Чи варто йти на курси???

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем Wolandija, 1 сер 2016.

  1. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Вам не варто ображатися. Про курси конкретно не написали - бо ніхто з присутніх таких курсів не закінчував. Але ж дописами піднімаємо Ваше питання нагору - а раптом побаче хтось, хто про ті курси знає. Хоча, верогідніше за все, про курси Вам відпише хтось, хто зацікавлений їх рекламувати.
    Шкода, що Ви не зрозуміли важливу для Вас річ: якщо ви знаєте 2-х успішних манікюрниць, то це тільки тому, що вони займаються саме своєю справою, по своєму серцю. І це зовсім не означає, що кожна, хто закінчить курси, стане успішною манікюрницею. Очевидно, що Ви зовсім не знаєте, яка справа Вам до душі, а лише намагаєтесь йти чужим шляхом за маминою підказкою. Тільки не забувайте, що окрім двох маминих знайомих є ще безліч манікюрниць, які не те що успішними, а й взагалі ними не стали. Не боїтесь опинитися в їх числі і даремно витратити гроші й час?
    Я б, спочатку, прислухалась до своїх бажань. Але, відмовляти не маю права, Вам вирішувати та наступати на свої граблі. Щиро бажаю, щоб у Вас склалося саме так, як у тих маминих знайомих. :bye2:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    хм... то дивлячись що продавати і як продавати
    безліч людей саме торгівлю вважають найбільш прибутковою справою
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    продавець, це найманий працівник і заробляє копійки (100-150 грн. або мненше),при чому гламурнИє дЄвачкі по магазинах мають значно менше ніж тьотки на овочах, а шпикулянт то сякий такий бізнесмен, який може як влетіти, так і заробляти дофіга...
    Не знаю як де, а в нас на районі в торгівлі застій, хіба в Планеті секондхенд народ товчеться :dntknw:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Ех, всім то всім. Мені чому не відповіли?

    Як в анекдоті. Катя робила три роки хлопцям манікюр. Тільки тепер їй сказали, що то називається не манікюр ))
    Він пан. Пані трохи гинакше манікюр будуть робити.
    О, видите, сильна дівчина і навіть трохи з перчинкою ;)
    Був в мене колись кулєга гуморний. Все любив пожартувати- як сам себе не похвалю, то цілий день як обкаканий хожу. Нє? Я так зрозумів, що Ви приємний продавець і весь час посміхаєтесь, тіко ще не визначились де побільше заробити?!
     
    • Смішно Смішно x 3
  5. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    ну не знаю... свекруха роботу покинула, щоб шпикулювати. Скиглить, звичайно, як і годиться торгашам, але й на 2,5 квартири, й на 2 ремонти, й на норкову шубу, й на повен рот кераміки, ну і так, по-дрібницях: меблі, кондиціонери з плазмами, металопластикові вікна - нашпикулювала.
    то вже кому як судилося:pardon:
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. manur

    manur Well-Known Member

    На що?????????
     
  7. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ну це так, правда прастітуток ще чимало румунок чи болгарок, от росіянки чи українки признані майстри нейл дизайну, і заслужено. Але це не означає, що геть усі. Щоб бути профі треба гарувати і вчитись.
    Мила пані, я не авторитет, але я працюю в цій сфері і зараз гарую, щоб отримати сертифікат міжнародного інструктора. Попереджуючи можливі коментарі чи запитання - ні, мене нігті не годують, я вчу, аби нігті учениць годували. І не написала нічого стосовно курсів тому, що ніколи не чула імен, які Ви згадували - не хочу сказати, що ці викладачі погані, просто я трохи на іншому рівні. А Вам не варто було очікувати, що хтось на форумі знає ці імена, бо з мого досвіду манікюрниці на подібних форумах не сидять.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Да, маникюрний бізнес - це вам не хухри-мухри.
     
  9. MiraLove

    MiraLove Member

    @Wolandija у вас нема вищої освіти, так що йдіть краще на заочку, ніж на ті курси з манікюру... Таких дівчаток все досить багато, нікоми ви не будете потрібна без клієнтської бази.
     
  10. Deura

    Deura миється в бані

    Вже кожна третя дівчина пройшла ці курси. Вони вже не є актуальними.
     
  11. manur

    manur Well-Known Member

    Еге ж... і, після курсів, перестала бути дівчиною...;)
     
  12. Deura

    Deura миється в бані

    І що ви мали на увазі? :)
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Щось я нічого не зрозумів. Манікюр, спекуляція, повії, втрата дівочості. Не моє це все.
     
  14. Makarenko Anna

    Makarenko Anna Well-Known Member

    Якщо вам це подобається то треба спробувати. Все в ваших руках. В мене багато знайомих котрі спробували і все вишло. Під час декрету жінка шукає себе!
     
  15. Deura

    Deura миється в бані

    Ви правильно сказали БАГАТО.
     
  16. krasatvoja

    krasatvoja New Member

    обовязково варто, потрібно постійно себе вдосконалювати!!
     
  17. GalinkaRyabinka

    GalinkaRyabinka New Member

    Варто, якщо є бажання вчитися і постійно себе вдосконалювати. Але маникюрниця повинна ще гарно малювати, бо саме дизайн коштує грошей.
     
  18. Makarenko Anna

    Makarenko Anna Well-Known Member

    Так просто так манікюрницею не станеш, до цього потрібно ще мати талант.
     
  19. Trembita

    Trembita миється в бані

    я категорически против курсов, если хотите научиться для себя, а не для корочки, найдите известного человека в сфере и у него учитесь.
     
  20. Makarenko Anna

    Makarenko Anna Well-Known Member

    Теж гарна ідея. Головне, щоб вчив своїм секретам)
     
а де твій аватар? :)