Чи може, на вашу думку, Бог відвернутися від людини?

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Zoryanka, 17 лис 2008.

  1. Forpost

    Forpost Стоїк

    це Ви що про Йова , щодо вічної теми. ... а страх вершина премудрости... тай в 52 роки чого вже так дуже боятись...



    Tapatalk
     
  2. Igor Gor

    Igor Gor Member

    Так, п. Levku, Ви все вірно пишете. Я визнав, що я грішник, покаявся, прийняв Ісуса своїм Господом, постійно розмовляю (в молитві) з моїм Спасителем. Так, Бог простив всі мої гріхи, але чомусь проблем побільшало і старі - даються чути... Важко усе описати...
     
  3. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Ігоре, наведу вам один вислів Ісуса - "В світі будете мати скорботи, але будьте спокійні, Я переміг світ". Ми перебуваємо в цьому світі, наше тіло є частиною цього світу. Але ми знаємо, звідки чекати допомоги, хто дає нам мир і радість. І допомагає пережити будь-які випробування.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Levko

    Levko Well-Known Member

    Якщо ви покаялися і визнали Ісусом своїм Господом і Спасителем, то ви маєте владу від Бога перемагати Словом Божим будь-які проблеми у своєму житті!
    Як написав Педро- Ісус переміг світ, і якщо Ісус у вас, то ви також перемогли світ Його Іменем:
    1Iван.2:13
    "Пишу вам, юнаки, бо перемогли ви лукавого."

    Ісус є у вас і Він за вас:
    "Коли за нас Бог, то хто проти нас?" Рим.8:31
    Якщо проти вас хвороба- Ісус переміг хвороби!
    Якщо проти вас бідність- Ісус збагатив вас!
    Якщо проти вас будь-що інше- все одно Ісус за вас, щоб вивести вас від усяких утисків і подарувати мир і радість!
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Ісус й не змагався з хворобою, щоб її перемагати.

    А хвороба не є особою, щоб бути проти нас.
     
  6. Levko

    Levko Well-Known Member

    Та чого не змагався? Ще й як змагався! Змагався так, що каплі поту на Його чолі були як каплі крові.
    Він міг і не йти на хрест, але зробив це нелегке рішення- пішов на хрест, щоб взяти на Себе усі наші немочі і хвороби, Він їх поніс, щоб ми не несли їх, також дав дав нам владу наступати на всяку силу ворожу в Його Ім"я і перемагати.

    Диявол, котрий стоїть за всякою хворобою є проти вас, а він точно є особа...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Igor Gor

    Igor Gor Member

    Хвороба, бідність, проблема....,звичайно, не є особою. Але за ними хтось стоїть. І не важко здогадатися, хто.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    а сама людина не є ЧАСОМ причиною бідності, або навіть хвороби?
     
  9. Levko

    Levko Well-Known Member

    часом є..., а часом і не є...
    Говоримо звичайно про такі випадки коли не є...
     
  10. Igor Gor

    Igor Gor Member

    Левку, Педро, дякую Богові за підтримку через ваші відпповіді. Деколи слухаєш, читаєш, розважаєш..., і не можеш знайти відповідь, а тут знайшов те, чого бракувало. Відчув це серцем.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    хвороба не є особою.
    а боротися з неособою то якось.... дивно. Хіба в переносному смислі слова.


    І все таки, всі люди помирають і помирають від хворіб. Як праведні так і не праведні. Причина смерті завжди є хвороба. Виганяй її, чи не виганяй, хвороба доведе до смерті.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Levko

    Levko Well-Known Member

    Слава Богу!!!Не здавайтеся! Бо ЗАВЖДИ за вас!!!
     
  13. Igor Gor

    Igor Gor Member

    ...якщо людина відвертається від Бога і піддається впливу диявола, то звичайно. Але, знову ж таки, за цим стоїть диявол.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Igor Gor

    Igor Gor Member

    Прична - не хвороба. Хвороба (не завжди) й смерть - це наслідок гріха.
    А ще читайте Послання до ефесян 6:12
     
    Останнє редагування: 13 вер 2015
    • Подобається Подобається x 1
  15. Тетяна Денис

    Тетяна Денис Active Member

    Гарна думка була, якщо дітки живі здорові значить все інше дурниці.) Але в будь-якому випадку думати, що якісь біди і проблеми від Бога, або ж лиха доля- це тільки віддаляє нас від Нього.
    "Під час “Мене випробовує Бог”, тому що Бога неможливо випробовувати злом і він сам нікого не випробовує» (Якова 1:13). Насправді думка, що Бог винний у стражданнях, не узгоджується з тим, що Біблія говорить про Бога. Чому?

    Одна з головних рис Бога — це любов (1 Івана 4:8).Біблія порівнює почуття Бога з тим, що відчуває матір до своєї дитини. «Чи ж жінка забуде своє немовля, щоб не пожаліти їй сина утроби своєї? — запитує Бог.— Та коли б вони позабували, то Я не забуду про тебе!» (Ісаї 49:15). Чи можете ви уявити, що любляча мати навмисне буде завдавати болю своїй дитині? Навпаки, дбайлива мати зробить усе, щоб полегшити страждання дитини. Подібно й Бог не завдає страждань невинним людям (Буття 18:25).

    Сьогодні Бог допускає страждання, але аж ніяк не спричиняє. Та подібно як батьки Він не благословляє людину, яка чинить свідомо в супереч його волі. Тому варто досліджувати більше про Нього, та про те, що йому подобається, а що неприємне. Також Біблія дає відповіді чому Бог допускає страждання і досі не усуває їх.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Звичайно, диявол впливає, але вирішує людина.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. talavoda

    talavoda Well-Known Member

    "Чи може, на вашу думку, Бог відвернутись від людини?"
    Ні, не може... Бог від людини ніколи не відвертається .
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    І знову Богу приписують людскі якості. "Повернеться", "відвернеться"... Бог є закон всесвіту. Як закономірне явище може повертатися, чи відвертатися? Хіба у закона є обличча? У доща є обличча? А у вітра? У всесвіта, нарешті,де обличча ?
     
  19. Levko

    Levko Well-Known Member

    Все насправді не так жахливо,
    Все насправді не так і важливо,
    Просто треба себе зменшити
    До крапки на оці у Бога.

    Що може зі мною трапитись?
    Що страшного удіють зі мною?
    Коли я - захована під повіку
    Назавжди з Тобою!

    Коли навіть очі закриєш,
    Чи на мить погляд відвернеш
    Все одно ти мене бачиш
    Ні на мить мене не покинеш.

    Уляна Ших.
     
  20. plastic

    plastic Well-Known Member

    Бог Сказав
    Послание к Евреям 13:5
    Имейте нрав несребролюбивый, довольствуясь тем, что есть. Ибо Сам сказал: не оставлю тебя и не покину тебя,

    Книга Бытие 28:15
    и вот Я с тобою, и сохраню тебя везде, куда ты ни пойдешь; и возвращу тебя в сию землю, ибо Я не оставлю тебя, доколе не исполню того, что Я сказал тебе.

    Книга Иисуса Навина 1:5
    Никто не устоит пред тобою во все дни жизни твоей; и как Я был с Моисеем, так буду и с тобою: не отступлю от тебя и не оставлю тебя.
     
а де твій аватар? :)