Целібат - для чого і чи призводить до збочень?

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем duncan, 5 сер 2007.

  1. Levko

    Levko Well-Known Member

    Ви кажете, що в семінаристів є роки, щоб зрозуміти себе. А якщо цих 5-6 років виявилось замало?
    От припустимо, семінарист прийняв рішення не одружуватися, став священником, служить людям і усвідомлює, що спокуса все більше тисне на нього, заважаючи служити, і він приймає рішення одружитися, щоб його не турбувала більше ця спокуса і щоб він вільно і далі міг служити людям.
    Питання. Чому йому заборонено одружитися? Він же ж законно хоче мати свою дружину, а не блудити. Шлюб же ж не гріх, а воля Божа.
     
  2. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Гм. А які дисциплінарні заходи б мали бути?
     
  3. Зануда

    Зануда така зануда

    А скільки мало би бути достатньо? А як на рахунок - одружився і за кілька років зрозумів, що помилився?
    То замкнене коло, бо можна і через 10 років священства зустріти жінку, але я думаю, що це з ряду спокус. Кожний має якісь випробування у житті і те, як він їх долає, свідчить про те, який з нього християнин.
     
  4. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    А якеж там слово є?

    ---------- Додано в 20:36 ---------- Попередній допис був написаний в 20:30 ----------

    Такі заходи описані в 1 Коринтян 5 розділі.
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Левко, ну ви чесно слово мене дивуєте.

    "хоче мати дружину, щоб не блудити". У вас поняття про шлюб нище плінтуса, вибачте. Жінка лише для секс-потреб?

    ---------- Додано в 20:37 ---------- Попередній допис був написаний в 20:36 ----------

    а ви не полінуйтеся і почитайте ще раз.
     
  6. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Ні дружина для задовлення фізіичних і емоційних потреб чоловіка. І навпаки чоловік для задоленнявідповідних потреб жінки.

    СЛлово надзиратель - українсбькою наглядач, грецькою єпископос.
     
  7. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    То зразу скажіть,що у Вас хороба...
    А то цитати...
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    То чому Рассел і Рутерфорд дали своїм дружинам копняка під зад? Не задовільняли?;)

    ---------- Додано в 22:29 ---------- Попередній допис був написаний в 22:20 ----------

    Левку, ви щось забагато придаєте уваги тому "бажанню" і блуду. Уважно прочитавши 1 Коринтянам, 7 неважко зрозуміти що Павло все-таки радить лишатися неодруженим. Невже помилявся?
    А той хто хоче "блудити", він (чи вона) будуть блудити і перебуваючи в шлюбі. Немало американських телепроповідників попались на цьому. Не кажучи вже про простих смертних...
    Єдине, в чому я згідний з вами, що це повинно бути добровільно а не з примусу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Педро якьи ти був нормальною і порядною людиною то не пмисав би дурниць. Ти назвиваеш себе християнином, але довщзоляеш собі гнилоим писком обмовляти інших людей. Хто ти після цього? Людина ,яка паскудить саму назву християнство.
    Від рассела дружина пішла сама. Рутердфорд ніколи не був розлученим. але його дружина не жила з ним.
     
  10. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Сергію, скільки разів я вам радив читати обєктивні, неупереджені джерела, а не макулатуру в вигляді Башти? Бо остання на правдивість ніколи не терпіла.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Ви читаєте неуперджені джерала? Та не брешіть вже так нахабно.
    Коли це так звані християни, писали неупереджено про інших? Автория кі пишуть на подібну тематику по суті повії - їм платять вони пишуть, торгують своїм сумлінням. Вас чесно шкода. І давайте закінчимро копирсатись в бруді. Якщо вінвам так смакуе ідіть на форум для збоченців.
     
  12. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    выходи Башня лет так стонадцать назад, да на латыни, да на пергаменте - с теми же самыми текстами была бы нынче "неупередженим джерелом"
     
  13. Levko

    Levko Well-Known Member

    Про шлюб Бог НАКАЗУЄ, що "нехай не розлучається дружина з своїм чоловіком!":
    1Кор.7:10
    А тим, що побрались, наказую
    не я, а Господь
    : Нехай не розлучається
    дружина з своїм чоловіком!

    Щодо безшлюбності я ніде не знаходжу такого в Писанні, де би Бог наказував комусь давати комусь такі обітниці.

    Ап.Павло просто радить, а не наказує що добре би було не одружуватися, але якщо не можеш стриматися, то одружуйся:
    1Кор.7:6
    А це говорю вам як раду, а не як наказа.


    Тому прирівнювати целібат до шлюбу я вважаю не правильно.

    ---------- Додано в 15:04 ---------- Попередній допис був написаний в 14:59 ----------

    Я так не писав.
    Я писав, що "хоче мати дружину", тобто має здорове і цілком природне бажання. Він же ж не блудницю хоче мати, а дружину.
    Хотіти мати дружину- це не гріх, правда, Миху? Але чомусь це зробили гріхом...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Зануда

    Зануда така зануда

    Хто? Де? За яких обставин?
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ні, Левко, ви зовсім не читаєте те, що пишуть, а вигадуєте.

    Гріх є порушення клятви перед Богом, яку дав чоловік добровільно, а не гріх хотіти мати дружину.

    ---------- Додано в 00:24 ---------- Попередній допис був написаний в 00:22 ----------

    для чого себе утруднювати?

    Он років 15 вийшло посольство боже ім. Черновецького і кіко народу сприйняло, як неупереджене джерело.
     
  16. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    тоже верно ... но я не вижу существенных отличий между СЕ и остальными религиями, разве что СЕ - антигосударственная организация ..
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну як? Ви не читали догм СЄ?

    1. Трійці не існує.
    2. після смерті - чорний екран: душа вмирає разом з тілом.
    3. Ісус Христос - архангел Михаїл
    4. Ісус на хресті не вмирав
    5. пекла нема


    і т.д.
     
  18. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    гм, нет, Вы мне только что сформулировали ... ну положим 1. в библии не озвучивается, 5-е то же ... 2. - не готов сказать а вот 3-4 звучит бредовато ...
     
  19. Forpost

    Forpost Стоїк

    о традиційно совєтський підхід,Біблію в руки взяти впадлу,а всьо критикувати,де ствердження в Біблії Трійці,існування душі після смерті,пекла куда йдуть всі традиційники,і заперечення триденної смерті Месії...
     
  20. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    Мих а правда - где? вот без "они извращенцы" а с точки зрения теологической мысли - где?
     
а де твій аватар? :)