Целібат - для чого і чи призводить до збочень?

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем duncan, 5 сер 2007.

  1. Оленa

    Оленa Well-Known Member

    Шановні протестанти розкидуються такими словами як "єресь", "не біблійні догми" і я ловлю себе на думці як усе перевернуто з ніг на голову. Незаймані священнослужителі стали єрессю і небіблійною догмою.о_О
    Ось Ісус навчає Лук 9:23 Коли хоче хто йти вслід за Мною, хай зречеться самого себе, і хай візьме щоденно свого хреста, та й за Мною йде.
    Матв 19:29 І кожен, хто за Ймення Моє кине дім, чи братів, чи сестер, або батька, чи матір, чи діти, чи землі, той багатокротно одержить і успадкує вічне життя.
    Якщо людина згідно свого покликання відрікається від себе і присвячується служінню Богові, то складання обітниці допомагає боротися зі спокусами й зростати духовно.
    Протестанських пастирів змушують одружуватись, щоб вони добре справлялись з дружиною і дітьми і це для них показник. Добре роблять, але католицькі священники роблять краще.
    Тому не потрібно зі своїм уставом приходити у чужий монастир.
    Бачу целібат об’єднав протестантів зі свідками і атеїстами. Яке розчарування! :facepalm:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    А як щодо цього?

    Коли хто приходить до Мене, і не зненавидить свого батька та матері, і дружини й дітей, і братів і сестер, а до того й своєї душі, той не може буть учнем Моїм!
    Луки 14.26
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Оленa

    Оленa Well-Known Member

    Заради Христа потрібно усе зненавидіти і себе також. А тут дехто усе про власні інстинкти дбає.
    Це сильна цитата і вона не для кожного.
     
  4. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Пркоментуйте ще оце

    Кожний, хто залишить оселі, чи братів, чи сестер, чи батька, чи матір, або дружину, чи дітей, чи землі заради ймення Мого, дістане у сто разів більше і життя вічне матиме у спадок.(Матвія, 19: 29)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Нагадаю вам що пало писав Тимофієві про вимоги до наглядача, притому вказував що наглядач повине нбутьти чоловіком однієї дружини. Серед вимог до наглядача бещшлюбність не знадуеться взагалі, хоч звісно в такому виборі нічого поганого немає, якщо є альтернатива - служити пастирем в одруженому чи неодруженому стані
     
  6. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    для перших - це не зрозуміло, для других - це не вимога Бога, для третіх - відверта дурість .... цілком логічно ...

    ---------- Додано в 02:25 ---------- Попередній допис був написаний в 02:24 ----------

    жах ....
     
  7. Оленa

    Оленa Well-Known Member

    Якщо місіонер їде в мусульманську чи комуністичну країну нести слово Боже і будувати церкву, то йому прийдеться від усього відмовитись і можливо навіть постраждати. Люди не оцінять його жертву, лише Бог.

    Як добре, що Павло дав таку пораду! Тепер ви можете розмахувати цією рекомендацією як прапором скрізь де треба і не треба.:mocking:

    Не все логічне - правильне і не все правильне - логічне. Людина не володіє абсолютним знанням, тому її логіка є частковою і суб’єктивною. По мірі зростання знань і духовності логіка людини змінюється.
    А щодо Божої вимоги, то до кожного є своя вимога в міру можливостей людини. Кожен сам будує свої стосунки з Богом: одні більше жертвують, інші - менше, а хтось й зовсім нічим не жертвує. Сторонні люди не повинні в ці стосунки втручатись.

    Нормально коли людина щось у собі ненавидить і хоче того позбутися. Більший жах коли себе надмірно люблять.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Forpost

    Forpost Стоїк

    у сусіда корова здохла ,мені що до того ,але приємно ....ось в цьому всі знання традиційників......
     
  9. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    1 ... Добре було б чоловікові не дотикатися жінки.
    8 Говорю ж неодруженим і вдовам: добре їм, як вони позостануться так, як і я.
    7 Бо хочу, щоб усі чоловіки були, як і я (неодруженими)...
    10 Нехай не розлучається дружина з своїм чоловіком!
    11 А коли ж і розлучиться, хай зостається незаміжня.
    15 А як хоче невіруючий розлучитися, хай розлучиться...
    25 Про дівчат же не маю наказу Господнього, але даю раду як той, хто одержав від Господа милість бути вірним.
    27 Ти зв’язаний з дружиною? Не шукай розв’язання. Розв’язався від дружини? Не шукай дружини.
    28 А коли ти й оженишся, то не згрішив; і як дівчина заміж піде, — вона не згрішить. Та муку тілесну такі будуть мати, а мені шкода вас.
    32 Я хочу, щоб ви безклопітні були. Неодружений про речі Господні клопочеться, як догодити Господові,
    33 а одружений про речі життєві клопочеться, як догодити своїй дружині,
    34 і він поділений. Незаміжня жінка та дівчина про речі Господні клопочеться, щоб бути святою і тілом, і духом. А заміжня про речі життєві клопочеться, як догодити чоловікові.
    37 А хто в серці своїм стоїть міцно,.. і це постановив він у серці своєму — берегти свою дівчину, той робить добре.
    38 Тому й той, хто віддає свою дівчину заміж, добре робить, а хто не віддає — робить краще. (1Кор., 7: 1-38).
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Зануда

    Зануда така зануда



    ---------- Додано в 10:53 ---------- Попередній допис був написаний в 10:48 ----------

    Ну і нащо то було витягувати таке на світло денне? Хто просив? Тут всі з піною насіли на католиків, що целібат, то практично синонім педофілії, що за то церковникам в пеклі горіти, а ти тут разом з Ап. Павлом отаке во... Що їм тепер робити? :crazy:
     
  11. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Я й ще й оце витягнув.

    32 Я хочу, щоб ви безклопітні були. Неодружений про речі Господні клопочеться, як догодити Господові,
    33 а одружений про речі життєві клопочеться, як догодити своїй дружині,
    (1Кор., 7: 1-38).


    ---------- Додано в 11:43 ---------- Попередній допис був написаний в 11:41 ----------

    То спермотоксикоз на мозґи давить,пройде...
     
  12. Зануда

    Зануда така зануда

    Та я просто не хотіла приводити повну цитату, але там кожне речення, то привід для ... Коротше, влип ти, Ромку! :mocking:
     
  13. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    НЕ перекручуйте такого тут ніхто не говорив.
     
  14. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Не стверджуйте, а читайте тему.
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Доречі, що до УГКЦ і священників, які можуть одружуватися до посвяти і не можуть опісля.
    Є в тому логіка.

    Якщо священник дає клятву служити Богу, він виходить з того стану, який у нього є в даний момент: одружений/неодружений. Якщо священник неодружений, він дає клятву повністю присвячувати себе Богові, тому вже подальша клятва клопотатися про жінку і сімю суперечить в певній мірі попередній клятві - служити одному Богові. Якщо священник одружений, то його клятва вже виходить з того стану, який у нього є: одруженого зі всіма обовязками, що дав попередньо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Forpost

    Forpost Стоїк

    і ще 5.8 мільярдів некатоликів
     
  17. Levko

    Levko Well-Known Member

    Колись, пам"ятаю, Ромко нервувався дуже, коли я наводив якісь цитати зі СП, а тепер, бачу, сам пише тільки самими цитатами...:) Супер!
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Почав читати Біблію.
    І,скажу відверто,є речі,які не можу сприйняти,ані серцем,ані розумом.
    Ось це,наприклад

    “Коли хто приходить до мене, і не зненавидить свого батька та матір, і дружини й дітей, і братів, і сестер, а до того й своєї душі,- той не може бути учнем моїм!” (Луки, 14, 26).

    Або це

    “Вороги чоловікові - домашні його! Хто більш, як мене, любить батька чи матір, той мене недостойний. І хто більш, як мене, любить сина чи дочку, той мене недостойний” (Матвія, 10, 36-37).

    Або

    “Кожен, хто за ймення моє кине дім, чи братів, чи сестер, або батька, чи матір, чи діти, чи землі,- той багатократно одержить і успадкує вічне життя.” (Матвія, 19, 29).

    Блаженні ви будете, коли люди вас зненавидять, і коли проженуть вас, і ганьбитимуть, і знеславлять, як зле, ім’я ваше... Радійте того дня й веселіться - нагорода бо ваша велика на небесах. Горе вам, як усі люди про вас говоритимуть добре!” (Луки. 6: 22-23, 26).

    “Любіть ворогів своїх, благословляйте тих, хто вас проклинає, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто вас переслідує!” (Матвія,5, 44).
    "Добро робіть тим, хто ненавидить вас". (Луки, 6, 27).
    "Благословляйте тих, хто вас проклинає, і моліться за тих, хто вам кривду чинить!” (Луки,6, 28).


    І,нарешті

    “Я вам кажу: не противитись злому!” (Матвія,5,39).

    А,стосовно целібату,то переконаний,що,коли людина присвятила життя,душу,тіло і розум служінню Богу,то в неї не може бути ні сил,ані часу на щось інше.
    А,якщо є,то,нехай і займається чимось іншим.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Forpost

    Forpost Стоїк

    Месія ще більше говорив
    та хіба скільки існує ЛФ щось подібне могло бути цитоване місцевими традиційниками,вони найбільше зло,тому що відводять людей від Бога
     
  20. Levko

    Levko Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)