Чи має "еліта" право на квартири?

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем KabMiner, 7 лют 2008.

?

Чи має "еліта" право на квартири?

  1. Так мають - вони постраждали через те, що влада неналежним чином виконує свої обовязки.

    11,1%
  2. Ні не мають - самі лопухи, то нехай самі і викручуються.

    55,6%
  3. У мене свій варіант відповіді:....

    22,2%
  4. Не знаю

    11,1%
  1. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Прочитав на Обкомі цікаву статтю одного адвоката, який стверджує, що постраждалі від афери "Еліта-центру" не мають ніяких прав на отримання квартир.
    http://www.obkom.net.ua/articles/2008-02/06.1105.shtml
    А яка ваша думка?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Чи має "еліта" право на квартири?

    Якщо порівнювати аферу з базарним лохотроном то там звісно нікому гроші ні разу не повернули. Але... Винні є. І хтось має тих винних шукати. А натомість ситуація була така, що певні ..люди кришували злочинців. І якби хотіти дізнатись хто - в дві секунди б вияснили. Але довгий час було всім байдуже... Бо простіше всього було розвести усім руками і сказати - самі винні, що лохи.
    Згрубше, це схожа ситуація. Я не юрист, але стикалась з адвокатами. Ви не задавались питанням, яке завдання адвокатів? Знайти істину? Чи знайти дірки чи статті в законах, щоб виправдати когось? Думаю автор і в статті керувався цим принципом. Простіше сказати самі Ви дурні, або на замовлення опозиції написати - роздають НАШІ квартири лохам. А ще простіше - розрекламувати себе таким чином говорячи - частіше звертайтесь до юристів. Трудоємкіше покопатись в іноземних законах та знайти рамки-засади на яких там працюють будівельні організації.
    А я знаю АДВОКАТІВ які потрапили у ситуацію з подібним кидаловом у Львові. Цього автор не врахував.
    Люди стали лохами, тому що їх держава не прописала правила гри на житловому ринку. Єдине, що суми наскільки мені відомо були меншими аніж за квартири на вторинному ринку, тому хтось має повернути людям ті суми (чи проіндексовані). Хто? Шукати треба істинно винних в тих аферах і звідти знімати, а не просто тягнути з бюджету. (А винні впевнена легко знайдуться, просто треба щоб їх захотіли знайти як завжди)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи має "еліта" право на квартири?

    я майже повністю згідна з автором
    просто так видавати квартири ніхто нікому не повинен
    є злочин, має бути слідство і суд і відшкодування потерпілим завданої майнової і моральної шкоди
    інші варіанти дещо дивно виглядяють: юридичних підстав точно нема для того аби держава надала готові квартири
    я розумію, що людей шкода, але то емоції, а керуватися в ції справі емоціями не варто

    щодо законодавства: треба його вдосконалювати, це безспірно
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)