Християнство

Чи є Бог? Відповідь неможлива!

Posted by vasnas on 7 бер 2016 відповідей - 1.328
?

Как Вы считаете, Бог существует?

  1. Я считаю, что Бог существует.

    61,5%
  2. Я считаю, что Бога не существует.

    11,5%
  3. Ни да, ни нет – у меня сложное мнение.

    19,2%
  4. Еще не решил.

    7,7%
  1. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я думаю навпаки - Мих там і шукає неіснуючі речі.
     
  2. Robert

    Robert Well-Known Member

    Якщо вже зачепили тему інквізиції, то треба сказати, що існувала Папська інквізиція і інквізиція світська – наприклад, іспанська, особливо сувора.
    Світські інквізиції були встановлені державами, діяли самі по собі і не бажали втручання Церкви в особі її представників. Такими були, наприклад, Іспанська інквізиція, яка потім перетворилась в таємну поліцію (згадаймо Торквемаду) і Інквізиція Венеціанської Республіки.
    Тобто, необхідно розрізняти між однією і іншою інквізицією і не узагальнювати ці явища.
    Крім того, потрібно зауважити, що інквізиція не була органом Вчительства Церкви. Це був трибунал, що складався з людей, ніхто з яких не був непомильним. Тим не менш, Церква призначала в суд інквізиції людей високих моральних якостей і доктринально підготовлених. Багато хто з них вшановуються у лику святих і мучеників.

    А за помилки, допущені деякими з членів інквізиції, Папа Йоан Павло II попросив пробачення від імені всієї Церкви. На відміну від деяких режимів, які породили у багато разів більше число жертв, ніж інквізиція.



    Джерело: CREDO
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Прекрасне джерело про церковників від самих церковників. З маніпуляціями під стать російській пропаганді.
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    нє біл, а надоуміл.... чувчтвуй разніцу!:)))
     
    • Смішно Смішно x 2
  5. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    и не сомн6евался, я сомневаюсь в наличии источников на другом языке
     
  6. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    лЯпота ...
     
  7. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    какая из них не христианская? в какой из них не христиане? и какая из них не боролась с преступлениями против якобы господа? и что значит светская? все воцерковленные, все мессы и проповеди слушали, на исповедь ходили.
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Бо мені сі так хоче, шоб мати тему для дискусії, нє?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    що ви відчуваєте, коли знаходитеся в приміщенні церкви?
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    а хз, сто лет не был ...
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  11. Hase

    Hase зайчик

    Не суперечу, Миху :) Оскільки обрізання це НЕ ХРЕщЕННЯ! Це зовсім різні речі. До Ісуса КОЖЕН єврей АВТОМАТИЧНО належав свому Богові. Це була ЙОГО нація, ним же започаткована для керування над людьми.
    Обрізання мало смисл контракту між євреями і Богом. При чому жінок ж не обрізали :) чи не так?
    хРЕщЕННЯ ж це показ, що людина ХОЧЕ поклонятися і жити за християнськими законами. Нація не має значення і хрещення присуще, як жінкам, так і чоловікам.

    І дещо до медицини. Дослідженно, що Вітамін К, який важливий важливий для згурджування крові саме виникає у великій кількості після 5-7 днів після народження. Другий фактор це протромбін (Prothrombin). На третій день після народження його кількість у тілі дитини нараховує лише 30% його нормального стану у тілі. Проте до 8-го дня його кількість зростає до 110% від нормального стану і являється найвищим за всі, які має дитина у іншому дит. віці. Цим саме кровотечі являються досить низькими i рідкісними, саме на восьмий день.
    От з відомої нім. газети стаття, вибачаюся, але на німецькій.
    Warum beschneiden Muslime und Juden ihre Söhne?
    Warum beschneiden Muslime und Juden ihre Söhne?
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Не буду сперечатися. Навіть якщо різні. Але якщо ви підписуєте контракт, ви повинні розуміти ЩО ви робите, чи не повинні?

    Якщо автоматично, то для чого обрізання?
     
  13. Hase

    Hase зайчик

    Я це вже пояснювала, чим більше досліджуєш, тим більше дізнаєшся. Свідки Єгови не з іншої планети, це такі самі люди, які були в лавах протестинтів і католиків і інших релігій. Звісно перехід і поняття від одного до другого тривав. Адже і протестанти з Лутером вішали колись ікони, цілівали мощі і молилися зо самовільно створеної діви Марії. Проте з часом і Лутер побачив багато "недоработок" :) Та і я сама носила колись хрестик та святила яйця :) Знання Миху, заме знання і бажання дослідити Біблію, що саме хоче нам донести Бог призвело до змін. При чому правельних :)
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я б сказав, хрещення - дає можливість бути християнином, А хоче, то житиме.
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну от бачите, а казали, що я кажу неправду. Раніше і СЄ визнавали хрест. Цікаво інше - чому змінились погляди? Що такого нового дізналися СЄ, що хрест перемінили на стовб? Невже 2000 років всі ходили в пітьмі і тут раз - прозріння?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Hase

    Hase зайчик

    Як нагадування хто вони і що винні Богу.
    "У вас буде обрізана крайня плоть, і це стане знаком угоди між мною і вами. Кожен хлопчик, якому сповниться вісім днів,— кожен, хто народиться у твоєму домі, і кожен, хто куплений у чужинця й не належить до твого потомства,— буде обрізаний; так робитимете з покоління в покоління. Кожен чоловік, народжений у твоєму домі чи куплений тобою, має бути обрізаний. Цей знак на вашому тілі буде доказом моєї угоди, укладеної на віки. Якщо ж в якогось чоловіка не буде обрізана крайня плоть, то він буде знищений з-посеред народу. Він порушив мою угоду». Буття 17:11-14
     
  17. Hase

    Hase зайчик

    Миху, я ж тільки що написала відповідь. ЗНАННЯ І РОКИ ДОСЛІДЖЕННЯ.
     
  18. Hase

    Hase зайчик

    Ні, це має не одне значення а більше.
    МИху, а що саме буде з людьми, які ніколи не брали до рук Біблію, чи нe стикалися з християнством? Невже вони не мають право на вічне життя??????? Вибачте, але що ж то за такий Бог, який допускає таку несправрдливість?
    Що буде з Дзеком, Артобстрелом іншими, які сумніваються??? І ті, які були охрещиними, а живуть лицемірно, отримають вічне життя?
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    виходить, по вашому, хто народився - вже юдей автоматично, а необрізаний - юдей, але вже знищений Богом. Якось воно трохи криво виглядає.


    Хороший аргумент. Моя церква досліджує науку про Боже Слово вже понад 2000 років, а знання передаються з покоління - в покоління.
     
  20. Hase

    Hase зайчик

    Роберт, я стільки літератури ще в житті не читала, як після охрещення Свідків Єгови. Перш за все історичну літературу, завдяки Біблії люблю історію. Колись терпіти не могла історичних книжок. У вас дуже занижене бачення і перш за все нуль поняття :)
     
а де твій аватар? :)