Чи є Папа Римський намісником Бога ?

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем SatYr, 15 бер 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Levko

    Levko Well-Known Member

    Згідний! Чому ж незгідний?

    По перше, там взагалі мало про що говорилося.
    По-друге, майже весь час літургії займали сумні і незрозумілі співи. Проповідь на 10хв., котра була в тому ж самому дусі, що й співи і все!
    Після того приходило щастя що все закінчилося нарешті...:)

    А якщо серйозно, то в основному говорилося про те які у нас гарні звичаї, обряди, яка бідна і нещасна Грекокатолицька церква і яких гонінь вона зазнала за совітів..., ще говорилося про те, що нам треба завжди так жити так щоб не грішити...
    А як ти міг жити і не грішити, коли ти не прийняв Ісус Христа, не народився згори?!
    Звідки ти міг взяти силу не грішити, якщо ти є старе невідроджене творіння, котре не пізнало Христа?!
    Так виходило, що ти ще в більший самоосуд залазив після того...
     
    Останнє редагування: 29 кві 2015
  2. talavoda

    talavoda Well-Known Member

    То чому Ви так лякаєтесь всього католицького?
    Літургія - це зовсім не сумні і незрозумілі співи... Вона вся побудована на Писанні і насправді різна... і підчас кожної літургії читається Євангеліє, тому мене завжди дивує, коли Ви кажете, що не чули в церкві Святого Письма. Можливо, щоб це зрозуміти і почути, потрібно просто вникнути. Але якби там не було, Ви колись казали, що зустрілись з Ісусом ще будучи католиком...
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ЛОР потрібен, яу я і казав. Людина чекала коли то все закінчиться.
     
  4. Levko

    Levko Well-Known Member

    пані талавода, такого я не казав...!:)
    А оце я казав! І не раз...
    Але зустрівся з Ісусом ще будучи католиком не тому, що там в церкві проповідували про Ісуса. Там про Ісуса, про народження згори ніхто не проповідує...
    Я зустрівся з Ісусом, через чудо зцілення моєї мами, коли я однієї ночі віддав Йому своє життя, лиш би Він зцілив її. І Бог відповів... Після цього випадку, коли я зустрівся з Живим Богом, коли Він торкнувся мого серця, більше в ту церкву в котрій я виріс ходити уже просто зміг... і досі не можу...
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    пані Талавода, Левко такого не казав, Левко казав, що не чув в церкві про Ісуса, а Письмо він чув!:)))
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    хрещення і є народження згори.
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  7. Levko

    Levko Well-Known Member

    Є велика різниця між тим коли говорять про живого Ісуса і тим, коли говорять про Письмо, коли навіть читають Письмо...
    От маєте свідків за приклад - і читають і вивчають Письмо, а Ісус взагалі у них ні при чому...
    Я не порівнюю свідків до католиків, католики християни, а свідки ні, я просто привів приклад того, що можна читати Письмо, але при тому не знати живого Ісуса...
     
  8. Levko

    Levko Well-Known Member

    неправда!
    Хрещення- є хрещення, а народження згори -є народження згори. Це дві різні речі...
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Неправда.
     
  10. Levko

    Levko Well-Known Member

    :)
     
  11. talavoda

    talavoda Well-Known Member

    А про якого Ісуса, на Вашу думку, говорить Святе Письмо? Якщо я не помиляюсь, то Ви самі завжди говорили про те, що не потрібно слухати пояснень і тлумачень, а тільки читати Біблію і Бог відкриє правду...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    І говорити про живого Ісуса можуть неправду. То питання до людини, а Письмо не винне.
     
  13. Levko

    Levko Well-Known Member

    Письмо то говорить, біда в тому, що в церкві не говорять...

    От сьогодні, наприклад після обіду, я малював етюд в парку поряд з Грекокатолицькою церквою і там йшла якраз служба, все можна було чути з вулиці, бо був мікрофон. Я навмисне слухав все, що співали і про Ісуса нічого не почув, зате все служіння було так ніби присвячене Марії, співали - "мати Божа, спаси нас", а потім в кінці десь протягом півгодини(!) читали одну й ту саму молитву "богородице Діво"...
    Я нічого не вигадую, що почув те і пишу... А ви кажете в церкві проповідується Ісус...
     
    • Тупо Тупо x 1
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    І навіть не чули "Христос Воскрес"?о_О

    навіть якщо відкинути всю Літургію, сьогодні зачитувалася Євангелія (по всіх храмах) про зцілення розслабленого Ісусом.

    Хто має вуха, то чує, а хто немає, то нема на то ради. Я вже не говорю, що і проповідь була повязана з цією цитатою.

    Про що це говорить, Левко? Єдине ваше спасіння, це ЛОР.
     
    • Тупо Тупо x 1
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Так, Левко, ви праві, це тупо. Але факт є факт. Або ви не чуєте, або обманюєте.
     
  16. Levko

    Levko Well-Known Member

    Класно!!!
    Навіть про зцілення говорять... !
    Але напевне не про фізичне, а тільки про духовне зцілення, бо у вас "хвороба то воля Божа"...:mocking:
     
  17. Levko

    Levko Well-Known Member

    Не обманюю!
    Я ж написав, що то було після обіду, очевидно то не була недільна літургія, а якась вечірня, чи молебен.. не знаю, але ніякого читання Євангелії про зцілення розслабленого я не чув... Натомість суцільна молитва до Марії...
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ви ітак нічого не чуєте, що вам говорити?
     
  19. talavoda

    talavoda Well-Known Member

    Так... це, напевно, був молебень до Матері Божої. Травень у Католицькій Церкві присвячений Богородиці.
    А під час сьогоднішньої Літургії читання було таке http://dyvensvit.org/bible-daily/2015-05-03

    Я тільки хочу підтвердити що так і було...
     
    Останнє редагування: 4 тра 2015
    • Подобається Подобається x 1
  20. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ще раз прошу шановне товариство звернути увагу на тему дискусії.

    Тему наразі зачинено - до переносу останніх повідомлень у відповідну тему. Якщо маєте уяву, до котрої з існуючих тем їх перенести - прошу в ПП.
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)