Християнство

Чи є Бог? Відповідь неможлива!

Posted by vasnas on 7 бер 2016 відповідей - 1.328
?

Как Вы считаете, Бог существует?

  1. Я считаю, что Бог существует.

    61,5%
  2. Я считаю, что Бога не существует.

    11,5%
  3. Ни да, ни нет – у меня сложное мнение.

    19,2%
  4. Еще не решил.

    7,7%
  1. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    эээ, Рома-Рома ..... :facepalm:
     
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

  3. vasnas

    vasnas Well-Known Member

  4. vasnas

    vasnas Well-Known Member

    • Тупо Тупо x 1
  5. vasnas

    vasnas Well-Known Member

    • обговорення модерації
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    А можна посилання?

    Просто цікавість розриває.

    Прошу посилання на католицьку енциклопедію. У мене таке враження, що вас дурять.
     
  7. Hase

    Hase зайчик

    Вибачайте, рідко заходжу. Прошу дуже, жаль, знайшла лише англійською, але німецькою те саме: Easter - Encyclopedia Volume - Catholic Encyclopedia - Catholic Online
    2. Easter Eggs The custom may have its origin in paganism, for a great many pagan customs, celebrating the return of spring, gravitated to Easter. The egg is the emblem of the germinating life of early spring. Easter eggs, the children are told, come from Rome with the bellswhich on Thursday go to Rome and return Saturday morning.
    3. The Easter Rabbit The rabbit is a pagan symbol and has always been an emblem of fertility (Simrock, Mythologie, 551).
    6. The Easter Fire this is a custom of pagan origin in vogue all over Europe, signifying the victory of spring over winter.

    При тому, що вже слово Easter англійською і німецькою Ostern походить від давньоґерманської богині світла Естре. Розуміється дуже християнське походження. Взагалі різні ритуали на великдень та інші свята говорять якраз, що різні народи передняли свої старі язичнецькі походження.
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    нажаль, мені не допомогли іноземні тексти.
    Єдине, що можу сказати, що католицька церква не визнає язичницькі вчення.

    А те, що яйце є присутнє на Великдень, то зовсім не означає, що воно є якимось символом. Це є яйце і не більше і не менше. Не вживати яйця, бо воно у поган є символом чогось там - це смішно. Всяка їжа є можлива, якщо з нею не проводилися всякі поганські обряди. Християнство не може боятися яйця, чи кролика, бо воно є сильніше всяких язичницьких традицій. А отже, скакання через вогонь є гріхом, бо так язичники робили, це просто смішно. Виходить, що язичницькі традиції обмежують у чомусь християнство, а це також нон-сенс.
     
  9. jasvami

    jasvami Well-Known Member

    Деткам в познании(младенцам во Христе) - много чего кажется невозможным.
    А на самом деле, понять сущность Бога весьма просто, поскольку во всей Вселенной существует лишь один род живых сущностей - род богов(духов), а Бог - старейшина этого рода, объединяющий в своём теле(называемом нами Вселенной) весь свой род.
    Вещественная Вселенная состоит только из разных объединений духов! И при своей смерти все вещество распадается до состояния духов(эл. частиц)
     
а де твій аватар? :)