Чи можна налаштувати дві точки доступу до інтернету в мобільному?

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем MARTINI, 5 сер 2010.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    В Київстару є послуга Інтернет-XL. При підключенні до інтернету береться абонплата 5 грн за день, ну і плюс по 5 коп. за кожен Мб.

    Окрім того інтернетом можна користуватися за звичайним диким тарифом - 7,50 грн за Мб. зате без абонплати.

    У мене налаштовано точка доступу xl.kyivstar.net , відтак, кожен раз, як йде звернення телефона до інтернету, з мене знімає тих 5 грн абонплати на день. Коли інтернету треба багато, полазити по сайтах, пошту перевірити і тд, то це нормально. Проте досить часто інтернету треба трішки. Скажімо просто для аськи, чи зробити оплату з електронного гаманця, чи для A-GPS позиціонування. При цьому трафіку споживається кілька кілобайт і жаба починає питати - за шо я плачу 5 грн абонплати? :)

    Так от, в мене таке питання. Чи можна налаштувати для різних випадків дві точки доступу? Скажімо для браузера, або коли телефон використовуєш як модем для комп"ютера - xl.kyivstar.net з абонплатою. А для аськи та A-GPS - звичайну точку доступу із тарифікацією за трафік?

    Я щось ніяк в цьому не можу розібратися...
     
  2. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    Профайлів з різними точками доступу можна настворювати купу. Єдиний нюанс - не забувати їх міняти залежно від потреби, бо переважно програми, які підключаються до інтернету, використовують дефолтну точку
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. obozrevatel

    obozrevatel Well-Known Member

    смотря какой телефон, у меня в сименсах там выбираеш разные профили и каждый по-разному настриваеш, по идее аналогично и у других должно быть! проще наверное купить сейчас карточку UTEL, там сейчас за различные вбрасывания денег на свой счёт дают разное количество мегабайт, кажется за 20грн дают 750 мег, не хочу врать, но думаю проще один раз двадцатку заплатить, да и скорость будет не как у киевстара, а во много раз быстрее!!
     
  4. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    MARTINI я користую контрактним "U-мобільний"-абонплата 20 грн,+19 грн мені нараховують бонусних,2000 хв для дзвінків на міські номери по Україні,1 мб-10 коп. Точок доступу було 4 правда як придбав номер укртелекому стала одна,телефон-нокія 6233, для користування треба мати телефон з підтримкою UMTS/WCDMA акумулятор потужніший тому шо при роботі в режимі WCDMA сідає в 3 рази скоріше і не дозволяти телефону лізти в роумінг з київстаром тому шо в роумінгу 1 мб 40 коп
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)