Чи потрібно стримувати свої емоції?

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем ok2008, 8 сер 2011.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    вони просто сильні, тому гнів ними не керує.
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Не так вже й рідко. Бувають такі упирі, що тільки таким способом вміють спілкуватись.

    Крім того, не думаю, що гніватись на когось - означає автоматично його ненавидіти.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Не про них тут мова. Упир - він і в Африці упир. І його вже нічого не виправить. Просто стараюся з такими не спілкуватися. Але часто не виходить таких уникнути, особливо в громадському транспорті. По дорозі на роботу в маршрутці щодня їздить кілька таких упирів, які кожен раз самі провокують і починають скандал з будь-якої причини.Так як зранку їдуть практично в той самий час, то пасажири вже їх знають в обличчя. Недавно мав змогу потішитися, коли в одному автобусі зіткнулися між собою дві таких упирихи.Обзивали одна одну, кляли, матюкалися, але коли проїжджали повз духовну семінарію біля оптового Шувару на секунду обі зупинилися і почали показово хреститися від лоба до самої "небоги". А потім знову продовжили свою "утіху". Отут я не витримав і втрутився: "Жіночки, хіба так можна - одночасно клясти і хреститися?". Ой, ліпше би я того не робив - вони тут же переключилися обі на мене і отримали свою порцію "насолоди". Тепер дію обережніше по принципу: "Не зачіпай г...но - не буде смердіти".
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Це з якої сторони дивитись.

    Бо з мене чиїсь негативні емоції без причин енергію відчерпують. І хрести її потім не компенсують.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Питання важке, але кажуть є з того вихід. Енергетичні вампіри діють переважно двома способами: викликати гнів або жалість. Перші починають наїжджати на вас, щоби викликати зворотню реакцію гніву і потім витягують енергію. Інші ж починають плакатися в жилетку про свою нещасливу долю і як тільки ви проникаєтеся їхньою проблемою - попадаєтеся на гачок. Якщо не вдається уникнути такої розмови можна і відшити співрозмовника з тих чи інших причин - треба просто кивати головою, а в цей час думати про своє зовсім інше. З гнівом дещо складніше, важче оволодіти собою. Колись в Інтернеті зайшов цікаву книжку "Психологічне айкідо". Там є кілька способів уникнути конфлікту і перевести енергію нападаючого на самого нападаючого. Наприклад метод амортизації:
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Краще таки ігнор :)))

    ---------- Додано в 11:43 ---------- Попередній допис був написаний в 11:33 ----------

    Та сама сцена але попереду не дамочка а амбал:

    Питання в іншому. Можна роздути конфлікт, а можна звести його на нівець. Все залежить від бажання людини. Тому я дуже не люблю наглих людей.

    По темі. Є люди хороші і погані. І найважливіше. Поганими людьми можуть бути і ваші родичі... як би ви їх при цьому не любили і як би не захищали перед хорошими, яким вони зіпсували настрій...
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Так, а володіти собою - це складніше, ніж володіти кимось.

    "Юпітер, ти сердишся, отже, ти неправий". :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Невірна відповідь.
    Вірна відповідь:
    Юпітер, чого ти сердишся?
     
  9. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Це з Вашої точки зору.

    Я ж не маю найменшого бажання з"ясовувати, чим викликаний чийсь гнів. Має до мене претензії - прошу сказати прямо і спокійно перш, ніж відкрити писочка.

    Хоча може це тому, що я по собі міряю. Я рявкаю дуже рідко і в крайніх випадках, і всі розуміють, чому, без пояснень.
     
  10. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Добродію...
    правила Форуму і норми елементарної вихованості кажуть, жи варто стримуватися, коли до людей приходите.
    Або
    (на всіх)
    Нє?
     
  11. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Тобто, як ваші рідні і близькі гніваються чи зляться, а ви не знаєте чому - то вам по барабану?

    Про чужих не кажу, бо для цього є поліція...
     
  12. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Власне, про це я говорила.

    Я не допускаю ситуацій, аби вони злились чи гнівались, якщо це стосується моєї поведінки. Якщо вони злі на когось стороннього - їхній крик нічому не зарадить.
     
  13. Locke

    Locke невиправний реаліст

    До речі, є така мудрість: "Не страшно коли тебе не люблять чи сварять - страшніше коли тебе не помічають (ігнорують)". Ігнор - то мабуть досить страшний удар для людини, яка очікує віт тебе на певну реакцію. До речі чув, що в СЄ є така міра покарання чи як там правильно її назвати, як позбавлення спілкування. Кажуть далеко не кожен може то витримати, дехто через певний час мало не сходить з глузду.
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Може таки поліція?

    ---------- Додано в 12:29 ---------- Попередній допис був написаний в 12:29 ----------

     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Locke

    Locke невиправний реаліст

    :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Levko

    Levko Well-Known Member

    Не завжди так виходить.
    По собі можу сказати, що інколи мене починає дратувати якась людина просто так, навіть не маючи з нею ніяких особистих контактів, я починаю гніватися лише за те, що вона не так поводиться, чи не те говорить...
    Я в такі моменти починаю молитися про себе і казати: "Боже допоможи мені, дай мені любові до цієї людини!"
    І,знаєте, помагає! Гнів кудись дівається і приходить любов, починаєш любити людину, на котру тільки що гнівався.
    Рекомендую всім :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member

    Коли мене дратує смердючий бомж в метро, я інколи думаю: а колись він був рожевим ніжним немовлятком, і мама цілувала його в рожеву п'яточку яка пахла молоком...

    Не для того щоб зняти роздратування - воно не зніметься поки не вийду чи відійду в протилежний куток вагону я або він. Просто, думаю - наскільки все змінюється на світі..
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Balamut

    Balamut Well-Known Member

    Краще не дратуватись, а зрозуміти, що модливо людина з дитинства опинилась у вкрай складних умовах для існування. І не факт, що він маму пам'ятає.:cry:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    І не факт, що цілувала...
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ви йому то в очі скажіть... цікава реакція....

    ---------- Додано в 19:13 ---------- Попередній допис був написаний в 19:10 ----------

    Але тут, якби був який хлоп з доброю рукою, то міг би і в дах заїхати за знущання.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)