чи може людина змінитись?

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем маюнка, 8 кві 2008.

  1. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    14 Я знаю, що все, що Бог робить, воно зостається навіки, до того не можна нічого додати, і з того не можна нічого відняти, і Бог так зробив, щоб боялись Його!

    15 Що є, то було вже воно, і що статися має було вже, бо минуле відновлює Бог!

    16 І я бачив під сонцем іще: місце суду, а в нім беззаконня, і місце правди, у ньому ж неправда...

    17 Я сказав був у серці своєму: Судитиме Бог справедливого й несправедливого, бо для кожної справи є час, і на всяке там діло.

    18 Я сказав був у серці своєму: Це для людських синів, щоб Бог випробовував їх, і щоб бачити їм, що вони як ті звірі,

    19 бо доля для людських синів і доля звірини однакова доля для них: як оці помирають, так само вмирають і ті, і для всіх один подих, і нема над твариною вищости людям, марнота бо все!...

    20 Все до місця одного йде: все постало із пороху, і вернеться все знов до пороху...

    Еклезіаст 3. 14-20


    ---------- Додано в 09:39 ---------- Попередній допис був написаний в 09:35 ----------

    8 Немає людини, яка панувала б над вітром, щоб стримати вітер, і влади нема над днем смерти, і на війні нема звільнення, і пана свого не врятує безбожність.

    9 Усе це я бачив, і серце своє прикладав я до кожного чину, що відбувався під сонцем. І був час, коли запанувала людина над людиною на лихо для неї.

    10 І я бачив безбожних похованих, і до їхнього гробу приходили, а ті, що чинили добро, повикидані з місця святого, і в місті забуті... Марнота й оце!

    11 Що скоро не чиниться присуд за вчинок лихий, тому серце людських синів повне ними, щоб чинити лихе.

    12 Хоч сто раз чинить грішний лихе, а Бог суд відкладає йому, однако я знаю, що тим буде добре, хто Бога боїться, хто перед обличчям Його має страх!

    13 А безбожному добре не буде, і мов тінь, довгих днів він не матиме, бо він перед Божим лицем страху не має!

    14 Є марнота, яка на землі діється, що є справедливі, що лихо спадає на них, мов за вчинок безбожних, а є безбожні, що добро спадає на них, мов за чин справедливих! Я сказав, що марнота й оце!...


    Еклезіаст 8. 8-14
     
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Ну і? Ви планували керувати світом, читай вітром?
     
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Ні.

    Але - пізно.Марно.
    Все це ловлення вітру.
    НЕ ВІРЮ.
     
  4. Mykola Lviv

    Mykola Lviv Member

    Вибираючи дитині подарунок на день народження (дитячий автомат, конструктор, компютер чи футбольний мяч) Ви вже впливаєте на долю іншої людини(дитини). І те куди ви її водите на морозиво - в дитяче кафе, чи бар де сидять прокурені відвідувачі і пють пиво. це найбільш яскраві приклади. А в загальному кожна наша дія впливає на інших людей незалежно усвідомлюємо ми це чи ні.

    Доречі цікавий факт про дистанційний вплив:
    ефект сотої мавпи
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Ви змішали до купи два різні поняття. Мій вплив на людину може бути ненав’язливим і нав’язливим, в випадку тиранічних знущань, проте на зміну людини впливає сама людина, бо за нею залишається вільний вибір яку поведінку обрати. Навіть, якщо я веду дитину в бар це всеодно нічого не означає. Дитина сама вибере один шлях чи інших.

    Забагато на себе беруть люди з таким баченням справи. Так виглядає, що люди хочуть все контролювати, перебирають функцію Бога.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Це так.
     
  7. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Навіть це є зміна завдяки зовнішньому поштовху. Кожна думка - зміна.
     
  8. morze

    morze Well-Known Member

    Змінитись людині заважає пам'ять! Чим більша пам'ять -тим менші зміни!
     
  9. ellis

    ellis Active Member

    Дивлячись на те як саме людина повинна змінитись. Якщо неохайного навчити за собою слідкувати або невправного добре ремонтувати авто, то це можливо. Але брехун не перестане брехати або бабій вештатися по дівках. Деякі риси характеру залишаться такими назавжди.
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. Konfeta

    Konfeta Well-Known Member

    Ні, людина не може змінитися.
    ellis, подтримую Вашу думку.
    Я по собі дивлюся - я ніколи не змінюся, не зможу, навіть якщо захочу.
     
  11. iso

    iso Well-Known Member

    Неправда. класика гласить:
    Хто пив і кинув пити - буде пити, хто курив і кинув, все одно буде курити, а хто вештався по дівках і перестав, той вже ніколи не буде вештатися:sad:
     
  12. morze

    morze Well-Known Member

    Людину, краще замінити, ніж виправити!
     
  13. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    це, тобто, як річ?:) тобто, між неживим предметом та людиною немає ніякої різниці?
     
  14. В Україні нема, бо ж правду ніхто не любить.
    Якщо ж не крав ти - не бійся правди!
     
  15. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    ох і нісенітниця... ну що ж - коли Вам так зручно - можете себе і далі урівнювати з речами

    а я себе з ними не урівнюю. і оточення у мене інше.

    моє оточення правду любить і за неї бореться. як хтось плюнув наму обличчя, то ми не мовчатимемо, а своє отримаємо - і правда буде за нами. нехай на поки що не державницьких рівнях, але і в образу себе не дамо.

    а можна, звісно, залягти на диван, ображеним на весь світ та зневіреним, нічого не робити і гострити критикою всього в інтернеті.

    я думаю, люди міняються - але це бува дуууууже рідко. і тут справа в тому, щоб людина змінилась саме сама або її змінив Бог - бо якщо вона змінитись не хоче, то ніхто на світі з неї нічого не зліпить
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Та невже? І де ж боротьба оточення принаймні за повернення жінкам їх статі?

    http://youtu.be/SYh3R4rpC-4

    Ясна річ, що і Ви, маюнка, і Ваше оточення на той час "малі були і голі", та зараз вже ж підросли!
     
  17. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. morze

    morze Well-Known Member

    Так кажуть працівники ірландської тюрми! А от живий предмет, чи неживий, можна здогадатись!
     
  19. Сьгодні начебто п'ятниця, а Ви мало того, що виставили своє неестетичне фото, ще й російською спілкуєтеся. Та добре, хворому усе пробачити можна.:haha:
     
  20. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відсутність почуття гумору,відсутність певної статевої самоідентифікації...хм...нє,таблетки безсилі...:morning1:
     
а де твій аватар? :)