Чи є Папа Римський намісником Бога ?

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем SatYr, 15 бер 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    ? Мих тут есть чужие и свои ветки?
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Є тема "апостольська церква", а є тема "свідки".
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    так это говорит о предмете обсуждения а не о фейсконтроле на входе ... по-моему это очевидно ...
     
  4. friz

    friz Well-Known Member

    Я вважаю, що папа є дійсно намісник "бога трійці" на землі,йому навіть Гундяєв руку цілує,а це означає, що вищого за папу не має.
     
  5. аксакал

    аксакал Дуже важлива персона

    Поцілунок цей мене наводить до інших асоціацій: чи не куплять на кирилові гроші від торгівлі тютюном "ганчарське поле"?

    ---------- Додано в 10:31 ---------- Попередній допис був написаний в 10:28 ----------

    1 січня, а Папа працює:
    "У середу вранці, в перший день Нового, 2014 року, коли католицького Церква латинського обряду святкує урочистість Пресвятої Богородиці Діви Марії, о 10-ій годині римського часу Вселенський Архиєрей Франциск очолив у базиліці святого апостола Петра урочисту Святу Месу, розпочинаючи Новий Рік Божим благословенням для всього світу та відзначаючи також і 47-ий Всесвітній День Миру. Цьогорічне послання Папи з цієї нагоди має назву: «Братерство – фундамент і шлях до миру»...
    Опівдні Вселенський Архиєрей проказав з понад сотнею тисяч вірних, що зібрались на площі святого Петра у Ватикані та на довколишніх вулицях, молитву «Ангел Господній»."
    (з сайту радіо Ватикана)
     
  6. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    При тих антикатолицьких настроях, які панують у Россії - навряд. Мова швидше буде йти про країни де стикаються інтереси католицизму і православ я.
     
  7. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Римський Папа Франциск заявив, що може наслідувати приклад свого попередника Бенедикта XVI, і не залишатиметься на Святому Престолі до кінця життя.

    [​IMG]


    http://bbc.in/1HT9wK6
     
  8. Dev

    Dev New Member

    В світлі останніх подій, я все частіше почала розмірковувати над духовними речами. Наприклад мене давно цікавило питання про папу римського, чи дійсно він наставник Бога на землі.
    Власне те, що відбувається в будь-якій церкві, та реакція на це папи римського мене сильно бентежить, адже все це повністю суперечить тому, що я особисто прочитала в святому письмі. Наприклад.. саме звернення до папи римсьго: " отець святий", "папа, наставник Бага на землі" адже в матвія 23 розділі сказано: 8. А ви вчителями не звіться, бо один вам Учитель, а ви всі брати.
    9. І не називайте нікого отцем на землі, бо один вам Отець, що на небі.
    10. І не звіться наставниками, бо один вам Наставник, Христос.
    11. Хто між вами найбільший, хай слугою вам буде!
    12. Хто бо підноситься, буде понижений, хто ж понижується, той піднесеться.
    (Від Матвія 23:7-12)
    Якщо розглянути цей уривок по віршам і проаналізувати, то стає очевидним, що повністю все робиться не так як вчив Ісус Христос. Це стосується і титулу "наставник" і "отець". Можна багато про що говорити, але для мене вагомим аргументом є те, що я особисто прочитала в Святому письмі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А хто такий Баг?

    І ще запитання.
    Ваш нік "Dev" скорочено від "Devil"?:mocking:
     
  10. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Нащо Ви дурницями переймаєтесь?
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Юда цілував Ісуса, який висновок?
     
  12. Robert

    Robert Well-Known Member

    Де то Ви таке вичитали? Може, Ви щось переплутали? На жаль, у багатьох є хибне і спотворене уявлення.

    До речі, в повному титулі папи є таке : Раб рабів Божих (Servus Servorum Dei).
     
  13. Robert

    Robert Well-Known Member

    По воскресінні Христос потвердив Петрові його місію - "Паси ягнята Мої!... Паси вівці Мої !" (ІВ 21, 15)
    Папа також є знаком противу, провокацією. Про самого Христа сказав старець Симеон, що Він буде знаком, якому будуть противитись. Ісус говорить : " Переслідували мене - переслідуватимуть і вас. А слово моє зберігали - зберігатимуть і ваше."

    Папу ще називають "Намісник Христа". Цей титул вказує не так на достойність, як на служіння - раб рабів Божих. Зрештою, не тільки Папу наділяють таким титулом - кожен єпископ є вікарієм (намісником чи затупником) Христа щодо довіреної йому Церкви.Папа є таким щодо Римської Церкви, а через неї й щодо всіх церков, які мають з нею спільноту.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  14. Levko

    Levko Well-Known Member

    Католицька- це тільки деномінація, конфесія..., гілка в християнстві...
    "Церква Христова", чи "Невіста Агнця" за котрою Він прийде є значно ширшим поняттям...
     
    • Тупо Тупо x 1
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ага, з найрізноманітнішим толкуванням Письма. Так Левко? Вступивши в болото, не кажіть, що всі в болоті.
     
    • Тупо Тупо x 1
  16. talavoda

    talavoda Well-Known Member

    Зверніть увагу на значення слова "католицька".
    Назва походить від грецького слова catholikos (грец.Καθολικος), що означає «соборний», «загальний», «всесвітній».
    The term Catholic (usually written with uppercase C in English) was first used to describe the Christian Church in the early 2nd century.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  17. Levko

    Levko Well-Known Member

    Я і не казав ніколи що ви в болоті...:)
    Звернув.
    І що?
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    тому що ми не по одній стороні барикади.
     
  19. Levko

    Levko Well-Known Member

    Які барикади?!:facepalm:
    Миху, то ви у своїй голові собі набудували барикади...:)
    Насправді
    "Одне тіло, один дух, ...
    Один Господь, одна віра, одне хрищення,
    один Бог і Отець усіх, що Він над усіма, і
    через усіх, і в усіх." Еф.4:4-6
     
  20. talavoda

    talavoda Well-Known Member

    Ви чомусь обминули другу частину допису.
    Термін Католицька був вперше вжитий для означення Християнської Церкви на початку 2 століття.
    Слово католицька означає соборна і Ви щоразу вимовляєте це слово у Символі Віри...
    Я не для суперечки пишу, п. Левку... пишу щоб розуміти. )
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)