Чи можна повісити дома грушу для биття таким чином щоб не заважати сусідам.

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем Vidok, 10 лип 2010.

  1. Vidok

    Vidok Active Member

    Чи можна повісити дома грушу для биття таким чином щоб не заважати сусідам. Хочеться щось бити, хоч якусь маленьку грушку. Але не хочу заважати сусідам, та й стелю проломити теж. Будь ласка порадьте щось. Як зорганізувати це вдома?
     
  2. Полковник

    Полковник миється в бані

    Начните с соседей.
    И тогда заважать некому будет.
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    :haha::haha::yahoo: Верняк.
     
  4. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Бачив у знайомих в коридорі турнік зроблений, а при потребі на нього вішається груша і все нормальок. Сусіди можуть потерпіти, нічого їм не станеться. В ненічний час можете шуміти. Грушу, щоб не купувати, можна насипати пісок в штанину джинсів, тільки ще попередньо в кульок целофановий щоб не сипалося.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Vidok

    Vidok Active Member

    Квартира не моя я її орендую, тому турнік не вийде зробити.
     
  6. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Раджу закріпити "Г"-подібний кронштейн до зовнішньої стіни /стіна за якою двір, а не сусіди/ і повісити на нього грушу. Найпростіше - це час-від-часу відвідувати спортивний зал, де все це є.
     
  7. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    А, ну тоді дійсно неварто дратувати сусідів. Аби уникнути виселення. Краще раджу кудись в спортзал, адже гупання в хаті сусіди однозначно чутимуть.
     
  8. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    А,може просто погуляти по вулиці і пошукати кількох обкурених,нарваних малолєток? Проблєма вирішиться: і стіни в чужій квартирі не тре буде дзюравити,і груші не тре буде купляти,і практика буде,і накопичений адреналін можна викинути....всьо в єдному флаконі. Та ще й виховний,педагогічний момент є...
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Витяг з правил форуму
    В принципі, то для створення тем, але для створення дописів думаю теж актуально.
     
  10. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Ні хвилини не сумніваюсь,що обкурені малолєтки,що рикають в даний момент в ста метрах від мене,на алейці між Верхнім і Нижнім Валом є представниками іншої раси хомосапієнсів,але в лікарні грушу теж не можна вішати. Та й спазми дістали... Може то стане альтернативою помідорам,які рекомендує мені Левандівка(чемно:ги-ги-ги).
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. vseprav

    vseprav Well-Known Member

    я прибивав товстеньку книжку("советскою") до одвірка і бив її зриваючи кожного для по сторінці. За пів-року прямим ударом клав любого(це мається на увазі на тренуванні і в спортзалі)
    є ще ну дуже крутий спосіб дись на відео
    http://www.youtube.com/watch?v=dWLGkVAAuuU&feature=related
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)