Чи то правда, а чи ні?

Тема у розділі 'ОБС', створена користувачем KabMiner, 10 лют 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Чи то правда, а чи ні?

    Так я ж не переконую присутніх в правдивості цієї інформації, а пробую встановити наскільки вона істинна?
     
  2. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Чи то правда, а чи ні?

    Ну, тоді моя думка - все це брехня. Але це тільки моя думка (ще й сподівання :) )
     
  3. Viktoria Jichova

    Viktoria Jichova Well-Known Member

    Відповідь: Чи то правда, а чи ні?

    Моя думка така, що не личить вихованій людині порпатися в інтимному житті інших людей. Та ще отак привселюдно. Справді, такими речами займається лише бульвар.
     
  4. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Чи то правда, а чи ні?

    а я статтю писав про гомосексуалістів, тому ходив — розмовляв...
    один чувак розповів принагідно...
    потім почув таку ж інформацію й від іншого чувака (подробиць не буде)...
     
  5. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Чи то правда, а чи ні?

    а я невихована людина...
    люблю порпатися у білизні політиків...
    от люблю і все!..
    більше того, таке право мені дає демократія — знати про владу все, що вона не змогла від мене приховати!!!

    пс. а люблю я нинішного бургомістра не за те, що він гей, а за його передвибірну компанію...
    не люблю я таких "політиків"... та й гроші він мені винен...
     
  6. Viktoria Jichova

    Viktoria Jichova Well-Known Member

    Відповідь: Чи то правда, а чи ні?


    Ну і що далі?:confused: Гей - то що, жити комусь від цього веселіше? Чи хліб подешевшає? Інша справа - говорити про вчинки службовця та зобов´язання, котрі не дотримує. А з ким хто спить, чи хто куди йде і що робить - знаєте, колись в дворику у подруги таким любили займатися бабульки-пліткарки, котрі цілими днями на лавочці перед під´їздом висиджували. Ото справді радіо "Єреван" ховалося від такої пильності.:D
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Viktoria Jichova

    Viktoria Jichova Well-Known Member

    Відповідь: Чи то правда, а чи ні?

    Так за вчинки його і критикуйте, а не за то, якої він є орієнтації. Це до його посади немає ніякого відношення. А стосовно демократії, то трохи помилочка, бо демократія не вседозволеність, а респектування прав людини як особистості, так і її свободи, що ж і є гарантовано Конституцією. А якщо у Вас є які невирішені особисті питання, то, гадаю, таким чином вони не вирішуються. Бо це просто виглядає як ница помста. Ви вже мене вибачте, але я страшно цього не люблю.
    Прийдеться, мабуть, цю гілку закрити.
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)