Чи варто йти на курси???

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем Wolandija, 1 сер 2016.

  1. Wolandija

    Wolandija New Member

    Дівчатка доброго дня! Хотіла б дізнатись думку спільноти, можливо є хтось, хто стикався з подібним.. Отже я планую піти на курси манікюру. Зараз знаходжусь з молодшою в декреті, і якраз є час. На жаль не здобула вищої освіти, бо в 17 років не про те думала, і нема було кому по дупі надавати. Народила старшу доньку в 18, молодшу в 26. Зараз маю 27 років. В 2007 закінчила училище по спеціальності "кухар - кондитер" , але це тільки називається, що закінчила, а взагалі просто відходила. З теперішнім чоловіком м'яко кажучи відносини не дуже, і єдина моя мрія стати фінансово незалежною, щоб не мусила його терпіти, а могла своїх дівчат поставити на ноги самостійно, і надати їм достойне майбутнє. Посиділи ми разом з мамою та подумали, що єдиний вихід для мене, це піти на курси манікюру, ну а далі вже звісно по мірі можливостей вдосконалювати майстерність. Наскільки я перечитала все, що знайшла про це, то усі хвалять або майстра Ірину Думин, або школу Іванни Пиріг. Хотіла б взнати куди ліпше податись? Чи дійсно вони сприяють працевлаштуванню? І чи в змозі ця професія втілити мою мрію ( звісно з часом). Буду дуже вдячна всім за відповідь.
     
  2. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Чому саме манікюр, якщо Ви кухар-кондитер?
     
  3. Wolandija

    Wolandija New Member

    Тому що оскільки я після школи завалила іспити в універ, батьки мене відправили в училище просто, "щоб рік не тинялась без діла", а на наступний би знов пробувалась в універ, але я за той рік встигла завагітніти і вийти заміж і вже не до універу було, а в училищі я майже не з'являлась, та й професія ця мені не до душі.
     
  4. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А все ж таки - чому саме манікюр?
     
  5. Wolandija

    Wolandija New Member

    Досить швидко можна навчитись, і зразу йти працювати, а якщо питання чому манікюр а не наприклад перукар, скажу чесно - волосся все таки дуже страшно зіпсувати:))
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    життя так показує, що мрія збувається тільки тоді, коли людина робить свою справу, знаходиться на своєму місці
    то й виходить, що один дістає успіх нанизуючи намисто, а інший із освітою юриста усе життя жебракує
    і це не просто філософія, це реальність
    я особисто знаю людей як з однієї, та і з іншої категорії
    Ось, наприклад, хлопець вчився в Харкові на економіста
    Рома.JPG
    Каталог модных аксессуаров от Lazar Авторская бижутерия дизайнер Роман Лазар.

    роман лазар - Google-Suche


    ну, невдах постити не буду


    То ж Вам не тут запитувати треба, а в свого серця дізнатися, що є Вашою справою, якою ви мрієте займатися
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А нігті Вам не страшно зіпсувати?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. prius

    prius Well-Known Member

    Я вам мадам скажу так ,вам навіть прибиральницею не можна працювати
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Та чого...
    Пані має рацію, та справа й дійсно не складної кваліфікації. Майже кожна жінка може того навчитися, а коли ще до малювання хоч трохи є хист, то й тим паче.
    Справжня складність у тому, щоб потім реалізувати те вміння, напрацювати клієнтуру. І коли справа не по серцю, то далі витрачених на курси коштів діло не піде.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Прибирання доречі супер перспективний бізнес, і конкуренція значно нижча ніж в макіяжі....десь по ютубі ходять ролики тьоті яка на прибиранні заробила кілька міліонів доларів, а починала теж як самотня мамаша без грошей і освіти...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Мене, чесно кажучи, трохи зачепило легковажне відношення, "боюсь зіпсувати волосся", а поміж тим руки - також візитка, а невміло зроблений манікюр візитку вміє добряче попсувати, я вже не говорю про різні там грибки і інші шкірні захворювання, тут вже не в малюванні справа.

    Зараз взагалі тенденція прослідковується "хто не має що робити - робить манікюр", і це добряче псує авторитет цього сервісу.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Грибки - то питання гігієни й охайності.
    Тим паче, пані на курси зібралася, а там про те їй розказуть. Вона ж не каже, що збирається те робити не навчившись.
    От якби вона збиралася лікарем працювати після одних лише курсів - то було б дивно. Якби косметологом хотіла стати, то повинна була б закінчити училище з професії медсестра. Але ж манікюр того не вимагає :pardon:
     
  13. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    я вважаю, що не через легковажнісь. Дівчина просто повторює розхожу думку. Давайте зробимо скидку на те, що в дівчини немає зовсім ніякого досвіду роботи. Вона змолоду з дітьми. Точніше, вона має лише досвід роботи мамою і те теж заслуговує на повагу. От тільки зарплатню за те не платять, а вона розуміє, що доведеться самотужки годувати дітей.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Та власне )
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

  16. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)


    Не вибирайте довго. Йдіть куди простіше. Довчитись можна і з часом. Потім самі зрозумієте куди вам краще.
    Нєа. Все ситуативно. Манікюрщиків зараз чи не більше ніж "менегерів".
    На мрію тре пахати, пахати і пахати (ну або декому підходить красти :sorry: ). Маю пару знайомих дівчат, які теж би лиш себе жаліли, і замість напружитись маталають язиком як би то добре було заробляти. Щось далі місяця-двох ніц в них не виходило. Ну але, ... Вас я не знаю, можливо це хвилинний жаль до себе був? Чи ні? ;)
    Вау-у-у. Ото простиняку настрочив ) Трохи заховаю під спойлер :superstition:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  17. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ви чогось не знаєте. :) "Чолка" відросте, а от після пошкодження матриці є ризик, що ніготь буде відростати пошкоджений. Назавжди.
    Звичайно. Але треба серйозніше підходити до вибору.

    Ну і щоб добре заробляти треба бути найкращим. :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  18. Wolandija

    Wolandija New Member

    Значить відповім всім зразу!
    1)Манікюр як я й писала мені видається прибутковою справою, чому саме манікюр? Були колись дві мамині знайомі, які теж з курсів починали, одна тепер в Києві працює, інша за кордоном, і на все це заробили саме манікюром!
    2) Досвід роботи в мене є з 18 до 26 років. В основному працювала продавцем, причому всі клієнти завжди казали, що більш приємнішого продавця ніколи не зустрічали! Була менеджером в інтернет магазині. Але я вважаю, що продавцем важко одній потягнути двох дівчаток фінансово!
    3)Жалю до себе в мене ані краплі немає, а якщо хтось побачив в моїх словах подібне, то вибачайте,можливо не правильно сформулювала свій пост. Ніколи себе не жаліла, тому що те в якій я зараз ситуації, це колись мої невірні рішення, а не то що хтось мене образив, чи хтось винний в моїх помилках!
    4) Взагалі суттєвої поради я ні від кого і не почула тут, крім дивних осуджень, і якоїсь невихованої пані, яка писала, що мені і в прибиральниці зась іти. Всім дякую, хоч посміялась, що всі такі авторитетно - розумні, а по суті ніхто нічого і не написав.:facepalm::bye2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. prius

    prius Well-Known Member

    Мадам ви ще не вчитеся? А що ви хотіли тут почути коли створювали гілку?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Така тенденція років п'ять вже, манікюрниць як гною, на німцях кожна русацька лузерка без нормальної освіти, але з амбіціями лізе когті малювати, і всім розказує з понтами шо вона приватний підприємець, гиги. Німці сміються, шо русачки або прастітутки, або нігті людям стружать.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)