Е-декларація

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 19 сер 2016.

  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Пропоную про е-декларацію дискутувати в окремій темі, а то в темі про Порошенка через ці декларації якось губиться класичне "Слава Вальцману!"

     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Геращенко заявив про злам системи е-декларування
    От тепер і буде відбуватися така хрєнь з тотою системою. Навіть якщо її сертифікують, довіри до неї не буде і всякі пройдохи-адвокати завжди будуть мутити воду, шо нє?
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    www.eurointegration.com.ua/news/2016/08/19/7053585/

    Від себе скажу, що маю справу з ЕЦП - електронним цифровим підписом. По роду діяльності.
    Щоб отримати для себе чи для організації ЕЦП, потрібно особисто з"явитися з документами в відповідну організацію. Ні поштою, ні будь як ЕЦП не дають. Навіть якщо ти - Порошенко чи Яценюк, і тебе можна помацати рукою, але прийшов без паспорта і ідент.коду та (у випадку фірми - з відповідною випискою із реєстру органіацій на держзнаківському папері), ніхто тобі ключа не дасть.
    Забув пароль до ключа - твої проблеми. Плати гроші, пиши заяву, тобі згенерують новий.

    З ЕЦП всі організації (майже всі) здають звітність в системі "Медок". Щось не чути, щоб у когось зламали звітність чи хрякнули податкову декларацію на прибуток.
    Аккредитованный центр сертификации ключей «Украина»
    Не з метою реклами, а щоб хто не в темі, зрозуміли, про що йде мова.
    Комплект документов | АЦСК "Украина"
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Це все одно, що не мати довіри до кримінального кодексу України.

    Зате, сертифікована Е-декларація матиме довіру до чиновника.:)))
     
  5. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Вітаю, колего!

    Які ще тестові ключі?
    Ключі можуть бути або посилені, або не посиленими.
    Крім того, використання "тестових" ключів є повним порушенням діючого законодавства в сфері застосування ЕЦП, оскільки в даному випадку ключі можуть бути лише ПОСИЛЕНИМИ, тобто виданими акредитованим центром. Повний перелік акредитованих центрів ТУТ
    Від себе доповню, що навіть якщо ти прийшов з паспортом, але він не оформлений в тебе відповідним чином - тобі також ключі ніхто не дасть (якщо не вистачає всіх фотокарток в паспорті). І по)(еру хто ти - Кролік чи Вальцман.
    До чого все це я веду? До того, що в сфері ЕЦП і електронного документообігу законодавство досить серйозне
     
    Останнє редагування: 21 сер 2016
  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Оскільки система працює в демо-режимі, тестовому режимі, то ключами може бути що завгодно. Три одинички, наприклад. Замість модуля (чи іншої системи перевірки ключа) працює заглушка. По телевізору показували скрін-шот цієї системи декларації. Було чітко видно на екрані, що якийсь Іван Петренко як дві краплі води схожий на Барака Обаму.

    Одним словом, як колишній програміст, можу сказати, що доки система не запрацювала в робочому режимі, претензій до неї бути не може.
    Залишилось десять днів до часу Х. Почекаємо і побачимо, чи буде ця є-декларація запущена в робочому режимі з сертифікацією ключів.

    Он попередник Медка, програма Бест-Звіт, роками працювала без захисту. Хто хотів, той ставив і ваяв звіти. Потім почали використовувати ключі для захисту від несанкційонованого копіювання і продавати, продовжувати гарантію на обновлення і т.п. уже за гроші. Зараз уже пару років експлуатується Медок із сертифікованими електронними підписами.
    Думаю, що і є-декларація запрацює по-серйозному.
     
  7. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Як непрограміст, а людина яка більш-менш орієнтується в законодавстві, можу сказати те саме
    Щось у вас застаріла інформація, колега. З сертифікованими ключами працювать почали ще за часів бест-звіту
     
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я хронології не вів. Я говорив в загальних рисах. Стосовно Бест-Звіту з ключами - на практиці не доводилося тоді працювати з Бест-Звітом серйозно. Лише в деморежимі для здавання звітів по ЄСВ, Бест-Звіт дозволяв формувати звіти по ЄСВ в деморежимі, тобто, не купуючи ні ключів, ні власне програми.
    Але ми відхилилися. Зараз з нетерпінням чекаємо серйозного запровадження Е-декларування.
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Система е-декларування розпочне роботу 1 вересня – Порошенко
    Ну, якщо вже президент України Петро Порошенко заявив про це у інтервʼю телеканалу CNN, то варта подивитися ;)
     
    • Смішно Смішно x 1
  10. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Казав сліпий "побачимо", глухий казав "почуємо", а безногий казав "побіжимо"
     
    • Смішно Смішно x 2
  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ну, що?
    Вже, як то кажуть, тепліше?
    Держспецзв’язок надав атестат для е-декларування, система готова до експлуатації
     
  12. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Нардеп пояснив, хто підпадає під е-декларування

    Прямо-таки інтриҐа
     
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member


    НАЗК запустило в промислову експлуатацію системи е-декларацій

    Національне агентство з питань запобігання корупції ухвалило рішення про запуск системи електронних декларацій.
    Таке рішення НАЗК схвалило на засіданні в середу ввечері, повідомляє кореспондент "Європейської правди".

    "Прийняти в постійну промислову експлуатацію з 1 вересня в 0 годин 0 хвилин систему електронних декларацій", - зачитала це рішення голова НАЗК Наталія Корчак.
    Рішення було ухвалене одноголосно. Голова Держспецзв’язку Леонід Євдоченко особисто передав керівникові НАЗК атестат відповідності комплексної системи захисту інформації е-декларування.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    а де ті плаксії?
     
  15. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    У них сьогодні орігінальний сніданок - власні капелюхи.
     
    • Смішно Смішно x 2
  16. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Пишуть, що
    glavcom.ua/news/u-sistemi-e-deklaruvannya-vinikli-problemi-z-robotoyu-370131.html

    Але, виявляється, це не зовсім так.
    Далі сказано,там же, що
    Що є цілком нормальною ситуацією. Браузерів, думаю, з до десятка, не рахуючи версій,
    а розробники написали під один чи кілька браузерів, що є цілком природнім.

    Наприклад, інтернет-банкінг деяких банків може працювати під Інтернет-Експлорером і ще якимсь браузером, але не працює під, скажімо Оперою.
    І люди роками користуються.
    Або наш (де я співпрацюю) форум. Вимагають для входу, щоб не було проблем, конкретні браузери не старші від певної версії.
    Так що це не є проблема.
    Система не зобов"язана працювати під усіма браузерами.
    Мені, наприклад, подобається Опера, з якої я зараз і пишу, але для роботи я використовую інший браузер.
    Капітошка мене розуміє.
     
  17. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А що відразу Капітошка? Чуть шо - Капітошка )))
    А якщо людині релігія забороняє роботу з тим браузером, під який написана програма - що тоді робити? )))
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Йти в управдоми.
     
  19. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    "Управдом" це напевно буде "кербуд" по-нашому.
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Почалосі:


    Петренко: Е-декларації потрібно закрити від громадськості



    У Мін'юсті хочуть внести зміни до закону про е-декларування.
    [​IMG]
    Глава Мін’юсту Павло Петренко в ефірі "5 каналу" заявив про необхідність закриття для громадськості інформації про декларації посадовців.

    При цьому він наголосив, що "доступ до всієї інформації в декларації чиновника повинен бути лише у правоохоронних органів".

    Крім того, міністр зазначив, що наразі "в депутатських та експертних колах ведеться дискусія про можливість внесення до закону про е-декларування", які, однак, за його словами, в разі виникнення потреби їхнього застосування, попередньо "будуть узгоджені з експертами Європейської комісії".

    Нагадаємо, Петренко – один із найбагатших міністрів в уряді.
     
а де твій аватар? :)