церковне розлучення

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем olya, 31 сер 2007.

  1. olya

    olya Member

    хочу розлучитися з чоловіком.що тепер робити?куди звертатись за церковним розлученням?
     
  2. Demyan

    Demyan Well-Known Member

    Відповідь: розлучення

    Я не знаю ситуації чому іде розлучення але спершу я б порадив поговорити, можливо знайти компроміс.
     
  3. ~KOLOBOK~

    ~KOLOBOK~ Well-Known Member

    Відповідь: розлучення

    Церковне розлучення можливе тiки за умови зради одного з партнерiв.Говорити треба з вашим наставником. Далi всi папери розгляду справи надсилаються в єпiскопат i далi по драбинi- там вирiшують чи давати дозвiл чи нi.Деколи це грозить вiдлученням вiд церкви.
    А взагалi то що Бог поєднав... Може не варто?
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: розлучення

    І звідки така інформація?
    По-перше, залежить від конфесії.
    Щодо католицької та східних католицьких церков, то все досить складно. Зрада не має значення. Мають значення дошлюбні ситуації. Насправді все дуже складно. Оцінюється ситуація до шлюбу. Наприклад, причиною до визнання шлюбу недійсним може бути затаєна хвороба. Наприклад, чоловік має смертельну хворобу і розповів про це жінці лише після шлюбу. Це дає підстави до уневажнення.
    Наприклад? Може, ти би подавав приклади, а не кидався голими словами? Я знаю, що відлученням від церкви це взагалі не грозить. У католицькій церкві подружжя визнають недійсним, а в православній знімають благословення.
    Якщо шлюб не визнають недійсним, тоді такі люди не мають права причащатися у церкві, але це не є відлучення. Просто коли вони йдуть до сповіді, то у сповіді має бути постанова поправи. В такій ситуації постанова поправи - це повернення до законного чоловіка. Якщо це неможливо, то й розрішення неможливе і, відповідно, причастя. Членом церкви така людина бути не перестає, просто участь бере неповністю.
     
  5. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: розлучення

    Чим швидше тим краще,навіщо 20 років мучити одне одного
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. ~KOLOBOK~

    ~KOLOBOK~ Well-Known Member

    Відповідь: розлучення

    Тодi НАФIГА ВСЕ ПОЧИНАЛИ? Стрiляв би за таке,а ше кажуть мужики сволочi!
     
  7. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: розлучення

    Не будь таким категоричним! Ти що, знаєш ситуацію?
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: розлучення

    Колись жінка, яку я знаю, можна сказати, заочно, отимала церковне розлучення, але та процедура тривала майже 5 років. Більше нічого не можу сказати, бо не знаю, яка там була ситуація.
     
  9. olya

    olya Member

    Відповідь: розлучення

    на рахунок зради - це він мене зрадив. і зраджував протягом 4 років.можливо зраду я б і пробачила, але не тоді коли я ходжу з пузом на сьомому місяці.шкода,що я це взнала тільки зараз.шкода, що коли я виходила заміж - не вміла розбиратися в людях.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: розлучення

    Я чув випадок, коли була проблема одруження із-за того, що чоловік був одружений раніше, хоча з дружиною і не жив. Шлюб у церкві Юра йому не давали. Він звернувся до папи Римського листом і отримав дозвіл. Не знаю чи це правда - так розповідали. Але то скоріше вийняток....
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. olya

    olya Member

    Відповідь: розлучення

    ситуаціі ти дійсно не знаєш.зараз вже не важливо,хто кого і коли зраджував.ми всі не святі.якщо не зраджуємо, то робимо боляче по інакшому. тепер я розумію.по перше ми одружились дуже рано.думали любов.крім того ще й "приперло".зробили велику помилку.замість того, щоб підтримати одне одного -ми старались виховати одне одного.нічого не вийшло.тепер,коли ми це зрозуміли...вже пізно шукати винних.він змінився, я змінилась.колись я ходила за ним як "сліпе котеня".я не бачила більше нічого і нікого...пройшло.я не відчуваю до нього нічого.думаю не варто мучити одне одного.ми молоді.у нас все життя попереду.
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: розлучення

    Ніби свою історію молодості почула...:sad: Олю, Ви маєте повне моральне право на розлучення. І перед людьми, і перед Богом Ви від нього вільні через перелюб! Не знаю, як там у Вашій церкві, які порядки, але не вірте такій людині більше. Я теж ( по настоянню мами) думала, що одумається, що шкода дитину сиротити. Навіть з пологового не приїхав забирати. А потім все одно розлучилися, тільки ще більше дітей нажили. Такі люди невиправимі! Якщо Ви ще молода, то Бог ще Вам дасть доброго чоловіка, який стане добрим батьком Вашій дитинці. Але зараз того не робіть. Почекайте, поки дитина народиться, бо потім все відобразиться на дитині. :sad: І не зліться на нього, не бажайте йому зла. Побачите, що це буде краще, перш за все, Вам самій! Нехай Вам Бог у цьому допоможе.
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: розлучення

    olya, дуже шкода, що так сталося... Ми Вас підтримаємо як зможемо. Основне зараз - спокій, без нервів. Розлечення під час вагітності не дадуть - такі в нас закони. А для зради виправдання нема. Він просто не достоєн Вас і дитинки. Більше відпочивайте, проводьте час з хорошими людьми.
    Недавно таке пережила з батьками, найкраще для вас з ним просто не бачитись і не спілкуватися. Якщо досі живете разом, то спробуйте його попросити переїхати...
    Тримайтеся!
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. olya

    olya Member

    Відповідь: розлучення

    ви мене напевно не правильно зрозуміли.нашій дитині уже 4 роки.ми 5 років жили разом.просто про зраду я взнала тільки зараз.мені вже все одно.я нічого до нього не відчуваю.я йому в свій час теж зробила боляче.думаю, тепер просто варто розійтись і більше ніколи це не згадувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: розлучення

    Ну тоді легше. З такою дитиною вже можна дати раду самій.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: розлучення

    Чому б не звернутися до священника? Думаю, він про процедуру церковного розлучення знає все.
     
  17. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: розлучення

    якщо Ви брали шлюб в УГКЦ церкві то підійдіть на пл. Юра, 1 - це вхід у браму ц. Юра, але не доходячи до церкви поверніть у двір ліворуч.
    В кінці подвіря за кущами є двері церковного суду. Вам туди.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: розлучення

    Часом допомогти може, якщо був хтось, кому він до одруження сказав, що не мусить вірність зберігати чи щось подібне. Важливо, аби саме ДО одруження. Якщо довести у суді, що він вже до шлюбу йшов із думками, що присягу можна буде зламати, то такий шлюб можуть визнати недійсним, тобто як такий, що ніколи не існував.
     
  19. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: розлучення

    Набагато більший гріх до кінця життя зневажати один одного і продовжувати жити разом. Там, де є Любов, там є Бог, де Любові немає, там немає Бога, в є щось інше. Або проаналізувати і запалити Любов в своїх серцях, або тихо-мирно розійтись...!
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: розлучення

    Все вже позаду і ніколи не буде попереду. Два рази в одну річку не ввійдеш
     
а де твій аватар? :)