Чи потрібен чохол на телефон?

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем Hyligan, 18 кві 2017.

  1. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Раніше мав S2 зразуж купив для нього чохол і за місяць викинув, не сподобалось.
    Прожив він в мене 5 років, падав пару раз, півтора роки тому таки розбився, хоча працював далі.
    Коротше, я люблю голий телефон, ні чохлів ні плівок захисних не люблю.
    Питання, силіконові бампери чохли, ітп захищають телефон, чи тільки псують вигляд?
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ви більше турбуєтеся за телефон, ніж за себе? То ж всього навсього телефон... Хоча мій у "панцирнику" і я за нього не переживаю.
     
  3. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Тобто "за себе"?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Чехол для мене це не зручно -він збільшує розмір телефона ! І додатковий рух на відкриття чехла.
    Американці наприклад часто надавали перевагу жабкам а на жабку чехол .... сумнівне задоволення. І чохли так популярні в нас в постСССР.
    Чехол це від бідності :sad: це коли рік жив на мівіні, щоб купити айфон, то ясно потім його тільки в чехол і в кейс :) і не дай бо в задню кишеню ... то ж скарб.
    Націнка на чехлах 100-400% , наприклад прихідна ціна 20 грн продажна 80 легко ! Тому вигідно продавати магазинам чохли, а не телефони.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ше одне чому мені не подобаються чохли і бампери, бо під них набивається бруд, при моєму способі життя дуже набивається, превести смарт в порядок потім дуже важко, а так вийняв повитирав до светра і чистий :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Але всеж таки наскільки помагають бампери зберегти телефон при падінні? Екран то вони не захищають?
     
  7. Julia Lonly

    Julia Lonly Member

    щоб захистити телефон є захисне скло, а чохол захищає від подряпин.
     
  8. Julia Lonly

    Julia Lonly Member

    якщо ви захочете продати телефон, то його зовнішній вигляд буде грати важливу роль.
     
  9. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Скло в ксіомі нікудишнє, нарвзі то єдиний мінус
     
  10. prius

    prius Well-Known Member

    Якщо падає на скло то такий кейс спас мені шкло вже безліч раз 53FD2A2B-A791-4867-9BC0-CFC31EB7CAD1-13711-00000C46D333AA7B.jpeg
    На початку немав чохла то два рази міняв шкло,добре що мав гарантію,потім мені надоїло тратити час ,бо займало то дуже багато часу і купив собі цей чохол
     
    • Подобається Подобається x 2
Tags:
а де твій аватар? :)