Церква, секс, контрацепція

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Latkes, 21 гру 2007.

  1. Kaff

    Kaff Well-Known Member

    Відповідь: подружня зрада за згодою партнера?

    Єдиний нюанс.
    Теоретично сперматозоїд у «відповідному місці» може зберегти свою «працездатність» до 12 діб.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: подружня зрада за згодою партнера?

    :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
     
  3. Kaff

    Kaff Well-Known Member

    Відповідь: подружня зрада за згодою партнера?

    Є один дієвий засіб від СНІДу – ним можна скористатися також і при плануванні сім’ї, а також при різного роду «зрадах» (тема гілки).

    Так от:
    Спочатку вбирається презерватив.
    Його обмазується бітумним клеєм.
    Після того бинтується.
    Потім знову – презерватив.
    Потім знову клей.
    Потім знову бинтується.
    І головне – НІЯКОГО СЕКСУ!
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: подружня зрада за згодою партнера?

    Бачите,Альоно!
    А Ви кажете,жи хлопи темні...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Kaff

    Kaff Well-Known Member

    Відповідь: подружня зрада за згодою партнера?

    Добре, якщо очка так вилазять до, а не після отримання «новини».:) :) :)

    Сам я лєнюх шукати аргументи, але Bear зробив це за мене, а я скористаюся. Хоча у статті пише сім днів. Звиняйте.

    http://darina.kiev.ua/health/sovreme...trat_1040.html
     
  6. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: подружня зрада за згодою партнера?

    Ваш засіб взагалі універсальний- від СНІДу, від статевих інфекцій, від планування дітей....
    Як "GALA"- для білого, для кольорового, для вікон...
     
  7. Kaff

    Kaff Well-Known Member

    Відповідь: подружня зрада за згодою партнера?

    Ні, від всього іншого – універсальний засіб - гільйотина :)
     
  8. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: подружня зрада за згодою партнера?

    В мене очка від такої новини вилазити не будуть , хіба шаленіти від радості. Я діткам буду тільки рада!!!
     
  9. Kaff

    Kaff Well-Known Member

    Відповідь: подружня зрада за згодою партнера?


    ДЛЯ планування :) :) :)

    Додано через 1 хвилину

    Я також! Однозначно! Тут сперечатись не буду.

    Хоча, дозвольте поцікавитись – скільки у Вас зараз діток?
     
  10. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: подружня зрада за згодою партнера?

    Ні, все-таки ВІД. У такому "кожусі" дитину навіть не заплануєш :)
     
  11. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: подружня зрада за згодою партнера?

    Бачу, пане, Ви теж не прислухалися:)

    Нехай буде хоч 10 овуляцій (це я у перший-ліпший лінк тицьнула, вибачайте, всього не перечитую - бо "останні дослідження прапапам вчених" не вважаю авторитетними). Але симтотермальний метод дозволяє спостерігати і знати про них. І, якщо батьки ще не готові до зачаття, - не займатися співжиттям і не вагітніти.
    Я ніде не веду мови про переривання вагітності :ireful1:. І про контрацепцію - теж. Бо метод спостережень - це не контрацепція, це стиль життя, який якраз підтримує повноту статевого акту і відповідальне батьківство.
    це не дозвільні документи, а схвалюючі :)
     
  12. Bear

    Bear Well-Known Member

    Відповідь: подружня зрада за згодою партнера?

    Які джерела ви вважаєте авторитетними? Я буду намагатися в подальшому приводити їх...

    Сам метод не контрацепція. Це, дійсно, спостереження. І в жодному разі не переривання життя, я ж такого і не казав, не гнівайтеся, будь ласка. І Православна Церква не забороняє слідкувати за собою! Ви не вірно мене зрозуміли. Вона забороняє використовувати будь-який засіб для планування сім'ї. Цей метод перетворюється на контрацепцію, коли ви з огляду на нього займаєтеся чи не займаєтеся коханням.
    Чому забороняє? Тому що вважає це спотворенням Божого замислу. Припускаю, що у Папи Івана Павла ІІ інший погляд. Може він схвалює цей вид планування сім'ї з огляду на те, що це найменший вид зла такого виду...

    Додано через 2 години 42 хвилини
    Додам: на скільки знаю католицтвом забороняється користування презервативами при статевому акті. Причина та ж: крім мети "поєднання в дусі" є інша (чи не найголовніша) мета - продовження роду. Так чим відрізняються користування презервативом та заняття коханням тільки в "безпечні" (визначені за симптомотермальним методом) дні?
    Щоб не було протирічча, користування презервативами має теж бути дозволеним як засіб планування сім'ї... Може я знов щось не дочув, та така енцикліка вже є?..
     
  13. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: подружня зрада за згодою партнера?

    Буває, що Методи Розпізнавання Плідності звинувачують у застосуванні "подвійних стандартів". Чи це справді так? Йдеться про співвідношення поняття відповідального батьківства і відкритості до волі Божої. Тут виникає питання: хто має вирішувати щодо кількості дітей і часу їхнього народження? Чи поняття відповідального батьківства дає можливість чоловікові й жінці взагалі щось планувати чи відкладати? Чи взагалі варто використовувати методи розпізнавання плідності? Чи подружжя має цілком відкритися на волю Божу і народжувати дітей, не думаючи ні про що?
    Свобода вибору, якою Бог наділив кожну людину вже сама по собі передбачає те, що людина вільна у своєму виборі і Бог ні до чого не змушує людину. Бог також наділив людину саме таким тілом, з притаманними йому функціями. Дав людині розум і здатність пізнати своє тіло і його функції. Мабуть, не випадково Бог сотворив чоловіка плідним постійно, а в організм жінки вклав циклічність, яка передбачає, що далеко не кожен статевий акт веде до зачаття дитини. З іншого боку, християнське подружжя свідоме того, що отримало від Бога завдання реалізувати свою плідність через народження дітей. Відповідальне батьківство якраз і полягає у тому, щоб у молитві розпізнати Божу волю і своє покликання, і водночас бути відкритими до нового життя через природну циклічність плідності.
    Відповідальне батьківство вимагає знання свого тіла та ритмів його плідності. Знання свого тіла та його ритмів служить збереженню подружньої чистоти через плекання самоконтролю, спрямовуючи подружжя до правдивої любові, що стоїть на сторожі збереження морального порядку в подружжі.
    Відповідальне батьківство вимагає опанування розумом і волею вроджених потягів і пристрастей. Іван Павло II говорить, що відповідальне батьківство полягає у служінню життю, яке здійснюється у прокреації та вихованні.
    Якщо методи розпізнавання плідності розглядають як спосіб уникнути зачаття, і пара відкидає Божу волю щодо їхнього подружжя, а тим більше без поважних причин свідомо відмовляється від народження дітей, то перетворює природні методи на ще один з видів контрацепції. Причини, через які приймається рішення народити дитину або відмовитися від цього, мають бути щирими і етично обґрунтованими. Іншими словами, той, хто керується виключно егоїстичними цілями, може досягти їх за допомогою "природних методів", виходячи при цьому з "контрацептивної" ментальності.

    ХТО ВИРІШУЄ ПРО НАРОДЖЕННЯ ДІТЕЙ?
    Ніхто, крім подружжя, не має права вирішувати коли й скільки мати дітей, як наприклад, це відбувається в деяких країнах (зокрема, Китаї), де на державному рівні заборонено мати більше, ніж двох дітей. Це також не може бути рішенням лікаря, який часом може вважати себе всемогутнім і каже, що забороняє жінці мати ще одну дитину (і часто він не має рації). Навіть Церква не має права вирішувати щодо кількості дітей у подружжі або часу їхнього народження. Тим більше це рішення не належить родичам або друзям. Це виключне право чоловіка і жінки, і їх вибір мають поважати. Лікар може дати консультацію і пораду, Церква може заохочувати, держава може лише звертати увагу на те, що краще для спільного добра.
    Церква ніколи не говорить про певну кількість дітей, яку подружжя мусить народити, але говорить, що подружжя повинне мати стільки дітей, скільки воно відчуває, що може народити і виховати. Крім цього, заохочує бути щедрими у даруванні життя.
    Гроші, здоров'я матері, батька або дітей, чи, можливо й життя дитини, яку мають зачати, є серед найпоширеніших мотивацій, щоб не зачати ще одну дитину. Іншими можуть бути проблеми проживання, умови життя, суспільні умови, як наприклад війна, переслідування, або ж тривала розлука.
    Не існує магічної формули для визначення, виправдані причини для такого планування сім'ї в тієї чи іншої пари чи ні. Ніхто не може сказати, скільки грошей сім'я повинна заробляти, щоб зачати дитину. Так само і зі здоров'ям, і з помешканням.
    Оскільки тут може вирішувати лише подружжя, то основою його рішення має бути любов. А що означає любити? Це дарувати себе, постави іншу особу на перше місце і робити добро іншій особі.
    Якщо подружжя дійшло висновку, що має поважні причини відкладати вагітність, вони мусять подумати про засоби, якими вони це здійснюватимуть.
    Кожен із нас сотворений на образ і подобу Божу. Людське життя починається від самого моменту зачаття - злиття яйцеклітини і сперматозоїда, а штучні засоби регулювання народжуваності деколи виходять за межі категорії контрацептивів і стають абортивними. Та вже й сама контрацепція серйозно нищить плідність подружжя, відкидаючи Божий задум щодо нового життя.
    Основною моральною нормою в етиці статевого життя є таке: "Статевий акт має бути відкритим до життя". Однак мало хто це розуміє. Відкритим до життя має бути не особа, а сам подружній акт. Тут треба провести межу між статевим актом, який задіює статеві органи чоловіка і жінки, і двома особами, між якими він відбувається.
    Якщо б йшлося про те, що відкритими до передавання життя мусять бути особи (чоловік і жінка), то вони мусили б вступати у статеві стосунки лише тоді, коли зачаття є можливим, і не вступати, коли воно є неможливим.
    Бог створив людину зовсім іншою, ніж тварин. Тварини мають зносини лише у плідному періоді, і таким чином використовують фізичне єднання лише для продовження роду. Людина має статеві стосунки і як у плідний період, так і в неплідний. Завданням статевого акту є єднання в любові та її зміцнення і прокреація (у плідний період). Людина здатна відрізнити ці два періоди - плідності й неплідності, оскільки Бог наділив людину розумом. На відміну від тварини, людина не йде за інстинктами, а має свободу вибору і може чинити згідно свого вибору, за благодаттю.
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. malyatko

    malyatko Well-Known Member

    Відповідь: подружня зрада за згодою партнера?

    йой..який злісний оффтоп :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Bear

    Bear Well-Known Member

    Відповідь: подружня зрада за згодою партнера?

    Пробачте нас, malyatko.
    Але ви ж вже писали десь, що вашу проблему вирішено.
    Сподіваюсь, що адміни перенесуть офтоп в окрему гілку. Обіцяю, що буду просити їх про це...
     
  16. malyatko

    malyatko Well-Known Member

    Відповідь: подружня зрада за згодою партнера?

    смайлик на кінці речення означав що я не маю нічого проти :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Bear

    Bear Well-Known Member

    Відповідь: подружня зрада за згодою партнера?

    Маю додати до допису Yaremko джерело. Маю сподіватися, що це
    "ВЧИМОСЯ РОЗПІЗНАВАТИ ПЛІДНІСТЬ"
    О. Кука, З. Городенчук, О. Сокальська
    бо зовсім недавно (дякуючи одній форумлянці) читав цитати з цієї книги.

    Як я зрозумів, це майже наведення відношення католицизму щодо планування сім'ї.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: подружня зрада за згодою партнера?

    Презерватив- це бар'єрний контрацептив. Не маю настрою багато писати, але найголовніше - це те, що :
    чоловік не створений із презервативом...:)
    Як буде натхнення, може завтра ще щось напишу на цю тему.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Bear

    Bear Well-Known Member

    Відповідь: подружня зрада за згодою партнера?

    Насмілюся зробити деякі зауваження.
    Мене зацікавили слова:
    бо вони не суперечять погляду православ'я, але тут же:

    Тут визнається, що за деяких обставин можна використовувати контрацепцію. Але де закінчуються егоістичні цілі і починаються неегоістичні? Всі нехотіння мати дітей можна, обгрунтувати неегоістичними мотивами, наприклад, тим що це зайві витрати, які можна біло спрямувати на інші цілі. Можливо це вже перекладається на совість прихожан.

    Ще цікаво. З контрацепції дозволяються тільки природні її види. Чому? Не розумію, якщо вже дозволено, то дозволено... А презерватив, як я здогадуюсь, це не природна контрацепція. Чому? Він з природніх матеріалів, дитину не вбиває....

    Але ж людина не створена й з одягом? Навіщо одіватися? =))

    Та я вже зрозумів погляд та підхід, дякую за поясннення.

    Викладу про православних: православ'я, на противагу, не ділить причини на поважні чи не поважні, не розділяє цілі на егоістичні та неегоістичні, не поділяє контрацепцію на природню та неприродню.. воно просто її забороняє... без полутонів. Якщо день "неплідний" за якимось з методів та подружжя знає про це і в цей час проводиться статевий акт, то це не є гріхом, бо "неплідність" в цей день досить відносна (як говорить наука). Тобто можливість народити дитину всеодно є.

    Який підхід є правильний сперечатися не буду, бо це вже питання віри та довіри Церкві.

    Отже зроблю висновок, що статевий акт у християнстві слугує не для сексуального задоволення та годування пристрасті, а для поєднання в дусі й(для православ'я)/або(для католицизму) продовження роду.
     
  20. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Відповідь: подружня зрада за згодою партнера?

    Так чоловік не створений з одежею також. От прийду я до Вас якось в гості в чому мама народила. :)
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)