Чи є Папа Римський намісником Бога ?

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем SatYr, 15 бер 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Levko

    Levko Well-Known Member

    Можливо... В ті часи також багато було введено інших заблуджень і перекручень віри, але то не означає, що я маю все це приймати...:)
    Ви пишете щоб тільки я зрозумів, чи щоб і самій зрозуміти?
    Можливо і означає це, але то все буква. Мені від того ні холодно, ні тепло, бо я пересвідчився на власному житті, що церква не спасає, спасає Ісус!
    Хоча я був католиком, ходив щиро в церкву, вірив, але попри все те моє життя було ніяке- я жив в пригніченні, в злобі, в страхах, у невпевненості в майбутньому, в страсі потрапити в пекло після смерті, я втратив був сенс життя, до того всього ще й спіткало раптове каліцтво мою найріднішу людину. Церква нічим мені в той час не могла допомогти, не могла мене звільнити від тих усіх речей. І я би напевне до кінця життя мучився так і до того всього ще й пішов в пекло на вічні муки, як би не Ісус.
    Тільки після того як я довірив своє життя Богу- усе кардинально змінилося! Прийшло справжнє життя- прийшов мир, радість. впевненість в майбутньому, найрідніша людина чудесним чином була зцілена...
    І тому коли ви говорите про якусь ексклюзивність КЦ для мене то є смішно.
    Так само було би смішно якби якийсь протестант говорив про винятковість протестанської церкви...
    Справжнє життя і спасіння приносить не церква, а Ісус.
    Можна бути в найкращій і найістиннішій церкві, але якщо в серці не живе Ісус, то все це обман і марнота...!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Гм. Чому в мене не так? Може, як каже Михайлович, в консерваторії что-то подправіть?
    Звісно, в цьому Церква винувата...
    А чому Ви цього в Церкві не зробили?
     
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Слава богу.

    Який стосунок поняття "бог" має до поняття "церква"? Який стосунок поняття "кінематограф" має до поняття "кінотеатр", а "спорт" до "стадіону"?
     
  4. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Для мене - ніякого. Але мушу говорити з Левком на його мові.

    Я б хотіла подивитись в очі тій людині, котра сказала Левку, що спасає церква.
     
  5. Levko

    Levko Well-Known Member

    Я такого не говорив...:)
    Я не казав що церква в цьому винувата, я казав, що церква не могла вирішити це.
    Тому що в церкві я не чув про Ісуса.
    Як я міг до Нього прийти, якщо там про Ісуса не проповідувалося...:dntknw:
     
  6. Levko

    Levko Well-Known Member

    Є один чоловік на форумі, з котрим я уже 7 років кожен день спілкуюся... Можете йому в очі подивитися. Він мене має за сектанта, бо я не в його церкві...:)))
     
  7. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    о_О Може ви в мечеть ходили?
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. Levko

    Levko Well-Known Member

    :)))
    А що ви хіба чули колись в церкві щоб священник говорив про те що Ісус вас любить? Чи може чули про народження згори без якого, Ісус каже, неможливо ввійти в царство Боже...?
    Я не чув ніколи...:dntknw:
     
    Останнє редагування: 29 кві 2015
  9. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Левку, а як могла церква вирішити каліцтво рідної Вам людини?
    :crazy:
    А про що говорили у Вашій церкві?

    Ні, то без задніх думок, бо в моєму костелі ні про що інше не говорять. Цікаво просто.
    Гм. Минулої неділі читали Євангеліє від Івана, де Ісус говорить, що він добрий пастир, бо знає своїх овець, а слідом за тим було казання, в якому священик розказував саме про любов Ісуса до нас.
    Бачите, Левку, це всього лиш Ваш досвід, але це не означає, що треба узагальнювати відразу.
     
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Це якийсь прикол. Ніколи такого не чув.
     
  11. Levko

    Levko Well-Known Member

    Ніяк не могла, тому що там не проповідувалося про зцілення, там навпаки, говорять, що хвороба- то воля Божа... :crazy:
    То не прикол, так воно і є насправді.
    То не мій тільки досвід.
    Море "віруючих" людей так живуть і мучаться, навіть не підозрюючи, що є інше, набагато краще життя в Ісусі Христі...
     
  12. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Нє, у Вашому випадку сто процентів було краще змінити церкву.

    Але "там" - це не всюди.
    Життя в Ісусі Христі-2?

    А я знаю купу "віруючих", котрі не мучаться ніде. Але чи церква і Папа в тому винні?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. manur

    manur Well-Known Member

    А до чого тут мечеть? Іслам визнає пророка Ісу. Навіть, вроді, визнає його народження в результаті непорочного зачаття. Просто, не визнає його ні Богом ні сином Божим.

    І ще цікава деталь : єдина!!!! жінка, яка в Корані згадується на ім"я - це Марьям (мати пророка Іси).

    Наголошую : єдина жінка, яка згадується на ім"я!!!!
     
  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    о_О Хіба так можна? Панотець скаже шо Левко перейшов у секту.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    і тому перейшов в іншу церкву. Невже в іншій церкві - інший Ісус?:mocking:
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А ходили до ЛОРа? Ото ж бо....:)
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    :haha:

    То Левко, не церква винувата, що ви не чули. Глухому можна у вухо з мегафону кричати.... не поможе...
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    То ж тре, як круто диявол закрутив мозги.
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Левко, ви ж лукавите. Ви пишите: Справжнє життя і спасіння приносить не церква, а Ісус. І в супереч такому бравому спічу міняєте церкву.

    Чому? Тому що для вас насправді слова Справжнє життя і спасіння приносить не церква, а Ісус є порожнє місце. І нічого тут обманювати народ, що ваша секретна інкогніто секта і церква одне і те ж. То неправда. Нєтуж, братику, що собі вибрав, те і маєш. Що покинув, то не твоє. Якби то було б одне і теж, ви, Левку, не міняли б оде на друге. А раз поміняли, значить є різниця, а якщо є різниця, то це вже різне.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. talavoda

    talavoda Well-Known Member

    Левку, про які заблудження і перекручення Ви говорите?
    Catholikos (грец.Καθολικος), що означає «соборний», «загальний», «всесвітній».
    Саме ж слово Соборна означає - обєднана; неподільна.
    Чи Ви не згідні з таким опреділенням Церкви?

    Також щоб зрозуміти Вас.

    I також хочеться запитати: про що тоді говорилось у Вашій церкві?
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)