Чи критикувати Церкву?

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Liliyah Romanova, 26 бер 2007.

  1. FeRmatta

    FeRmatta Well-Known Member

    Відповідь: Чи критикувати Церкву?

    справа в тому, що в церкві хрестять православними іменами
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи критикувати Церкву?

    У всіх православних?
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи критикувати Церкву?

    Я думав, що єврейськими, і взагалі ЩО таке православні імена?
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. volk

    volk Well-Known Member

    Відповідь: Чи критикувати Церкву?

    Якби була свята Зоряна (хоча я не впевнений), то в її ім"я би похрестили.
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи критикувати Церкву?

    Для того, щоб зоряна стала святою, її спершк треба охрестити, нє?
     
  6. Олена_ua

    Олена_ua Well-Known Member

    Відповідь: Чи критикувати Церкву?

    Моя дочка є хрищена в це ім’я. Я його сама вибрала і всі в моїй сім’ї його підтримали. Це питання було підняте через тлумачення цього імені. Але ж хто тлумачить імена, як не самі люди. ;)
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи критикувати Церкву?

    Імя - то серйозна справа, воно дається згори.
     
  8. Олена_ua

    Олена_ua Well-Known Member

    Відповідь: Чи критикувати Церкву?

    Поясніть будь-ласка...
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи критикувати Церкву?


    Знати імя - означало володіти ним у певній мірі. Це випливає з старовинних еврейських передань та рукописів. Зверніть увагу, Господь не хоче, щоб ми називали Його Імя надаремно. Адам, будучи в раю мав право давати імена всім звірам. Тобто бачимо, що імя не є просто так, а давай.... навіть тоді, коли ми думаємо що ми самі даємо імя. Кожне імя має своє значення. Коли моїй старшій було 3 роки, вона сказали як я повинен назвати новонароджену дочку.... правда я не послухав....

    Додано через 37 секунд
    Доречі, назвіть любе імя і я скажу ЩО воно означає....
     
  10. Олена_ua

    Олена_ua Well-Known Member

    Відповідь: Чи критикувати Церкву?

    :) Ловлю на слові.... ім’я Зоряна.
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи критикувати Церкву?

    Ранішня, ранкова.

    Додано через 2 хвилини
    Доречі, а знаєте, що означає імя Ісус?

    "Бог допоможе" - таке от значення цього імя.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Олена_ua

    Олена_ua Well-Known Member

    Відповідь: Чи критикувати Церкву?

    А вона у мене така і є:) , бо народилася вранці:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Чи критикувати Церкву?

    А яке це було ім"я?
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи критикувати Церкву?

    Йосафата.
     
  15. volk

    volk Well-Known Member

    Відповідь: Чи критикувати Церкву?

    Чому ж не послухались?
    Це я в тому плані, що людина може мати два імені, одне для світу, друге для Бога, як в монахів, наприклад. Звертаючись в молитві, згадуємо ім"я, дане при хрещенні, а в паспорт пишемо ім"я мирське.
     
  16. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи критикувати Церкву?

    Є в нас ліва рука і права, ліва нога і права та інші частини тіла. Разом вони утворюють тіло. Цим тілом керує голова \мозок\. Якщо ліва рука забруднидась, голова подає необхідний сигнал і права рука її очищає або миє. Якщо в тій, чи іншій ділян-ці тіла або в органі виникло захворювання, імпульс від хворої ділянки, чи органа йде до голови і від голови до хворої ділянки або органа. При цьому підключаються складні процеси саморегуляції, під час яких виділяються специфічні речовини та антитіла, які є теж складовою частиною цілісного організму, направленою на самозбереження. В кінцевому рахунку, якщо не буде стороннього негативного або не професійного втручання, певна ділянка чи орган оздоровляться. Це є наш, так званий мікрокосмос.
    Все аналогічно так само і в макрокосмосі. Кожен з нас є член Тіла Христового. Голова цього Тіла є сам Ісус Христос. Якщо в людини виникає якесь захворювання, чи проблема, вона читає молитву « Отче наш», інформація йде до Голови і від Голови знову до людини. Створюються такі обставини, при яких людини отримує необхідну допомогу від інших людей, які є членами Того Самого, Одного Тіла, завдяки імпульсному зв'язку з Головою.
    Ми, всі люди, це одне тіло, головою якого є Христос ! Він керує нашим Цілістним Організмом ! Від нього треба черпати енергію під час окремої і спільної молитви. Не блукати у святкові дні по лісах і ставках, відділяючись від людей \Тіла Христового\, пристаючи іноді до тіла дияволового, а збиратись на спільну молитву
    у храмі Божому-церкві, яка побудована на подобу тіла Божого, де верхній купол-це Ісус Христос, а нижні купола-це люди. Не дивіться на священників, які можливо іноді через свою людську природу випадково скажуть щось не так. Не нам судити їх. Для всіх суддя один-Господь Бог ! Не судіть і судимі не будете ! Ви разом із священником є одним Тілом Христовим, як і з іншими людьми. Робити будь-яку недобру справу проти інших людей_ це все одно, що робити проти себе. Якщо на тілі появляється нарив, хірург його видаляє. Тому всім нам слід подумати і зробити все, щоб не бути отим «наривом» на Тілі, який Хірургові прийдеться видаляти.
     
  17. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Чи критикувати Церкву?

    Церква Ісуса Останніх Днів,нє?
     
  18. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи критикувати Церкву?

    Нє, New Shrek ! Ви напевно маєте на увазі церкву Свідків Єгови, як церкву Останніх Днів, придуману в минулому столітті. Церква Ісуса існує від народження Ісуса Христа і буде існувати Вічно !
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Відповідь: Чи критикувати Церкву?

    Допис від coolzak
    церква не може нагинатись під кожного - це люди повинні іти до церкви

    1) Епітафія для того і проголошується, щоб виявити співчуття рідним і близьким, підвести невеличкий підсумок життя конкретно цього покійного, тобто наблизитись максимально до конкретної людини її родини. Невже всі такі зайняті, що навіть на мін. уваги не заслуговуємо.
    Тому розібратись треба було !.

    2) Священник міг бути з іншого храму, тому особисто не знав про цю сім'ю, тому розібратись треба було!.

    3) Оскільки навіть як священник і парафіяни з одного храму їх просто може бути багато і особисто їх знати він не зобовязаний, тому розібратись треба було безпосередньо перед похованням!.

    4) Священник міг забути назвати. Деколи, щоб когось не забували, читають по написаному, але тоді священник міг тупо не знати хто є хто. Тому розібратись треба було!.

    5) Можна було сказати не чоловік, а коханий.
     
  20. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи критикувати Церкву?


    Критикувати Церкву не варто. Церква- це ми та Ісус Христос. Критикувати Церкву, значить критикувати Ісуса Христа. Друга церква -споруда, дім спільної молитви - це містичне тіло Ісуса Христа.
    Якщо когось критикувати, то хіба що членів Церкви. З іншої сторони- не судіть і судимі не будете..., хоч мовчати на гріх- теж гріх. Тому потрібно слухати голос серця свого, а не розуму.
     
а де твій аватар? :)