Чи дав Бог людині волю?

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Slav, 20 чер 2018.

  1. Slav

    Slav Well-Known Member

    Священники та релігійні люди часто кажуть: "Бог дав людині волю".
    Що в даному висловлюванні розуміється під волею? Чи справді дав Бог людині волю?
     
  2. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Одні кажуть "свобідну волю", інші "свободу вибору"
     
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    А що, є скарги чи вважаєте, ніби ніхто нікому нічого не надавав?
    Вважаю, що загалом у кожної людини є право вибору, або ж воля робити те, що вона вважає за потрібне. Але, якщо це стосується намірів Бога, то однозначно - ні. Одразу скажу, що до посланців особливе ставлення і виховання, як захочуть небеса. Якщо було обіцяно пророку чи народу, то виповниться за будь-що, правда інколи треба іноді напрягтися і взяти обіцяне, або ж не бути занадто зарозумілим та не відмовитися від обіцяного, ще й вибрики влаштовувати. Зазвичай, Бог надає багато вказівок, якщо є час (у Бога багато часу, Він терплячий), але краще не випробовувати долю більше двох разів. Іноді думка стріляє - чи насправді вірно висловлювання "Бог любить трійцю" (коли хочуть спробувати побалуватися тричі пограти у рулетку), яку ліплять в багатьох непотрібних випадках, наче нечиста підбиває...
    Але повернемося до теми.
    1) Загалом мають всі волю
    2) Ті, від кого залежить здійснення помислів Бога - повинні усвідомлювати, що краще підкоритися і виконати, тоді буде все гаразд. Таке бувало рідко (Гедеон, Араам), а частіше відмова із-за гордині людини. Коли є покора, тоді країна процвітає, у разі відхилення - будуть кари, як в Єгипті або в Ізраїлі. Але мало хто вірить у Бога, тому не роблять наказане через посланців.
    3) Сини й дочки Бога. Якби не сутужно їм би не виходило або добре у житті, але ж мають виконати те, для чого їх було обрано і запраторено на Землю)).
    Тому однозначної відповіді особисто ніхто не має по праву або волі вибору. Бо все може статися будь-коли і будь-де. От тут людина має проявити те, заради чого, як вона вважає живе - або жрати, пити і ображати всіх, наприклад, ставити всім "тупо", або ж підкоритися волі творця і отримати нагороду за виконання завдання на славу Господа Бога.
    Твій вибір, людино, за тобою...
    Якщо це перенести у матеріальну площину - то всі люди вільні у своєму виборі, але коли приходить лихо чи війна - кожний має обов'язок - захищати, або ж стати зрадником свого народу, або сказати - то мене не торкає...
     
    Останнє редагування: 26 чер 2018
  4. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Ну якщо Адам з Євою без жодних проблем змогли зірвати і зжерти яблуко, то мабуть таки дав волю)))
     
  5. Slav

    Slav Well-Known Member

    Я вважаю, що Бог дав тільки найдосконалішим людям волю, тобто людям які є дуже розумні, психічно та фізично дуже здорові. Вибір в недосконалих людей є дуже обмежений. Нерозумна людина не може говорити та писати мудрі речі. Фізично нерозвинута людина не може робити те, що може робити спортсмен. А психічно хвора людина, м'яко кажучи, відчуває труднощі з керуванням власних думок та дій.
     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Що то ви взагалі людей за людей не вважаєте... Не валіть все на Бога.
    Але я був би не правий, якби сказав, що Господь не втручається в життя людини. Це доведено в Біблії і тим, що сам пізнав у своєму житті. Якби він не втручався, то люди перебили б одне іншого вже давно. Тому у буденності люди самі повинні розбиратися зі своїми проблемами, а в майбутньому покладатися на Бога.
    Чи надає Бог комусь привілеї у можливостях? Так. Але люди просять не правильно, тому виходять перекоси.
    Псих Ван Гог створив файні дивні картини, видатні боксери Скачки не можуть внятно висловити свою думку, Наполеон з Гітлером та зі Сталіним перші у тиранії у боротьбі за щастя народу.
    Всі народжуються нерівні у соціальному плані? Так хто винний людям, які того бажають?
    Народжуються хворі і каліки? Хто винний людям, що заздять, проклинають, наводять пристіт і псування, займаютьмя магією то ворожбінням.
    Знаю одну жінку, яка завжди плаче, коли бачить радість інших :"Як я завидую им белой завистью!!!". Вигадає ж мені теж... Білою заздрістю. Гадаєте вона щаслива? НІ. Постійно реве, стогне і жаліється на життя. Вона так задрить їм, що повбивала б їх. (( Жах... Але і справді, тим людям не щастить, кому вона заздрила.
    То і мають, що бажають. А бажають сусіду не добра, а більше лиха, ніж самі зазнали.
     
  7. Slav

    Slav Well-Known Member

    Головна думка Вашого тексту в чому? В тому, що "надає Бог комусь привілеї у можливостях"?
     
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я стараюся висловитися так, щоб більш-менш було приближено до земних умов, бо повністю зрозуміти наміри Господа Бога ще нікому не вдавалося.
    Все живе знаходиться під променями лаки Божої. Навіть злочинці чи крадії. Самі знаєте - йдуть на діло - просять Бога, якщо "вдачно", то славлять. Але жадоба їх губить, замість того, щоб покаятися у своїх справах - вони знову лізуть до тюрми. Хто просить дуже, тому дає.)) Щоб не звинуватили у тому, що одних любить більше, інших менше.
    Всі містичні персонажі - диявіл, сатана, і таке інше - то породження людей. Чому Бог не візьме і не знищить тих персонажів? Бо вони постійно народжуються в мізках - в одніх від жадоби, в інших від несправедливості. Вся історія людства то війна з їх породженням, бо ніхто не вірить у живого Бога.А от у диявола та сатану вірять...
    Бійся здійснення своїх бажань.
    Не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого.
    Кожний може стати АХ, але вже визначено всіх на ролі апокаліпсису.
     
  9. Slav

    Slav Well-Known Member

    Ну тоді все-таки треба вважати, що Бог не всім людям дав волю.
     
    Останнє редагування: 6 лип 2018
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я думаю, що то одиниці, яким є обмеження волі, бо як бачите, всіляких пророків, архангелів та що подібне, - не так вже багато у світі, натовпу подібних на вулиці невидно)) Решта живе в своє задоволення.
    От, наприклад, Григорій Распутін - був перед першою світовою війною. Але він мав волю до своїх дій і він помилився . А міг би не допустити більшовиків до влади і може не було б ВОСР і т.д. У нього була сила від Бога, але він необорежно повівся і його вбили ті, кого знищили незабаром. Якщо люди не розуміють що роблять, то наслідки тяжкі їх чекають.
     
  11. Slav

    Slav Well-Known Member

    Ви вважаєте, що архангели та пророки мають обмеження власної волі, бо вони не живуть в своє задоволення?
     
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я не зустрічав ангелів особисто, а якщо зустріну, то запитаю так це чи ні?
    Якщо придивитися до пророків: їх соціальний статус, нерухомість і т.д. - то серед них немає царів, багатіїв... - пастух, тесля... Але не ледащі та трутні. Вони просто люди, яких Бог виховував і закаляв серед тернів і будяків. Коли треба, вони були залучені і більш-менш розуміли, хто є хто і приймали муки без сумнівів, бо не тільки вірили, але й знали, що Бог існує і заради його слави приймали страждання від тих, кого Бог хоче врятувати від вічної смерті.
    Кожний із людей може бути тим, кого Бог призове на службу. Тому не можна ображати будь-кого, навіть якщо людина не зовсім не зрозуміла для інших. Якщо щось просить - то бажано дати, а ні - то не злословити.
     
  13. DennyPhantom

    DennyPhantom миється в бані

    Это немного странно
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну й не може, це вже її проблема, чи скористується вона волею, чи ні.
     
а де твій аватар? :)