Чи потрібно одружуватися?

Тема у розділі 'Філософія та мораль', створена користувачем 3BiP, 19 січ 2010.

  1. 3BiP

    3BiP Well-Known Member

    А ось цікаве питання чи потрібно одружуватися взагалі?
     
  2. Я чомусь не хочу одружуватися, коли дивлюся на те, як часто лаються мої батьки, дідусь і бабуся, причому через усілякі дрібниці. А якщо і у мене з чоловіком таке буде? Я особисто не хочу, щоб мої діти вислуховували сварки - це дуже неприємно, та й на психіку впливає.
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Рибко! А якщо батьки неодружені, то діти захищені від вислуховування сварок? Чи як? Все від людей залежить...
     
    • Подобається Подобається x 13
  4. Leri

    Leri Well-Known Member

    а що потрібно жити просто так?

    тут виникають деякі ускладнення з правової точки зору, з точки зору моралі та й з суто психологічного комфорту

    коли люди одружуються вони апріорі планують стабільні стосунки до кінця життя (інакше дійсно нема сенсу в одруженні)

    якщо не одружуватися по причині "це буде дуже боляче коли будемо розводитися"
    це називається - NO COMMENTS... тут нема чого казати, причина "достойна поваги"

    стоп! а навіщо себе програмувати що все буде так само як у батьків чи дідів? :)
    звичайно дитина виховуючись у сім'ї автоматично уявляє своє майбутнє життя...

    коли мені було 15 мала у сім'ї одну проблему - батька що час від часу любив випити (і то так міцно випити... на 2 тижні в заплив)
    і єдина картина мого майбутнього подружнього життя у той час мені уявлялася як чоловік запойний алкоголік, що буде приповзати вночі на бровах додому...
    звичайно, так заміж зовсім не хотілося... :sad:

    але пройшов час - мій батько зараз навіть не нюхає того пойла, та і в мене дещо змінилися погляди на сім'ю

    ну але з іншого боку виховувати дітей самій буде не легше... а можливо і гірше
    на їхню психіку це також буде впливати (не з найкращого боку)
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. Якщо розлучені - так.

    Тому що у багатьох моїх знайомих подібна ситуація...
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. syavych

    syavych копач

    Тобто найкращий варіант виходить: зійтися разом (не одружуючись), народити дітей, а потім в різні сторони. Круто, нічо не скажеш :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. 3BiP

    3BiP Well-Known Member

    Мабуть неправильно сформулював питання ... Попробую пояснити... Зараз такий вік, що кого не зустрінеш зі старих знайомих кожен другий росказує що одружуються , кажеш звісно типу щось "вітаю ,а чому?" . Внятні відповіді одиниці , люди насправді нерозуміють чому одружуються, це скоріше як ритуал. Зустрів когось поцілував, погуляв переспав всьо обовязок одружуватися .(необовязково в такому порядку) Вибачайте що трохи грубо. Більшість з них не має ні забезпечення, ні уявлення про цей світ загалом . Попробую сформулювати питання по іншому . Чи варто одружуватися? Якщо так то в яких випадках? Якщо ні то в яких випадках? (одружуватися /виходити заміж)
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Ти повинен сам це відчувати. Ніхто за тебе цього не вирішить. Але якщо зараз такий вік, що всі одружуються, то це не означає, що тобі також, за стадним інстинктом, потрібно починати думати, як би то одружитися, і чи варто взагалі! Всьому свій час. Можливо, тобі буде настільки добре з людиною, що штамп в паспорті тобі буде непотрібен. Але тут багато нюансів, про які казала Leri, щодо правової, етичної моралі...
    Майже всі мої одногрупниці повилітали рано заміж...Як на перегонах! А тепер кажуть мені: "Навіть і не думай спішити!" Чоловіки вже менше уваги приділяють дружині, тому що нікуди не дінеться...Це жахливо, адже підтимувати свято в стосунках - це ж так важливо...тому я часто думаю, що виходити заміж, раніше 25 - соромно...але не у цьому справа...Є ще така думка...іноді я про це думаю...Дуже часто дівчата перебирають хлопцями до певного віку, а потім вже хапають першого ліпшого, щоб не бути самотніми...
    Також бувають випадки, коли одружуються через бажання батьків, родичів...Такі вже забобони іноді бувають, що страшно...
    Але ми тут не говоримо про такі сумні випадки...Я коли дивлюся на своїх батьків, то починаю вірити, що не все так погано...Вони у мене взагалі не сваряться. з татом неможливо сваритися, тому що він мудро все перетворює на гумор...
    Словом, ЗВІР, потібно вірити, що у будь-якому випадку, яке б рішення ти не обрав для себе, воно буде правильним і найкращим. Будь упевненішим.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    комусь дійсно потрібно...

    щоб стати більш відповідальним...
    щоб дитинство наших дітей було максимально комфортним...
    щоб акумулювати свої надбання і не розпорошувати їх на дрібниці...
    щоб перейти зі свого его на своїх близьких...

    а є ті, кому це не потрібно, хто може і без статусу одруженого стати зрілим і відповідальним... а комусь і статус не поможе..:)
    (це мова про тих, хто хоче серйозних стосунків... тому, хто їх не хоче, звичайно, одружуватись непотрібно)
     
    • Подобається Подобається x 8
  10. 3BiP

    3BiP Well-Known Member

    Я впевнений , і для себе вже все вирішив. Хочетьс поути вашу думку з цих питань, проаналізувати і співставити зі своєю. П.С. в найближчі роки 3 малйомовірно що взагалі одружуватися буду , хоча в житі всяке буває...
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Мені було потрібне одруження лише для спрощення проблем з документами. Так як ми до шлюбу жили разом, то вже знали як воно буде і були готові. Після шлюбу нічого не змінилось, життя продовжується так само. От лише з кожним днем ми дізнаємось про себе все більше нових і цікавих речей, які не дають нам нудитись :). І це прекрасно засинати з думкою, що ти не самотня і поруч завжди є людина, на яку можна покластить, якому ти потрібна, яка бажає тобі всього найкращого, яка кохає. Якщо є любов, то штамп в паспорті - лише формальність для спрощення документних проблем.
     
    • Подобається Подобається x 21
  12. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Якщо ти хочеш прокидатися щодня поруч з цій людиною, то такого питання не виникає взагалі. Мабуть тому що головне - це бути разом, а все решта - дрібнота. Якщо питання чи варто одружитись у вас ще є - то мабуть поки що не треба... :dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 10
  13. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member

    А не стикалися з таким "ритуалом", коли про кожного: від кандидата в перзиденти до нової знайомої по роботі складають думку з відповіді на питання: а вона одружена?/він одружений?
    І коли неодружений чоловік 40 років сприймається нормально, то "неодружена жінка 40 років" - це в більшості як тавро, як перший насторожуючий фактор (щось із нею "не так" певно).
    Тільки ніхто не питає "а чому?" така думка складається. Складається - і все. Ритуал певно. ;)

    А якщо є справжня любов з однією жінкою, і є штамп в паспорті з іншою жінкою, "колишньою". То цей штамп - теж можна розглядати як формальність і жити разом, не зважаючи на нього?
    А якби в цій же ситуації "колишня" не залишила б сліду в паспорті - тоді як?
    Виходить, без штампу все ж таки стосунки розглядаються як "незначущі". І зовсім по-іншому, значно вагоміші для всіх включно з самим подружжям - коли той "штамп" є. Як би теортетично не здавався необов'язковим.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    можливо не кохали настільки, щоб хотіти одружитись...
    щоб бути поряд з коханим і робити щасливим кожен день вашого спільного життя..

    а на прикладі ваших родичів можете вчитись, як бути і не бути, якого чоловіка обрати, як дітей виховувати..ІМХО

    і ще одружуватись потрібно не тому що хтось там щось сказав, не тому що всі друзі одружені, а тому що ти зустрів свою половинку, ІМХО
     
    Останнє редагування: 3 лют 2010
    • Подобається Подобається x 7
  15. zet

    zet Дуже важлива персона

    Если планируете заводить детей, то необходимо. Брак - это в первую очередь защита прав детей, а взрослые и сами могут дать себе лад.
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Як би не поступили - завжди будете жаліти. (не я сказав)
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Миху, а особисто ви жалієте?
     
  18. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Напевне людей швидше мучитиме незнання як би було, якщо б ... Проектуючи на себе досвід знайомих/незнайомих, які мають протилежний сімейний статус і в чомусь щасливіші за них, у їхньому розумінні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Калиниченко

    Калиниченко Well-Known Member

    Ясно, що одружуватись... з досвіду - хто не одружився з чоловіків - в основному поспивались... :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. night

    night Well-Known Member

    Штамп в паспорті нічого не вирішує. Якщо людям добре разом то їм добре і з штампом і без.Можна жити все життя без штампа і щасливо. Одружитись можна ради дітей. Щоб мали приклад файної сімї. Часи коли людей осуждали що вони досягли певного віку і не одружились пройшли. І як на мене це тупо одружуватись ради суспільної думки. Одружуватись треба коли є потяг душі.
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)