Целібат - для чого і чи призводить до збочень?

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем duncan, 5 сер 2007.

  1. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Колись давно я відповів на щось схоже...
     
  2. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Перші християни жили значно простіше, бо священників у них не було. Старійшина міг бути як посавлений так і знятий наглядачем, клятв при цьому він якихось не давав.
    Священство. абоклі по суті запозиченя з язичества, частково бездумна калька зі Старого Завіту. Але еврейські левити мали сім ї, і служіня при Храмі їм не заважало.
    Церква повина була зберегти вчення Христа, але аж ніяк непомножувати традиції, які переворились утягарі які не відповідають часові і суттєво заважають церкві.
    Целібат аж ніяк не сприяв тому, що священники більше часу приділяли служінню. Вони знаходили час і на коханок і на збагачення.

    Дещо не в тему, але ось яскравий приклад, того що навіть прості священники не витримують. нагадаю, що всі єпископи є монахами і неможуть передавати нажите майноу спадок( за ивнятком патріарха іт овід недавнього часу):
    http://www.portal-credo.ru/site/?act=news&id=98965&cf=

    ---------- Додано в 19:14 ---------- Попередній допис був написаний в 19:11 ----------

    Добре було б її виконувати, а не ігнорувати. Доречі це була не порада, а вимога.
     
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    “Чого звеш мене добрим?” (Матвія, 19: 16-17).
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Сергію, ваша писанина немає жодного авторитету і я вам поясню чому.

    У часи перших християн не було вашої організації, а тому у вашій організації немає жодних традицій, жодної історії церкви і віри.

    Так що ваші фантазії на рахунок перших, чи других християн нікому не потрібні.
     
  5. majolika

    majolika Well-Known Member

    я вже радила в іншій гілці цей сайт http://biblezoom.ru/ і раджу вам ще раз. В Біблії є багато віршів, що мають "труднощі перекладу". Подивіться ці вірші з поясненнями, і вам стане все більш зрозуміло

    ---------- Додано в 18:55 ---------- Попередній допис був написаний в 18:53 ----------

    наприклад у цьому вірші "ненавидіти" так пояснено:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    У часи перших христиня також не було католиків з папами. кардиналами і т. д. Звісно ви можете пишатись історією свого відступництва, коли інші пишаються історією свого повернення до витоків християнства.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Сергію, наслідником перших християн по-любому не можуть бути СЄ, 19 століття випуску. У вашій церкві, на відміну від католицької церкви є архіви, історія від перших християн. Що є у вашій організації з тих часів? Що ви можете знати. чи ваші бруклінські часи з тих часів?

    Нуль!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Миху, не сперечайтесь. Подумайте. Хто голова католицької церкви???
    Папа? Не думаю. Ісус Христос! Інші, включаючи пап, служителі.
    Це саме можна сказати про інші християнські церкви (якщо вони є дійсно християнськими).
    Чи ви можете сказати, що голова єговістської організації є Христос? Отож то...
     
  9. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Ви користуетсь цими архівами? Католики ховають їх.
    ну пяосніть мені де Петро назвивае себе папою? де є згадки про карлдиналів? Де є згадки про священників?
     
  10. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Чергова серія "свідків"....
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Педро у вас логіки немае , а ні на грам. Ви можете свої виснвоки поляснити логічно? Ви настільки упереджені , що думати просто не можетет. або невмієте.
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    :haha:



    а де про свідків? а де про башту?
     
  13. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Кубіти б йому файної,тому Сергію...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Зануда

    Зануда така зануда

     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Romko

    Romko Дуже важлива персона

     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    http://www.credo-ua.org/2013/03/79654
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)