Чи можем повпливати на свою долю?

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Lady, 3 бер 2008.

  1. Lady

    Lady Well-Known Member

    Нещодавно прочитала статтю в якій велось інтерв"ю з Вангою. Їй задали питання чи кожна людина має свою долю або все-таки може повпливати на своє життя? На що вона відповіла що кожному призначено як і скільки йому прожити. Внаслідок цього було питання, тоді для чого людям які до неї ідуть вона пророкує якщо і так нічого змінити не можна. На що вона відповіла, що пророкуючи людям їхню долю їм буде легше все в майбутньому сприйняти і вони будуть готові до того що їх чекає.
    Я от до сих пір не можу сказати як воно насправді є. :no:
     
  2. yulichka

    yulichka Active Member

    Відповідь: Чи можем повпливати на свою долю?

    Я б ніколи не хотіла знати, що чекає мене і моїх рідних та близьких!
    Чоловіку моєї знайомої в дитинстві ворожка сказала, що він втопиться...:eek:

    Уявляєте, як то, жити і чекати своєї "наглої" смерті. Хоча й в пророцтва я не дуже ті всі вірю, але всеодно неприємно.... :padonak:
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Чи можем повпливати на свою долю?

    Біблія говорить, що долі не існує, бо ніхто (окрім Бога) не знає, що буде...
    але я переконувався кілька разів, що доля існує і ми можемо (!) впливати на неї.....
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Lady

    Lady Well-Known Member

    Відповідь: Чи можем повпливати на свою долю?

    Якщо насправді на долю можна повпливати, тоді цей чоловік просто має бути обачним і все буде добре.
    Я особисто не знаю ще таких випадків що можна сказати що так то і так це сталося тому що я це змінив а не хтось інший.
    Звідки ми можем знати що то шо сталося це доля чи це результат наших дій. Якщо наприклад була б така книжка в якій написано вашу долю, а ви взяли і зробили все інакше і запис в книжці змінився о тоді можна сказати що ви повпливали на свою долю.
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи можем повпливати на свою долю?

    як ви влучно заперечили самі собі... якщо доля існує, то як можна вплинути на те, що вже є?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Lady

    Lady Well-Known Member

    Відповідь: Чи можем повпливати на свою долю?

    А як скажіть ви переконувались, напевно знали що буде а ставалось зовсім не так. Цікаво почитати дійсно переконливі докази, якщо вони існують.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Чи можем повпливати на свою долю?

    жодного заперечення.....
    Бог пропонує вибір і не вмішується в наше життя....
    Він допомагає, якщо ми цього потребуємо і просимо...
    завжди допомагає!
    щоразу є "піти направо чи піти наліво"...
    і щоразу шлях відомий Богові, тобто якщо ми робимо вибір, ми робимо його самостійно, але це відомо Богові, тому це доля.....

    який може бути вибір?...
    наприклад: лежати на канапі і думати, що пилюка сама попідмітається, і попідмітати.....
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи можем повпливати на свою долю?

    а отої фрази я недогнав.... якщо Бог знає, то значить існує....
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи можем повпливати на свою долю?

    долю для нас обрав Бог. а нам даний вибір поведінки. проте, що б ми не обрали, Бог знає наперед що то буде.
    щодо ворожінь всіляких і гадань - я категорично проти.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Чи можем повпливати на свою долю?

    1. знає тільки Бог...
    2. не вмішується...
    3. якщо ми зробимо каку -- буде кака, зробимо добро -- добро....
    4. Бог настільки могутній, що бачить це все...

    пс. є ілюзія, що всі ходи в шахах -- давно прораховані....
    але це не так...
    а людей, тварин, навколишньої різноманітності -- значно більше ніж шахових фігур.....
    що вам незрозуміло, пан мих, чому Бог, якого описує Біблія, є таким всемогутнім, що знає усі можливі наші шляхи?...
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи можем повпливати на свою долю?

    ви мені пояснили не те, що я просив...

    якщо Бог знає долю, значить доля є?
     
  12. Lady

    Lady Well-Known Member

    Відповідь: Чи можем повпливати на свою долю?

    Дійсно так і виходить що доля існує про яку знає тільки Бог. Коли людина народжується тоді все що вона зробить в цьому житті, всі її дії в майбутньому знає Бог. Тоді всетаки виходить що ми не можем докорінно змінити своє життя, тому що Бог наперед визначив якими ми маєм бути людьми і що маєм робити.
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи можем повпливати на свою долю?

    повторюся, така тема вже була і от моя думка:

    Цікаво читати всі думки. Де доля, а де вільний вибір. Моя думка така, що є доля і є вільний вибір. Бо якщо б не було вільного вибору, не було б ні гріха, і не було б відповідальності за гріх. У Святому Письмі сказано, що жодної волосинки з тебе не впаде без Божої волі. Тобто є і вільна воля вибору і є доля. Доля - це широка дорога, на цій дорозі є різне - є ями глибокі, а є рівнина, ця дорога не постійно рівною, вона нелегк, дорога життя. Від долі не втечеш, вона є єдина, дана Господом. Що від нас залежить? Де є наш той вільний вибір? Наш вільний вибір - це те як ми будемо проходити, або обходити ті перешкоди, наше відношення і сприйняття тієї дороги. Ця вузенька стежинка, яка є в межах тієї широкої дороги і проходить наше життя. Ми завжди маємо вибір якою стежинкою ми йдемо по дорозі. Я думаю, що Господь умовно дає найкращу стежинку, щоб пройти цю дорогу, але ми грішні відхиляємося від курсу і маємо від того багато біди. Чим дальше ми відхиляємося від стежинки, приготованої Богом, тим дальше ми від Бога і тим більше ми терпимо. Терпіння - це шанс навернутися і наближитися до ідеальної стежинки. Так ми і живемо.
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи можем повпливати на свою долю?

    така тема вже була :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Чи можем повпливати на свою долю?

    пост номер три, другий рядок...
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Чи можем повпливати на свою долю?

    Тут всі проти ворожінь ....та й я Вас підтримую. Але колись давно моя мама працювала з одною ворожкою. І та свідомо казала, що їй та сила певне від чорта, але вона її хоче на добро використати.

    З тих гадань --- в один день вона моїй мамі сказала, щ та за тиждень буде мати сина. Мама завагітніла за 4 дні, і хоча всі лікарі казали, що буде дівка, народився мій брат.

    Але найбільше я пам"ятаю історію про ще одну знайому, яка була майстром спорту з плавання. Попала в жахливу автокатастрофу і їй відняло ( паралізувало) ноги. Тоді вона й пішла до тої ворожки і та їй сказала --- вернися до води. але обережно, вона тебе на ноги поставить, але вода тебе й забере.

    Далі були півроку тренувань в басейні, різних водних вправ. І наша спротсменка почала ходити. На тому їй радили трошки призупинити заняття в басейні, а вона відмовилась ...хотіла таємно підготуватись на якісь там змагання.

    Ще через 3 місяці її знайшли в басейні . Мертвою. Щось там з серцем чи судорога. Вона залишилась поплавати на півгодини довше, ніж решта ....

    Доля??? Чи був в неї вибір???? чи могла вона її змінити??? не знаю....але слова ворожки збулися...
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи можем повпливати на свою долю?

    Я вже колись казав це.
    Кожне слово,кожна дія,кожен вчинок знаходить відгук у Всесвіті.
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. сотник

    сотник Well-Known Member

    Відповідь: Чи можем повпливати на свою долю?


    Сказано верно...
    Но "невозможно объять необъятное", постичь Божий Промысел.
    Для человека подтверждением чего-либо является его личный опыт.
    Бывает, что еще с детства он чувствует, знает о некоторых важных вехах, фактах будущей жизни. И подтверждается.
    Возможно, это из области "самоисполнения Пророчеств".
    В застойных или критических ситуациях жизни человек нередко пытается изменить ее образ и обстоятельства и настойчиво идет избранным путем, нередко - к своей мечте. Но происходят независимые от него события, становящиеся непреодолимым препятствием к цели. Но он не отступает, выбирает новую, тоже вполне посильную цель. Итог тот же. И так раз за разом.
    Наконец, человек обращает на это внимание: кто, что ставит каждый раз перед ним непреодолимую преграду, как стену и ведет, как по "корридору", другим путем?....
    Обращается к мысли, его, наверное, "ведут", жизнь "направляют", "корректируют".
    И думает о своей Судьбе.
    "Разбираясь" с фактами своей жизни, человек задним числом с удивлением "узнает", что сам того не подозревая, изрядное число раз имел безнадежную, плачевную "перспективу", но все обошлось.
    Были и события, которые хорошо запомнились, когда, повинуясь непонятно чему, воздерживался сделать в буквальном смысле, следующий шаг, который стал бы последним, предпоследним. Или когда сразу распознавал внезапную скрытую опасность-угрозу и справлялся с ней. И, т.д.....
    И человек вспоминает, что у него есть Ангел-Хранитель.
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. Олена_ua

    Олена_ua Well-Known Member

    Відповідь: Чи можем повпливати на свою долю?

    Ця "ворожка" має дар передбачувати майбутнє. Вона, як я зрозуміла з вашого допису, не звертається до якихось інших сил, а просто в якийсь момент відчуває майбутнє і про це говорить.

    Я не думаю, що доля спортсменки була потонути у воді, такий кінець швидше за все був наслідком її характеру.

    Ажде наше життя - не театр маріонеток.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Maryasik

    Maryasik Well-Known Member

    Відповідь: Чи можем повпливати на свою долю?

    я також, тоді немає ніякого стимулу для життя. ((
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)