Чи варто йти на курси???

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем Wolandija, 1 сер 2016.

  1. Mobilll

    Mobilll New Member

    У мене знайома закінчила училище на перукаря - але за пару років знайшла своє. Їздила на тренінги, курси підвищення кваліфікації і тепер працює в столиці - не в найгіршому салоні. Має достатній дохід і планує відкрити свій салон з напрацьованими столичними клієнтами. Придбала житло і вдало вийшла заміж)))) Так що справа випадку - і фортуни. Та й звичайно вашої працьовитості і саморозвитку.
     
  2. vendylove

    vendylove миється в бані

    Я уважаю якщо вам подобаеться ця справа і ви впевнені що досягнете в ній вершин ідіть навчайтесь
     
  3. mailme

    mailme Well-Known Member

    Я теж вважаю, якщо душа до цього лежить, то варто спробувати обов'язково!
     
  4. happy women

    happy women New Member

    на мою думка завжди варто піти на курси))
     
  5. AlinkaOp

    AlinkaOp миється в бані

    Саморозвиття завжди повинно бути) А спробувавши різни види труда можна знайти ідеальний для себе)
    Бо хоббі яке переросло в роботу - то найкраща робота)))
     
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Зараз є офігенні курси... Місяць відбув, і ти вже їздиш на пріусі, гребеш гроші лопатою і ніхрена не робиш...
     
    • Тупо Тупо x 1
  7. hrim

    hrim Well-Known Member

    Раджу курси іноземних мов. Вчитися трохи довше, але потім можливостей більше.
     
  8. KarinaAbramova

    KarinaAbramova миється в бані

    Звичайно, якщо є бажання та гроші, то треба йти навчатися. Розвиток та нові знання не завадить нікому. Я нещодавно навчалася, ні трохи не пожалкувала.
     
  9. karlik nos

    karlik nos Member

    Варто йти на курси, якщо вони на ці
    каву для вас тему, і якщо їх якісно викладають.
     
  10. katkat

    katkat Member

    Чесно кажучи, майстріз з маникюру зараз розвелося дуже багато, хоча якщо бути універсальним солдатом, то це прибуткова справа. Звичайно, старання, гарна робота - винагороджується кількість клієнтів і гарними гршми) Спробуйте спочатку манікюр робити, потіл ще робити нарощування вій, корекцю брів. Ще зараз гарно отрімує майстер шугарінгу. Головне дійте, не черайте, поки вас хтось в спину пихне!
     
  11. ninokganz

    ninokganz Member

    Як вже хтось тут казав, коли вибираєш справу за рівнем прибутку, а не за покликом душі - нічого не получиться. Будете все життя лямку тягнути з ненависною справою. Погоджусь, що справу для душі важко от так з наскоку знайти, часто треба багато що перепробувати. Боюсь для автора топіка тема вже не актуальна, але мушу сказати на курси треба йти, пробувати. Не піде, шукайте інше)
     
  12. windrunner

    windrunner Active Member

    дійсно, якщо вам це подобається, то звісно треба йти. але це тільки здається що це не складно, а на практиці хороших майстрів не так багато. тому якщо не впевнені, то ще подумайте ким можна було б працювати.
     
  13. Oolga

    Oolga Member

    Я вважаю, що на курси йти потрiбно, тим паче, якщо ця справа Вам до душi.
    по
     
  14. telina

    telina миється в бані

    А у вас добре виходить малювати? Чи готові ви до такої роботи?
     
  15. viktorvviktor

    viktorvviktor New Member

  16. Anastasialis

    Anastasialis миється в бані

    Якщо хочется, можна спробувати
     
  17. BabyNails

    BabyNails New Member

  18. UstinovaEkaterina

    UstinovaEkaterina миється в бані

    Курси - корисна справа, головне щоб навчав компетентний спеціаліст
     
  19. ViktorGorm

    ViktorGorm миється в бані

    Самоосвіта дуже важлива штука!
     
  20. Olgaladya

    Olgaladya миється в бані

    Если хвалят этих мастеров и виртуозов своего дела, то выберите одного из них и идите учиться! Все решает практика, а потом обязательно ходите на мастер классы по росписи и т.д.
    В начале вы работаете как мастер маникюра, потом можно арендовать место в салоне, а дальше и свой салон откроете)
     
а де твій аватар? :)