Чи є на форумі екстрасенси?

Тема у розділі 'Життя форуму', створена користувачем Бійцівська Рибка, 6 вер 2010.

  1. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Це ж постановочна передача. Набирають акторів на роль екстрасенсів і всі справи.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Тобто пан Федоришин актор?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Звичайно тут будь-кого з вулиці не візьмуть, людина, як мінімум повинна мати хоч якесь поняття в цій справі, а все інше справа техніки. Щоу є шоу. Це не документальний фільм, хоч і при монтажу документального фільму теж використовують різні трюки, залежно з якою метою його знімають. Я знайшов багато людей безвісти зниклих та багато загублених речей, можу познайомити навіть з тими, кому допоміг в цьому, але було й дуже багато помилок в сприйнятті інформації, хоч щоденно працюю над собою майже 30 років, а на битві екстрасенсів все виглядає просто супер.
    Актор-професіонал. Хто нормально засвітився на битві екстрасенсів, автоматично стає ще більш "недосяжним" для простих смертних. В прийомній пустить ролик з битви екстрасенсів і декому вже стане легше, бо прийшов до "зірки".:haha:
    Якщо він справжній екстрасенс, то в будь-який час може бути й екстрасексом.:)
     
    Останнє редагування: 21 лис 2015
    • Смішно Смішно x 2
  4. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Яке поняття - страшні очі робити і "таємниці розгадувати"? Як напишуть в сценарії - так і зроблять. Там уже 50-ий сезон тої "Битви екстрасенсів", в кожному нові люди - порахуйте кілько їх уже.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    :)Доля правди в тому є... .
     
  6. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    театр одного актора :facepalm:
     
    • Тупо Тупо x 1
  7. Stefunja

    Stefunja Member

    Деякі екстрасенси над бідами людей наживаються і суми космічні називають
     
  8. Та нема наразі таких людей!!!Це гра акторів!Я одного разу подивилась та була в шоці!А моя маман вірить....
     
  9. SvetaPetruna

    SvetaPetruna New Member

    Я вірю що екстрасенси існують і це не актори.Просто на даний час дуже багато шарлатанів які обманюють людей,задля наживи.Так як в наш час екстрасенси стали дуже популярні.І люди звертаються до них,за допомогою.Кого обманули ті не вірять,але є і такі які дійсно допомогли і люди вірять в них і їхню силу.Просто перед поход до екстрасенса потрібно серйозно віднестися до пошуку,перепитатися людей,передивитися інформацію в інтернеті,відгуки.Я вірю і знаю що екстрасенси є.Бо сама на щастя попала до чесного і справжнього екстрасенса Сергія Кобзаря.В мене були дуже великі проблеми з якими сама не могла справитися.На прийомі відчула що попала в хороші руки.Сергій мені допоміг,за що я йому щиро вдячна.Тому вірю що екстрасенси є,один точно чесний.
     
  10. Valeryana

    Valeryana New Member

    Доброго дня! Екстрасенсорика дивна штука. Все ніяк не можу в ній розібратись. В цьому мені на допомогу приходить езотеричний магазин "Алхімік" там можна найти по цій темі цікаву інформацію яка допомагає у розвитку alhimik com ua . там навіть вроді є розділ такий. успіху Вам!
     
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Доброго дня і Вам, пані @Valeryana!


    Якщо Ви справді намагаєтеся розібратися в екстрасенсориці, то при нагоді погуляйте по нашому форумі. Тут можна всяке побачити. Навіть привидів)
    І ще одному пану тут дуже часто щось ввижається ;

    успіху Вам!
     
а де твій аватар? :)