чи повинен журналіст зберігати статус кво?

Тема у розділі 'ЗМІ, PR та реклама', створена користувачем duncan, 12 січ 2010.

?

чи має право на власну думку та позицію?

  1. так

    50,0%
  2. ні

    0 голосів
    0,0%
  3. може мати, але робота є робота

    50,0%
  4. не знаю \ не маю чіткої позиції

    0 голосів
    0,0%
  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    То капец, певне в лісі пєс здох - поц Піховшек на ток-шоу з Кравчуком заговорив людською мовою :suicide:

    Кравчук говорив досить файно, але це лиш слова... Говорити вони майже всі вміють, а от думати...

    /шось поки що не бачу ні в ютубі ні на ФБ цієї передачі на Ньюзван. Досить пізнавально/
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Телеміст між NewsOne і Росія 1: з’явилася реакція СБУ

    Служба безпеки України ініціює невідкладне скликання позачергового засідання РНБО у зв’язку із запланованим телемостом між телеканалами NewsOne і Росія 1

    Як заявив тимчасово виконуючий обов’язки голови СБУ Іван Баканов, спецслужба направила керівникам медіахолдингу Новини (телеканали 112 Україна, NewsOne і ZIK) повідомлення про відповідальність за проведення телемосту з каналом Росія та іншими мовниками держави-агресора, які перебувають під санкціями РНБО.



    Також Баканов звернувся до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення щодо можливості попередження телеканалів про неприпустимість порушення ліцензійних вимог і чинного законодавства, що може стати підставою для застосування щодо них штрафних санкцій.

    Раніше повідомлялося, що телеканал NewsOne бізнес-партнера Віктора Медведчука і пропагандистський канал Росія1 анонсують проведення телемосту Треба поговорити!

    Крім того, в понеділок, 8 липня, о 9:10 в телепрограмі забороненого в Україні телеканалу Россия24 запланований вихід інтерв'ю з Віктором Медведчуком.
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    "Дізналися про Україну від Путіна?!" Соколова пройшлася по виборцях реваншистів у Раді

    Той факт, що прокремлівська партія “Опозиційна платформа – За життя” стане другою за чисельністю в новій Верховній Раді, свідчить про те, що 13% громадян України дізналися про свою країну від президента Росії Володимира Путіна.

    Таку думку озвучила українська журналістка Яніна Соколова в своєму шоу “Вечір з Яніною Соколовою”, передає Обозреватель.

    “На п’ятому році війни, після 13 тисяч жертв, сотень тисяч біженців, партія, що має пряму підтримку Москви, набирає 13%. Та це оху*ти, як багато! До вас (росіян. – Ред.) взагалі ніяких питань немає, ви відпрацювали шикарно. Чого тільки вартий оскароносний Олівкер Стоун з чудовою цитатою з нового фільму: “Я нічого не знав про Україну, поки не поспілкувався з Путіним”. Браво! Ось є відчуття, що ці 13% про Україну теж дізналися від Путіна”, – обурилася журналістка.

    Крім того, її обурив той факт, що в Донецькій і Луганській областях традиційно перемогли колишні регіонали. У зв’язку з цим вона звернулася до жителів східних областей з емоційною промовою.

    “Як люди, на чиїх очах ці “батіни” старателі 28 років вимивали з регіону золоті батони, довели Донбас до злиднів і без війни, привели туди війну, вивели звідти бабки, на ці бабки купили три канали, які дивляться бабки і йдуть голосувати за повторення цієї спіралі абсурду.

    Ви знаєте, стокгольмський синдром вже пора перейменувати на єнакіївський”, – сказала телеведуча.


    View: https://youtu.be/TtKXmz4v36Y

    © shlyahta.com.ua
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Гордон: Президенту не буде заважати ні парламент, ні кабмін

    Фрагмент програми "Час з Мартиросяном" на каналі "НАШ", гостем якого був журналіст Дмитро Гордон


    View: https://youtu.be/suzH_xaLt-s
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    «Дов***оби, бл**ь» — Скрипін прокоментував питання журналістів до Зеленського


    View: https://youtu.be/eP5TsLBH6SQ
     
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ну не кажіть...;

    Страна.ua завжди була провокативною і незручною для влади /для будь-якої влади/. Але вона йшла і іде на пів-кроку попереду багатьох ЗМІ)

    Я давно переглядаю Страна.ua.
    Якщо є щось цікаве - шукаю ноги. Якщо ніг немає - треба або пару днів почекати, або забути)))

    Во, Крюкова вчора була на ЗІКу. Я дивився, хоча Крюкову я не люблю :blush:

    Світлана Крюкова | Інтерв'ю з Литвиненко на ZIK | 10.11.2019

    View: https://youtu.be/6HhFO7nWuK4


    0:57 Що лякає Зеленського?
    5:38 Аваков є загрозою для президента?
    8:55 Гончарук - тимчасовий прем'єр?
    16:00 Звернення Зеленського з Tesla: Чи є в них сенс?
    22:58 Які проблеми очікують на Зеленського?
    25:02 Чому Зеленський не зустрічається напряму з журналістами?
    31:56 Зеленський має перестати атакувати ЗМІ
    36:19 Пранкер "Джокер": Хто сховався під маскою?
    48:44 Чи досидить Зеленський свій президентський срок?

    зі

    Мені на Страна. юа Медведева подобається )

    Во, я десь вчора постив її кіно
    Там цікавий сам кінець, де вона про Дроздова говорить;


    View: https://youtu.be/_o6IGdRRN24
     
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    PORTNOV
     
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    • Подобається Подобається x 1
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Портнов про репортаж 24 каналу


    PORTNOV
     
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ха, а от і Діма нагадав про себе)))

    Гордон розповів, що напередодні виборів його збиралися вбити для дестабілізації в країні


    View: https://youtu.be/eLdrrbWkzGA
     
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    @Gyppsy,я те дивилась.Так, пам'ятаю таке, ходив Дима з охороною.
    Все рівно, якось вбивство одного журналіста не дуже вагома причина для дестабілізації. Причина якась інша, ІМХО. Дестабілізацію зараз можуть замутити ветерани, що почнуть ветеранити, не дочекавшись суду.
     
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    теж сподобалось.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я також дивився цілком.
    Є герої нашєго врємєні, а є просто герої.

    Мусет на ЛФ люди почали думати ;
     
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Стосовно цієї справи - треба дочекатися імен тих, хто заказав Шеремета (чи Притулу?бо він на її авто іздив). Але оцій вий на болотах мені не зрозумілий, бо скільки посадили добровольців і волонтерів при Порошенко і Матіосі - ой, йой. Сидять і досі - за кражі, мародерства, зради та катування
    Якщо двадцяту частину того, що посадили при Порошенко, посадить Зеленський - то буде неймовірно.
     
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

а де твій аватар? :)