Чи можна проїздити все життя без жодної ДТП?

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Svjato, 1 лип 2011.

  1. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Ось цікаве питання. Чомусь завжди його обдумував.

    Чи можна все життя прожити без жодних інцидентів, як то вдарити інше авто (бут вдареним) зачепити бампер (обдерти фарбу), розбити шибку, пробити колесо на кінець...

    Я усвідомлюю, що на нормальних дорогах шансів значно більше уникнути дрібних інцидентів, але ж питання все ж риторичне.

    Ото ж! Цікаві будь які думки. :)
     
  2. Andr

    Andr Well-Known Member

    Якщо все життя і активно їздити, то практично неможливо, якщо враховувати дрібні інциденти
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    А мене ще завжди цікавило, чи бувають водії, яких ніколи не зупиняли даішники :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Колись чув новини - затримали в Голандії 75 річного діда, а він був без прав. ...

    Виявилося - дід їздив від тоді, коли ще прав не було :)))

    Але ж то треба стільки від'їздити і без зупинок. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Andr

    Andr Well-Known Member

    Звичайно, водії велосипедів :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    У мене вже так не вийде... :girl_cray:

    Хоча якщо забути той випадок з деревом... І ще пару дрібних випадків... :scratch_one-s_head:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    дерево п"яне впало на дорогу?
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Нє, не так.

    Їду собі, нікого не чіпаю. :girl_angel:

    Тут - бац - на дорогу зненацька вибігає дерево. П'яне, звичайно. Але стоїть, не падає.

    Але з-під моїх коліс не змогло ухилитися, нахилилося трохи... Майже впало... :cry:
     
    • Подобається Подобається x 7
  9. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Замість ДАІ напевно Грінпіс викликали?
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Nevermind

    Nevermind Просто персона

     
  11. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Зі слів моїх знайомих виходить, що в кожного якась карма що до авто...

    Одні недолюблюють опелі, інші москвичі, а деякі взагалі дачьї :)))

    Так ось. В багатьох якраз ДТП траплялися із цими марками авто. Дивний збіг.
    Проте знаю дуже акуратних водіїв - але в них теж таки були інциденти. Треба попитати іноземних друзів - дороги в них таки краще, культура водіння теж. :)
     
  12. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Тю-у-у-у... У мене з будь-якою машиною може відбутися ДТП - хоч з Таврією, хоч з джипом з коробкою-автоматом. :yes:
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. я вчилась водінню в Канаді. коли приїхали у відпустку в Україну, мій батько, на другий день нашого перебування у Львові, врятував мені життя, смикнувши за руку і витягнувши на тротуар: я по-наївності своїй думала, що пішоход на пішоходному перехрестті має перевагу над машиною :)))
    а мій син, після поїздки на таксі, зробив висновок, що вчитись їздити треба в Україні :yes:
     
    • Подобається Подобається x 7
  14. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    як був у Львові після 6 років в Канаді то теж чемно почекав на зелене для пішоходів і іду собі як якийсь почав виїзджати на перехід і типу попихає щоб швидше бігли-я підійшов до відкритого віконця і почав питатись у чому проблема і чому на червоне їдем і де вчився прав-дуже вічливо по реакції водія я думаю що він прийняв мене за ненормального)))
    А неможливість їздити без аварій-от сьогодні минав випадок-в тягачі колесо лопнуло і він притиснув до роздільної бетонної стінки мінівен-доля.
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    а яким деревам перевагу надаєте?
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Чи можна ходити, ніразу не впавши?
     
  17. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Про колеса на наших дорогах я б не згадував.
    Екстернат. 199Х (? треба у картці уточнювати, не помню)
    1-й рік мав лише 1 аварію. На ЗАЗі здавав задом під струмінь води (помити під стовпом-трубою планував), не вписався. Заодно і помився (с)
    2-й рік в Саранську одна гніда в ліву боковину заїхала, бо дуже поспішала.
    3-й рік на ВАЗ 2106 мав ДТП чи не кожного місяця. страх потєрял. То двері Ниві всередину відкривав, то мені, багажник в салоні опинявся.
    А потім надцять років без жодної подряпини.

    ---------- Додано в 10:15 ---------- Попередній допис був написаний в 10:10 ----------

    Упс...
    Екстернат був після 1-го року.
    Режим їзди: "щоденний". До 2008 року.

    ---------- Додано в 10:20 ---------- Попередній допис був написаний в 10:15 ----------

    1-й рік мав лише 2 "зупинки". ЗАЗ 968 М, Москва і ближні області. Зупинки обійшлися без штрафу.
    2000-2003 рр. їздив тут на російських правах і львівських номерах. Теж, разів 2 зупиняли. Обійшлося без зайвих видатків.
    2001-2002 рр. поліцаї/стражаки гальмували майже у кожну поїздку поза межами Н.Сонча/України (50 Зл. за вимкнені фари, бо ремінь генератора вмер). Режим їзди: щотижня.
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    водії трпмваїв, тролейбусів... ну швидких... ну тих, де на номерах ВР, або номера сині....
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. valerko

    valerko Member

    Не можна. Виняток - дуже коротке життя, або їздити раз на рік.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. valerko

    valerko Member

    Такі наївні люди тут))) Всеодно будете не раз в дтп, причом для вас це вже буде стандартною ситуацією. Якщо самі не закосячите - вам поможуть. Те ж саме з ДАЙшниками - перший раз завжди больно, розведуть по повній, пьяний, експертиза і все в тому порядку. Всі пройшли через це.
     
а де твій аватар? :)