Чи можем повпливати на свою долю?

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Lady, 3 бер 2008.

  1. сотник

    сотник Well-Known Member

    Відповідь: Чи можем повпливати на свою долю?

    "... и каждая мысль...".
    Это известно, сказано давным давно.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи можем повпливати на свою долю?

    У Старому Завіті є пророки.
    Різниця між ними та ворожками в тому, від кого вони отримали дар видіння.
    Пророки не ворожили і не говорили саме майбутнє як майбутнє. Пророків вважали тими, хто вміє добре оцінити сучасну ситуацію і з цього зробити відповідні висновки щодо майбутнього. Крім того бачимо, що Бог з деякими з них говорив через сни, аби вберегти від чогось, вберегти від злого, а не навпаки, кинути в зле. От і робіть висновки.

    У ворожок чомусь сходиться тільки все погане. Моїй мамі одна сказала, що я вийду заміж дуже рано. В 17-18 років. А я вийшла у 20, вже тоді 21 пішов. Рано, але не настільки, як та ворожка маму лякала. Коротше, не вірю я тим, хто свою душу не шанує і всілякими нечистотами брудить.
    Якщо я маю померти, я волію померти, ніж нечистому продаватися за кілька днів більше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи можем повпливати на свою долю?

    Навертаються алкоголіки, злодії, розпусники, а ворожки.... не чув - не чув.... То таке серйозне болото.....
     
  4. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи можем повпливати на свою долю?

    Не був би таким категоричним.Попахує середньовіччям...
     
  5. Скорпіоля

    Скорпіоля Троянда без шипів

    Відповідь: Чи можем повпливати на свою долю?

    Звичайно можна! Але не вельми так, як хотілося.. Деколи якимось вчинком можеш зробити міні зміну в житті( наприклад комфортно почуватися у власній кімнаті, купивши штори, квіти, постери тощо) , а можеш тим самим міні вчинком перевернути своє життя.
    Якщо і потрібно на когось сподіватися, то це на Бога. Ніякі Ванги не допоможуть тобі духоно зрости і отримати спокій у житті. А те , що вони дають інтерв"ю - нічого не означає. Це просто піар. Знаєш скільки зневірених хоча б у цьому місті! Але замість того, щоб піти до церкви та віднайти спокій у душі і тілі,щоб знайти спосіб вирішити життя, вони йдуть до ворожок, що розвелися, як таракани і платять їм останні ,можливо, гроші за пророчення майбутнього. Але йдучи назад у цих людей ще скоріше бється серце в очікуванні чогось страшного. :agree:
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи можем повпливати на свою долю?

    "середньовіччя" виникло не на порожньому місці...

    Додано через 17 хвилин
    коли мене чекають переміни у житті, то наперед сниться....куди я потраплю на роботу після навчання? приснилося, приміщення, начальник... все це я бачив за пару місяців до того...
    дружина за років.... 5 до знайомства приснилася... потім знову міняв роботу і знову снилося наперед.....

    коли працював у банку, то приснився сон, що мене звинувачують у махінаціях і що буду виправданий - так і сталося....У тому сні мені все розповідали маленькі хлопчик і дівчинка, похожі на ангеликів, і тут я уві сні запитав, що мене чекає далі і скільки я проживу, на що хлопчик засміявся і побіг геть, а дівчинка сказала, що проживу не дуже довге життя, але хороше і що помру не своєю смерттю - більше нічого не хотіла сказати, дату смерті - категорично відмовила мені сказати... Що до банку - все збулося... що до іншої.... не забрало воно у мене радості життя... Там вже й так багато моїх знайомих, нє?
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи можем повпливати на свою долю?

    Угу, на порожній голові. :D:D:D
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Чи можем повпливати на свою долю?

    Особисто я до середньовіччя маю повагу і респект...:agree:
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи можем повпливати на свою долю?

    Залежить, що ви маєте на увазі під ним. На цій гілці я мала на увазі лише темноту церкви та обмеженість священослужителів (хоча винятки були), в жодному разі культурний аспект. ;)
    Мали би здогадатися. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи можем повпливати на свою долю?

    Культурний аспект мав місце...
    http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=224974&postcount=51
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи можем повпливати на свою долю?

    боротьба з відьмами... про то всі знають і всі такі просвічені у тому плані.... але ніхто не говорить про розгул магії і чаклунства у середні віки, про використання новонароджених хлопчиків у жертвоприношенні і т.д. всі знають тільки те, що вчила совітська влада - проти католицької церкви.
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи можем повпливати на свою долю?

    Ой, Католицька Церква така свята, що їй взагалі нема що закинути...
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи можем повпливати на свою долю?

    так і є. свята.
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи можем повпливати на свою долю?

    Угу, і не зловживала, Богом прикриваючись...
    І не переборщувала із вірою в свою непомильність.
     
  15. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи можем повпливати на свою долю?

    Індульгенцій не давали?
    Єретиків не палили?
    Відьм по бородавках не шукали?
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи можем повпливати на свою долю?

    у церкву різні люди приходили.... на жаль....

    Додано через 31 секунду
    нє, нє, нє.
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи можем повпливати на свою долю?

    Особливо у владу.
    Любимо самообман? Ну, любіть.
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи можем повпливати на свою долю?

    не люблю штампів.... загально прийнятих... і ше не любдю ідеологію совітську.... а ви?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи можем повпливати на свою долю?

    То совєцькі історики написали історію церкви?:8:
    І інквізицію вони придумали?:shutup:
     
  20. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Чи можем повпливати на свою долю?

    Так, інквізиція, темне середньовіччя... Але Роман, це все дуже узагальнено, і все більше чути думок, що треба грунтовно переглянути темну діяльність кат. церкви, інквізицію... Це вже навіть екскурсоводи згадують(в двох сусідніх містах є місця, де відьом палили перед ратушою... екскурсії там водять).
    Будь яка організація, тим більше релігійна, тим більше кат. церква мала, має і буде завжди мати запеклих, кровних ворогів... І дослідники все більше схиляються до того, що роль саме кат. церкви в інквізиції, м"яко кажучи, дещо перебільшена... Світська влада швиденько зрозуміла вигоди, і перехопила інквізицію в свої руки... І дуже часто роль церкви в обвинувачувальному процесі зводилась всього лише до присутності одного священника, який сидів при суді для проформи і пропонував покаятись перед стратою.
    І саме завдяки "темному" середньовіччю ми маємо тепер класичне цивілізоване європейське суспільство, і церква насправді розвивала, а не гнобила науку, і саме завдяки "темним" монастирям ми користаємо тепер багатьма речами - від пива і ліків до глобусів, друкування книг і наявності досі чудом збережених цілих народів.
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)