Християнство

Чи є Бог? Відповідь неможлива!

Posted by vasnas on 7 бер 2016 відповідей - 1.328
?

Как Вы считаете, Бог существует?

  1. Я считаю, что Бог существует.

    61,5%
  2. Я считаю, что Бога не существует.

    11,5%
  3. Ни да, ни нет – у меня сложное мнение.

    19,2%
  4. Еще не решил.

    7,7%
  1. vasnas

    vasnas Well-Known Member

    • назви темам даються українською мовою!
    Человеку заявившему, что бога нет, в России сегодня грозит тюремный срок, с другой стороны, на «Эхо Москвы» всему свету сообщается, что 85 летний Горбачев до сих пор в бога не верит.
    Свое мнение я выражу в опросе темы, не трудно догадаться какое оно, а пока порассуждаю…

    Если я отвечу, «Бога нет!»,
    это не упразднит действие бога на разнообразных верующих. У них-то он действует вовсю!
    Значит, такой ответ неверен, и я это знаю!

    Вот, «красный цвет» существует в природе? Нет, в природе цветов не существует, есть только формы… здесь длина электромагнитной волны (фотона), а «красный цвет» существует только в нашем воображении. Но он существует и воздействует на природу через нас и других живых существ, которые видят цвет!




    Если я отвечу, «Бог есть!»,
    то опять ошибусь, потому, что в вопросе подразумевается неизвестный мне «истинный Бог», существующий независимо от моего воображения и я всех его свойств не знаю! В разных религиях, у разных людей свое представление о его свойствах. Некоторые совершенно точно, но по разному «знают», как бы он поступил в том или ином случае… А я про какого бога отвечаю, меня спрашивают про одного, а отвечаю про другого?
    Поэтому, такой ответ тоже неверен, и я это знаю!


    На вопрос «Существует ли бог?» нельзя ответить определенно «да» или «нет», т.е. нельзя ответить вообще…

    Нам бы понять, наконец, что мы несовершенны, и вынуждены верить: кто в «Бога», кто власти, кто маме и т.д…. Нам бы всем быть честными перед самим собой, но нам это вполне не дано, многому мы должны верить, не можем все знать! Но придумываем то, что хотим и то, что выгодно, «верим» в это и навязываем другим…
     
  2. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Вам ще треба було додати один основний пункт. Самий перший. Я точно знаю, переконаний, що Бог є. Бо "я думаю" - сумнівне твердження. Бог - це як повітря. Ніхто його не бачить, але ми всі завдяки йому живем. Я точно знаю, що Бог є, бо я бачу Його дію в моєму житті, я бачу, як він відповідає на мої молитви, навіть невисказані бажання. Я відчуваю Його присутність щодня. Він говорить до мене через обставини, через людей, через сни, через читання Біблії, дає відповіді на мої запитання, на мої молитви щодо дітей, проблем; докоряє мене, коли я неправильно поступаю, підбодрює, коли я падаю духом, показує вихід зі складних ситуацій. Так що я не просто можу сказати, що я "думаю, що Бог є". Я знаю, що Він є і Він живий і присутній всюди Духом Святим.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. vasnas

    vasnas Well-Known Member

    Об этом тоже написано в ссылке, что в 1 посте... Неважно, ест он или нету, главное, что он для Вас есть! так я понял?
     
  4. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Він не тільки є для мене. Він є для всіх, тільки не всі Його признають. Хоча це справи не міняє. Тепер часто пишуть з Донбасу, що перед лицем смерті, коли вона вже тобі заглядає в очі - там атеїстів вже нема. А взагалі, вже тут є на форумі, як не така, то подібна тема. І там купа дописів....
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. vasnas

    vasnas Well-Known Member

    Значит меняют люди своем мнение в зависимости от обстоятельств... Нехорошо! Надо бы вне зависимости от обстоятельств иметь твердые убеждения...
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Чудак ви, товаріщ @vasnas. Такого простого не знаєте :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. vasnas

    vasnas Well-Known Member

    Мне важны ответы людей...
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    тільки дурень не міняє свої думки.
     
    • Смішно Смішно x 2
  9. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Если Бог есть, то он явно не имеет фиксированный образ седого старика с треугольным нимбом над головой, молодого человека с голубыми глазами и блаженным выражением лица с круглым нимбом или вид белого голубя.

    И он явно не таков, по своей сути, каким о нём грезят люди .

    Многим ли есть дело до бесчисленных муравьёв под ногами, которых мы не замечаем, но которых, при желании, можем разглядеть?!

    Можем ли мы повлиять на судьбу муравьёв? Да.

    Есть ли в этом у нас необходимость? Практически никогда.

    Поэтому из всех восприятий взаимоотношений Бога и человека, на мой скромный взгляд, наиболее реален иудейский вариант.

    Наиболее же приятный, конечно, христианский. Но очень уж окружающая нас жизнь не даёт возможности назвать его "работоспособным".
     
  10. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А мені - аби дотримувались правила форуму, які Ви затято ігноруєте.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Bastard

    Bastard Well-Known Member

    Я знаю, що він є.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. vasnas

    vasnas Well-Known Member

    извините, если что не так!
     
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Згоден.
    Не знаю що приємного. Можливо звичний, ось і все.
     
  14. Hase

    Hase зайчик

    vasnas,
    За кожним сконструйованим явищем стоїть конструктер. Бачучи будинок, ви знаєте, що він побудований людиною. Ніщо просто так не відбувається і не виникає. Точно так само за життям стоїть творець. Творець життя, і є Бог. Навколишния природа, разом ми з вами є доказом цього.
    Якщо ви перейдете до теорії еволюції, то будь ласка поясніть мені з цієї точки зору вміння людини говорити (мову) :)
    Загалом перед тим, як ставити питання про існування Бога, слушно б було зайнятись виченням книги від Бога до нас. Біблії. Те, що він хотів донести людям є саме там. Кращої відповіді, як там ви не знайдете ніде, вже не говорячи знайти відповіді у людей :) Адже всі ваші питання включаючи про різних богів у різних народів, також звідки взялися різноманітні релігії ви знайдете там.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Мову ще якось можна з точки еволюції пояснити. Але опоненти приходять в типик, якщо їх запитати як птахи орієнтуються літати у вирій. Адже це явно не набутий інстинкт. Куди летіти і чого летіти? Можна полетіти і на північ і на схід і на захід. Ну а з точки зору творива, розумна людина не змогла по сьогодні створити аналог людини. Людина народжується і сама не знає досконало як то відбувається і чому це відбувається, людина навіть не дбає про сам процес, все відбувається "само собою", хоч зрозуміло, що само собою може бути хіба хаос, безлад, а не твориво. А як пояснити складний механізм людини, в якому кожен орган має свою функцію і керується головним мозгом? Така складність і водночас така гармонія і досконалість! Невже за тим ніхто не стоїть? Невже, щоб вистругати палицю потрібні і навики і клепки в голові, а людина - складний механізм самоутворився?
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Hase

    Hase зайчик

    Миху, правду кажете, орєнтація птахів, та і багато чого з тваринного світу наукою пояснити з еволюційної точки зору не можна. Проте еволюцію мови також. Не існує жодного перехідного варянту і також яким чином та для чого вона взагалі появилась теорією Дарвіна не поясниш. Маю одну хорошу книгу "Мозок", якогось американського науковця Richard F. Thomson саме у цій сфері. Мова, як він її описує є чимось взагалі незрозумілим з точки зору еволюції. Окрім того, там ідуть пояснення і описи мов світу та мови примітивних народів, де виявляється всі мови існують за однією схемою. При цьому жодну мовu не можна назвати примітивною.
     
  17. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ви тільки дві теорії знаєте? Раджу пошукати ще.
     
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А християнство до цього який має стосунок?
     
  19. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    где Вы это взяли? откуда такая вселенская уверенность? воздух есть - если в вакууме воздуха нет то там нельзя дышать, а говоря о Боге, это вообще все лишь предположения ...
     
  20. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    ну да, я чего то не понимаю - сделал Бог ... я напомню что еще каких-то сто лет назад Бог отвечал за разряд молнии, чума - посылалась за грехи, у всех была душа и т.д.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)