Чи варто йти на курси???

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем Wolandija, 1 сер 2016.

  1. mizolda

    mizolda миється в бані

    Я ходжу на курси перукарів, мені подобається колористика, це як моє хобі
     
  2. Karamelika

    Karamelika миється в бані

    Так манікюрниць вже дуже багато, але для всих є праця. Якщо дівчині подобається цім займатися, то чому ні?! Нехай займається!
     
  3. Evynya

    Evynya миється в бані

    я навчалась у простого майстра. Спочатку базово навчіться а потім майстерність шліфуватимете в профі. Не обов'язково брати найдорожчі курси. Але головний секрет - щоб душа до цього ваша лежала, а не відходити як на кухаря і без толку. Продумайте все до дрібниць. Старт обійдеться в 5 тис. грин. - це без вартості курсів-лише матеріали, мінімум причому, лампа і стерилізатор металевий корпус.
     
  4. Juna

    Juna миється в бані

    Конечно, стоит идти на курсы, даже если только для себя это будет. Это же самообразование.
     
  5. Jordana

    Jordana миється в бані

    Звісно варто. Навіть профі час від часу підвищують кваліфікацію.
     
  6. Vironika Levshyn

    Vironika Levshyn миється в бані

    Любі курси не будуть лишніми, тим більше в справі, якою ти хочеш зайатись та заробляти. Ти можеш самою начитись робити манікюр, але якою ціною. Ціною здоров'я клієнтів і своїх нерівв, та мабуть саю вчитись ти будеш довго. Але якщо підійдеш до цього серйозно та странно, то зможеш заробляти і для себе це класний скіл. Плюс, сертифікат отримаєш для довіри клієнтів. Курси це одне, а головніше матеріальна база для роботи.

    Друга сторона курсів - це те, що вони не мають великої користі, або взагалі ніякої. Тому що на тобі можуть просто заробити, а ти не отримаєш корисної інформації чи практики. Проконсульуйся у довірених дівчат,які цим займаються достатньо часу, щоб знати де і як.
     
  7. KostyaUA

    KostyaUA Member

    Я дуже довго вибирав курси у Львові, так як взагалі не був знайомий з програмуванням.
    На щастя завдяки OktenWeb я зрозумів що програмування це клаасно, це те що мені подобається і я хочу розвиватись у цій сфері.
    Викладачі настільки вміють налаштувати на навчання, вміють підібрати такі приклади аби розповісти та зацікавити, що після кожного заняття, я з нетерпінням чекав наступні .
    Я залишився дууже задоволений!
    Однозначно всім рекомендую чудовий OktenWeb , чуйних викладачів та прекрасних людей!
     
  8. Oleg Pritula

    Oleg Pritula Member

    Курси які навчають і приводять тебе до успіху, однозначно треба відвідувати ) може Вам буде корисний лінк на цікавий ютуб канал Азат Валеев
     
  9. mogilovserg

    mogilovserg миється в бані

  10. prihodko

    prihodko миється в бані

    курси це завжди корисно, тому йдіть.
     
  11. Kuznecova

    Kuznecova миється в бані

    Все зависит от человека. Если Вы, автор, готовы работать, при чем очень много, и развиваться, изучать новые техники, процедуры, то ко конечно вы добьетесь успеха в маникюрном деле.
    Я сама долгое время практиковала маникюр с покрытием гель-лаком, да клиенты были, но не так уж много. Но когда я начала посещать разные курсы, мастер-классы, предлагать своим клиентам новые услуги (например педикюр, массаж, парафинотерапия и т.д) дела пошли в гору. Ещё пересмотрела поставщиков, и теперь все для маникюра, парафинотерапии, педикюра покупаю в интернет-магазине Мастер
    Парафинотерапия
    Так как в этом магазине самый лучший ассортимент только высококачественных товаров. А для своих клиентов, я конечно же покупаю, только самое лучшее.
     
  12. Solomoniya

    Solomoniya New Member

    Зараз є онлайн курси, я пройшла курс для кондитерів і онлайн і була на практичному майстер классі. Онлайн спообалось більше, а саме чому: підтримка 24/7, перевірка домашніх завдань, сертифікат, спілкупання з іншими учасницями курсу триває і на далі, дуже задоволена. Практичний- день відпахала на проф кухні- прийшла доому- не виходить, а спитаті вже нема є в кого, печаль((((
     
  13. Viktorij

    Viktorij New Member

  14. Beverly

    Beverly миється в бані

    Звичайно йдіть на курси, вчіться. Якщо подобається, то займайтеся манікюром.
     
  15. valeriiav

    valeriiav миється в бані

    Раджу сумістити навчання з практикою. В свій час закінчила подібні курси по манікюру, купила основне обладнання і почала пракикуватись на подругах. Останнім придбанням була витяжка для манікюру https://nailsmania.ua/vytyazki/vytyazhka-dlya-manikyura-nail-dust-collector-858-5-s-tremya-dvigatelyami-cvet-belyj тепер мій стіл завжди в чистоті, а головне - легені в безпеці)
     
  16. TatianaKravzuc

    TatianaKravzuc миється в бані

    Дуже важко зараз пробитися у цій сфері, оскільки таких майстрів дуже вже багато
     
  17. OlesiaKuran

    OlesiaKuran миється в бані

    Манікюр крута річ, можна навчитися і заробляти великі гроші, тому думаю краще спробувати
     
  18. TombRaider

    TombRaider Любов та щастя

    Я вважаю варту...у любому вiцi
     
  19. Jelya

    Jelya New Member

    Привет, курсы это важно,
    практика хорошо, но и теория не помешает ,
    все для маникюра покупаю на ≡ Интернет-магазин BigNailsBox — оборудование для салонов красоты - в Киеве, Одессе, Днепре, Харькове.,

    посмотрите може и вам понравиться,

    заказываю у них больше -2х лет ( обратите внимание на акции , всегда что -то интересненькое нахожу )
     
  20. katerinasz

    katerinasz New Member

    все залежить від людини та її цілеспрямованності. Курси це прям не панацея, але можливо якісь отримаєте знання та і сертифікат ніколи не буває зайвим. Але самоосвіта наше все.
     
а де твій аватар? :)