чи може людина змінитись?

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем маюнка, 8 кві 2008.

  1. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    от питання: чи може людина сама змінитись? і чи може її змінити інша людина?
    багато хто кричить, що він хоче мінятись. те і се, третє і десяте. а чи під силу це нам? якщо так - то до якої пори?
    поговоримо:)...
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Zonder_ofecir

    Zonder_ofecir Well-Known Member

    Відповідь: чи може людина змінитись?

    Людина міняється все життя. Змінюють її як і люди так і життєві ситуації.
     
    • Подобається Подобається x 9
  3. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    Відповідь: чи може людина змінитись?

    то з одного боку. і вони людину не те щоб змінюють, а скоріше спонукають більше чи менше проявити свої риси. але певний образ вона має. відносно незмінний. а потім якось вирішує раптом, що треба мінятись. чи вдасться це людині?:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Уляна

    Уляна Well-Known Member

    Відповідь: чи може людина змінитись?

    Незнаю. Мої знайомі які багато кричали що хочуть помінятися, робили поки їм це подобалося( ніби якась гра, яка спочатку подобається, потім надоїдає а з часом про неї забувають) і в кінцевому рахунку вони якими були такими і залишилися. А ті що мінялися то їх обовязково гупнуло життя так по голові, що світ був немилий. Хоч не хоч а прийшлося, бо так дальше жити неможна було.
    А взагалі думаю що якщо добре обдумати свої вчинки, те як ти живеш і чи це правильно, а ще послухати думку про твою поведінку стороню людину і на кінець дуже захотіти то помінятися можна.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: чи може людина змінитись?

    Людина може мінятися сама. Інші міняти її не можуть. Та і чого іншій людині пхатися до Божого створіння? Проте людина може мінятися будучи біля когось, в певних обставинах, чи наприклад, закохавшись. Добре, якщо потім, коли певне зачарування минає чи змінюються обставина, вона не міняється на таку, як була, чи ще гіршу.
    А взагалі, тут багато про це говорилося. http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=31378

    Є один момент іще. Людину може змінити Бог. Хоча це радше людина міняється. Стає такою, якою вона є, що в ній уже закладено, але чого не бачила в собі раніше. Оце можливо. Це називається метаноя.
    Знаю одну сім'ю. Мама дівчини ТАКА особа, що просто пожирає все навколишнє своїм негативом. Надзвичайно сильна негативна енергетика (чи як це назвати?). І дівчина була такою ж. У що я досі повірити не можу, бо вона цілковита протилежність своєї мами. І її чоловік завжди відверто каже, що вона змінилася, бо відкрилася на Бога і Він їй відкрив справжню її. Переміна дивовижна. І вже купу років. Думаю, що то вже назавжди.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: чи може людина змінитись?

    Але в межах закладеного генами ...каркасу.Як кажуть - вище себе не стрибнеш.
    А справжні риси проявляються в екстремальних ситуаціях,що потребують вольового рішення.
     
    • Подобається Подобається x 8
  7. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: чи може людина змінитись?

    якщо сильно захоче, то вдасться
    просто час від часу буде "зриватися" як алкоголік, що кидає пити :)
     
  8. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: чи може людина змінитись?

    1. люди не міняються.
    2. змінити можна лише ставлення до певних частин суспільного життя.

    все.
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    Відповідь: чи може людина змінитись?

    ЛЮДИ НЕ МІНЯЮТЬСЯ, ЦЕ АКСІОМА...
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Відповідь: чи може людина змінитись?

    Ніщо ніколи не змінюється.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Відповідь: чи може людина змінитись?

    Не міняється.Можна змінити "оболонку" , пристосуватись до певних умов, створити образ для когось. але внутрішнє Я, свою сутність не поміняєш.В душі завжди залишиться людина такою якою вона є насправді,бо себе не обдуриш.
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    Відповідь: чи може людина змінитись?

    з тих людей,що я знаю змінювались або ті,що мали зустріч з Богом, або(нааааааабааааааааааааагато менше,та все ж...) - ті, що потрапляли в армію.
    ну,але і в буденних ситуаціях в людини мають проявлятись її справжні риси. певні риси характеру є сталими, а от те,яку поведінку вона обере в отих самих екстремальних ситуаціях - це може змінюватись(під дією різниз обставин).
    ок:) тоді інше питання: що значить "сильно захотіти"?
    маю знайомого,який каже,що він дуже хоче помінятись,що йому треба мінятись і т.д. поки що тільки каже... так,певні зміни є. але тут ще,на мою думку,потрібна міцна підтримка.
    еге ж. Бог є добро безконечне. і в нас закладене добро. тому, коли ми ідемо проти добра, ніби саме життя противиться нашій поведінці. бо це - неприродньо для нас.
    а втім,скільки є зла кругом.
    от з чого почати мінятись. я думаю, що із слова. того,що було спочатку...
    а що як поговорити зі своїм я? якщо твоє "я" тобі не подобається,якщо ти розумієш, що все життя то було не твоє справжнє "я"?...
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: чи може людина змінитись?

    залежить від віку....

    при тому людина завжди міняється, повільно, або швидко, в добру сторону, або погану...
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Відповідь: чи може людина змінитись?

    все рівно вилізе рано чи пізно.
    а може це і є якраз справжнє?подобається комусь чи ні. а от я так!в цьому і відмінність людей один від одного, що всі ми різні
     
  15. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    Відповідь: чи може людина змінитись?

    так.відмінність є. але звідки людина завжди знає, що вона така? просто тому, що їй ХОЧЕТЬСЯ такою бути? зміни потребують дій. а ми,знову-таки,лінуємось...
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: чи може людина змінитись?

    людина може змінитися, бо може змінити спосіб мислення
    я змінила спосіб мислення з негативного на позитивний, з песимістки стала оптимісткою
    то в мене забрало біля двох років, але зусилля були того варті
    просто в якийсь час зрозуміла, що треба жити легко, щасливо, мати спокій на душі, бо більше я того негативу, назвемо так, не витримаю
    і так як не всі обставини можу змінити, єдиний вихід - змінити своє ставлення
    бажання змінитися настільки сильне, наскільки сильно ти хочеш того що отримаєш при зміні
    а чого найбільше хоче людина? бути щасливою незважаючи ні на що
    імхо, хороша нагорода за зуссилля
    тобто, я сама захотіла змінитися, щоб полегшити собі життя

    а щодо підтримки... хм... швидше навпаки - "як ми в такій .... халепі, а ти спокійна, як тобі може бути байдуже?"
    та мені далеко не байдуже, я якраз думаю, як це вирішити, просто думаю спокійно без заламування рук і причитання про тяжку долю і т.д.
    ну от так приблизно :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. SatYr

    SatYr Well-Known Member

    Відповідь: чи може людина змінитись?

    В більшості люди не міняються, але це можливе. Наприклад якщо людина починає переглядати своє життєве кредо, от тоді і нищиться фундамент, а саме певні правила та заборони, які стояли до того зникають. Це і змінює людину, проте в більшості в такій ситуації людина значно змінюється. Тому то люди і не йдуть деколи на поступки, аби вони не потягнули за собою інші, аби не було щось схоже на ефект доміно.
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Текіла

    Текіла Member

    Відповідь: чи може людина змінитись?

    Людина міняється протягом життя. в різні його періоди під впливом різних життєвих ситуацій, людей (в сенсі, не самі люди її міняють, а люди швидше впливають на її бачення певних речей, усвідомлення чогось, в цьому сенсі). Людина міняється і в залежності від своїх бажань, (тобто мабуть підкоректовує в собі ті риси, які є їй потрібними або навпаки небажаними для досягнення певної мети). Може мінятись як в кращу сторону, так і в гіршу (в моральному плані). Але мабуть завжди вдосконалюється, оскільки набирається нових вмінь, навичок та досвіду.

    Чомусь виникла асоціація з річкою - людина як річка, вона протікає, іноді вони глибока іпоноводна, іноді забруднена і мілка, але постійно змінна. Проте в суті своїй все одно залишається річкою.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    Відповідь: чи може людина змінитись?

    я знаю людей,які як стояча вода - як озеро.

    якось я некоректно в цій темі пояснила, про що би хотіла поговорити. а хотіла з"ясувати от що: якщо людині не подобається бути такою,якою вона є, то чи може вона самотужки змінити себе? як і з чого їй розпочати? чи не будуть їй заважати в цьому усталені "вейз ов лайф", оточення і т.д. чи, міняючись, людина змушена змінювати і реальність навколо себе?
     
  20. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: чи може людина змінитись?

    змінитися можна але так мізерно, що й сам не помітиш.

    а щоб кардинально змінитися то треба мати неординарну волю, характер і талан
     
    • Подобається Подобається x 4
а де твій аватар? :)