас тут всі кидаються шо ми розум за бугор експортуємо. А то шо ми своїм експортом економіку місцеву вирулюємо то то якось ніхто не думає. Зупиніть потік бабла ззовні і тут пів торгівлі стане. Поїдьте зимою в Буковель. Там як не турист то ІТ-шник. Запустіть заводи, вкладіть в них трошки інвестицій і для них софт напишуть і інженери зявляться.
    Мій одногрупник ноги стоптав шукаючи роботу проектувальником (бо йому то йшло, а програмування ні). І не найшов. Але програмісти в тому не винні ні грама.

    ---------- Додано в 17:34 ---------- Попередній допис був написаний в 17:26 ----------

    Ну і по факту. Галузь зараз модна тому там зявилося багато людей нє в тєму. Ідуть всі бо є робота, а вміє-не вміє не думають. Людині з досвідом чи талантом роботу найти елементарно. Початківцю середньопотолочному не так просто. Але вода камінь точить. Вчіться і найдете.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. iso

    iso Well-Known Member

    Звідки, можна поцікавитися?
    Або погано шукав, або поганий проектувальник:dntknw:
     
  14. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    З того ж таки політеху. Теперішнє покоління інженерів ше живе і ше встигне знання передати.

    Може бути і то і інше.
     
  15. yasam

    yasam Well-Known Member

    Я ще жодного програміста не бачив одразу з ВНЗ, але бачив без ВНЗ після трьох місячних курсів.

    логіку?
     
  16. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    нажаль тільки правопис :)
     
  17. yasam

    yasam Well-Known Member

    правопис синтаксису мови, і то..., а як в коментарях буде какафонія, хто розбереться потім?
     
  18. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    То саме можна і про бухгалтерів сказати і шо? Шо, не треба вчитися?

    Кстаті можете на мене подивитися. Без курсів, після ВНЗ, але з самонавчанням.

    ---------- Додано в 18:08 ---------- Попередній допис був написаний в 18:08 ----------

    Ідєальний код не вимагає коментарів. :) (Шутька).
    Полюбому коментарі на буржуйській писати. Можна і помилятися деколи.
     
  19. yasam

    yasam Well-Known Member

    альбо так

    ---------- Додано в 18:09 ---------- Попередній допис був написаний в 18:09 ----------

    можна, але не треба

    ---------- Додано в 18:10 ---------- Попередній допис був написаний в 18:09 ----------

    на чому сидите?
     
  20. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Мене просто бісять слова "ВУЗ нічого не дає". Приходить потім юноє дарованіє, яке вміє конектитися до БД і селекти ганяти, а про нормалізацію ні слухом ні духом а "O(n)" вообще смайликом вважають. І шо з ними робити? На копіпейст садити? Шкода. Розумні ж люди вроді, але недовчені.

    ---------- Додано в 18:12 ---------- Попередній допис був написаний в 18:11 ----------

    Джава в основному, але і іншим не брєзгую.
     
а де твій аватар? :)