Церковні Оголошення

Тема у розділі 'Оголошення', створена користувачем Мих, 6 бер 2007.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Всім!!!

    У Сихові, у церкві Різдва Пресвятої Богородиці (де була зустріч Івана-Павла-2 з молоддю)19, 20, 21 березня 2007року відбудуться реколекції ігумена монастиря в с. Колодіївка, чудового і неперевершеного проповідника, ієромонаха Григорія Планчака. Хто хоч раз чув його проповіді, той не забуде їх ніколи. Запрошую всіх!
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Оголошення

    Всім!!!

    Шановні друзі у Сихові настала весна у наших душах!
    У церкві Різдва Пресвятої Богородиці (де була зустріч Івана-Павла-2 з молоддю)19, 20, 21 березня 2007року відбудуться реколекції ігумена монастиря в с. Колодіївка, чудового і неперевершеного проповідника, ієромонаха Григорія Планчака. Хто хоч раз чув його проповіді, той не забуде їх ніколи. Запрошую всіх!



    Початок о 18:00
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Оголошення

    Це мені нагадує Рясне-1, Рясне-2. ;) :D:D
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Як смішно... Ліля, то Ви?

    А мені це нагадує, коли Бог через доброго чоловіка хоче сказати до людей, а вони це не сприймають, бо думають, що Бог сам прийде і скаже їм на вушко.;)
     
    Останнє редагування модератором: 1 чер 2009
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Оголошення

    Миху, а про покійних зле не пишуть. Невже так важко правильно написати? :sad:
    Іван Павло II
     
  6. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Оголошення

    Миху, прошу розповісти про ці реколекції. Ви обіцяли. :) Будете мати на совісті, як не розкажете. :)
     
  7. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Оголошення

    Угу, розкажіть!

    Я чула, що аж 50 священиків сповідали, і дуууже багато було людей...
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Оголошення


    [I]Напевно не так все є зле, якщо є люди, яким реколекції не нагадують Рясне-1, Рясне-2. І це вже радує, бо так можна і закинути не лише хорошому проповіднику, а й Папі Римському - Івану-Павлу-2.[/I]

    Реколекції почалися Літургією, яку вів Григорій Планчак і парох церкви Різдва Пресвятої Богородиці. Було понад 30 священників, які сповідали людей.

    Після Служби була проповідь Григорія Планчака. Дійсно, через того чоловіка говорить Бог. Після коротенької молитви, щоб Святий Дух допоміг провести цю проповідь, Григорій Планчак почав з слів: "Бог створив цю хвилину для того, щоб ми з Вами зустрілися..." Далі мова йшла про душу і тіло. Важко переповісти все це, отець час від часу говорив таку фразу, підвищуючи голос: "Ви чуєте, що я Вам кажу?" Після годинної проповіді майже годину о.Григорій піднявши рука вверх і з закритими очима молився вголос. Молитва складалася експромтом. Що цікаво, на самому переді сиділа дівчина років 12, її почало трясти під час молитви....Враження, враження. Було дві камери студійні, напевно будуть касети, або диски.

    Основні тези проповіді Григорія Планчака на тему "Терпіння і гріх":



    1. Як золото очищається в вогні, так душа очищається у терпіннях.

    2. Терпіння - мова, на якій говорить Бог до людини.

    3. Коли людина живе у грісі, вона не чує голосу Божого, тоді Господь допускає терпіння на цю людину, бо саме в терпіннях людина починає глибоко думати.

    4. Коли на людину падають терпіння, це говорить про те, що Бог її любить і хоче її навернути. Християнин повинен радіти, коли має терпіння і повинен розуміти, що чим швидше він усвідомить стан своєї душі в часі терпінь, тим швидше ці терпіння відійдуть.

    5. Людина повинна не уникати терпіння, а приймати їх з радістю.

    6. До терпіння приводить гріх.

    7. Людина терпить за свої гріхи, але може терпіти і за своїх близьких.

    8. Чим більше людина думає про Бога, тим душа її стає чистішою і чистішою. Душа може ставати чистішою почутим словом.

    9. Гріх віддаляє людину від Бога.

    10. Намір гріха можна відігнати думкою, або словом. Не допускайте грішних думок близько до серця, женіть їх, тільки вони у Вас зародилися.

    11. Не допускайте, щоб грішна думка переросла у пристрасть, бо краще побороти думку, а ніж потім велику пристрасть.

    12. Бог Вас любить.


    Для того, щоб стати досконалим, треба мати провідника, бо руці потрібна рука, а нозі-нога, та й око має властивість бачити все що завгодно, тільки не себе.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Оголошення

    Миху, дякую, що відгукнулися. :) Всі пункти дуже важливі, тільки я не зрозуміла про провідника.
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Оголошення

    Кожен, хто хоче добре провадити своє життя, постійно вдосконалюватись має мати духовного провідника, бо людина не може себе об"єктивно оцінити, свої вчинки... Властивість ока: бачити все навкруги, але себе око не бачить. Тому кожній руці потрібна рука, яка повинна направляти руку. В монашому житті так і є і не тільки в монашому.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Оголошення

    Чекайте, а хіба Боже Слово не наш провідник? Мені здається, що якщо ми хочемо жити свято, то по ньому ми й маємо звірятися. А якщо Ви маєте на увазі священника, чи ще кого, то не знаю, чи то підходить. Хто за Вами спостерігає повсякчас? Ніхто. А просто судити так, вже факти, то ніхто не буде об"єктивним. Або нам почнуть не подобатися чиїсь настанови, бо хто знає, чи все людина може судити правильно зі сторони. Кожен міряє по собі.
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Оголошення

    Миху, навіть не думала, що ви то так близько до серця сприймете.

    СЕРДЕЧНО ВАС (І ПРИЛЮДНО) ПЕРЕПРОШУЮ!!!

    Мені йшлося радше про неправильне написання, аніж про неважливість реколекцій. Я сама на багатьох реколекціях була.
    Для мене будь ласка пишіть Іван Павло ІІ без дефісів, я вам буду дуже вдячна. ;)
     
  13. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Оголошення

    миху, зайдіть на збори свідків єгови на сихові...
    щонеділі — чудові проповіді... ;)
     
  14. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Оголошення

    Пупере, вважаю, що поради у Вас дуже дивні!
    Може Ви і на побачення з дівчиною ходите до СЄ?
     
  15. Forpost

    Forpost Стоїк

    А шо є там одна файна,на Ауді приїзджає !

    А кстати [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 1 чер 2009
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Нема проблем.:) Видно я сам грішний - зле подумав.

    Ви праві, Оля: з святим письмом звірятися треба. Але себе оцінити: чи правильно я живу - майже неможливо. Об"єктивно , людина саме себе ніколи правильно не оцінить.
     
    Останнє редагування модератором: 1 чер 2009
  17. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Оголошення

    Тоді значить то має бути хтось такий, що щодня поряд з нами. Я сприймаю якісь зауваження від мами своєї, від тата, навіть від дітей, бо їм видніше, як я себе поводжу. А що може якийсь церковний наставник? Ну, вислухає мене, дасть мені якусь конкретну пораду у чомусь, як поступити в якійсь ситуації, але ж просто робити мені зауваження про щось, то з чого він може? З якогось конкретного одного епізоду? То це ж буде малозначним. А якщо я читаю Слово Боже, слухаю проповіді і часом себе знаходжу, що я не така, не так поступаю, то розумію, що Бог до мене звертається прямо. Часом нераз і через зауваження зовсім сторонньої людини. Тому я не рахую, що мені потрібен повсякчас якийсь провідник, як Ви, Миху, кажете. Совість - мій основний індикатор. Вона осудить мене і за думки, не те, що за діла, яких ніхто не бачить.
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Оголошення

    От прочитав і нема що Вам заперечити. Все вірно. Але як матимете ще й духовного провідника - буде ще краще.;) :)
     
  19. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Оголошення


    Бачите, Миху, коли я бачу, що ті духовні провідники теж люди і не завжди мені подобається, як вони самі поступають в тих, чи інших ситуаціях, то нема мені довіри, щоб іти до них і щось своє сердечне звідувати. Наші всі у нас на виду, працюють на роботах і часто люди бачать їхнє життя по їхніх поступках, а не по проповідях тільки. А у ваших життя проходить трохи відсторонено від простого людського ока, то завжди віриться, що вони насправді святі. :) Хоча я стараюся ніколи не осуджувати священнослужителів, бо розумію, що і вони, і їхні сім"ї під більшим прицілом сатани, ніж прості люди.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Оголошення

    Про те, що Ісус - це людина, а не Бог?:confused: Чули-чули.....:rolleyes:
     
а де твій аватар? :)